I-Ploeg

Afdeling 4B - Prov. Antwerpen - Heren

# Team Aantal W V G Wed. W Wed. V Sets W Sets V Ptn
1 Geelse TTC E2221012817193235865
2 TTK Gierle G22166022912379254154
3 KTTC Salamander Mechelen I22156119615672760953
4 TTC Retie C22135422912380856352
5 TTK Dylan Berlaar F22127319315971563149
6 TTK Turnhout E22139018316967867248
7 TTK Rijkevorsel B221210020914377159046
8 TTC Minderhout C22912116818466267241
9 TTK Merksplas D22616013921355772234
10 TTC Virtus C22517011124146081232
11 TTC Zoersel F2231908826441787828
12 TTC Nodo H2222008626640787826

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Berlaar F : V.D.Broeck N D2 4/4 - Frederickx D4 3/4 - Put D4 3/4 - Verstraeten D6 3/4
Salamander I : Winters D6 1/4 - Bernaerts D6 1/4 - Deblauwe D6 1/4 - Wijnen E0 0/4

VERSLAG : De Mechelaars werden in Balder weggeblazen. Even de klasseringen bekijken en je kan het niet anders dan normaal vinden. Winters tegen Put, Bernaerts tegen Verstraeten en Deblauwe die zijn eerste seizoen bij de "groten" heeft aangevangen- tegen Frederickx, konden de Salamander eer redden. Wijnen bleef met lege handen achter. Wordt Rijkevorsel in de 2e speelweek het kind van de rekening? We kijken er naar uit.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN: 
Salamander I : Bernaerts D6 3/4 - Goossens D6 3/4 - Winters D6 2/4 - Wijnen E0 3/4
Rijkevorsel B : Nuyts D2 1/4 - Peeters D4 2/4 - Verhoeven D6 0/4 - De Vrijd E2 2/4

VERSLAG:
We vreesden er voor en toch Goossens en Co trokken het laken naar zich toe en dit met een homogene prestatie. Bernaerts kreeg alleen Nuyts niet de baas, Goossens overlopend van zelfvertrouwen... verloor alleen van De Vrij, Wijnen moest in Peeters zijn meerdere erkennen en Winters? Hij klopte Nuyts en Verhoeven.
Een knap resultaat en zoals Goossens het zo plastisch kan zeggen "Doe zo voort".

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

ploegen:
Gierkle C : Proost D4 - Lemmens D4 2/4 - Torremans D4 3/4 - Van Der Linden D4 2/4
Salamander I : Bernaerts D6 2/4 - Goossens D6 1/4 - De Blauwe D6 2/4 - Vandenbroucke E0 2/4

VERSLAG:
Op papier leek Gierle G niet te kloppen en toch... punten pakken zat er zeker in. Ons tornooiwonder Goossens liet het die avond duidelijk afweten, met amper één zege tegen Torremans. Bernaerts won van Lemmens en Proost. De jongste van de ploeg m.n. De Blauwe pakte Proost en Van Der Linden in en Vandenbroucke won als E0 knap twee wedstrijden tegen Lemmens en Van Der Linden.
Opletten mannen dat ge niet te ver wegzakt in de klassering.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN: 
Zoersel F : Laenens D6 3/4 - Geluykens E2 0/4 - Wens E2 2/4 - Casier E4 0/4
Salamander I : Goossens D6 4/4 - Winters D6 1/4 - De Blauwe D6 3/4 - Wijnen E0 2/4

VERSLAG:
Danny Goossens zette zijn zwakke prestatie van week 3 recht en klopte nu iedereen vrij vlot. Winters is nog op zoek naar de grote "forme" won alleen van Casier en verloor nipt van Laenens met 11/8 in de belle.
De Blauwe blijft het verder goed doen, nu weer verloor hij alleen van Laenens met 11/6 in de vijfde set, maar pakte daarentegen Geluykens dan weer in de 5e set. Wijnen klopte Geluykens en Casier en verloor erg nipt in de belle met
9-11 van Wens. Een tegenstrever op de vloer die qua klassementen toch nog duidelijker had mogen overwonnen worden.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Bernaerts D6 3/4 - Goossens D6 4/4 - Winters D6 2/4 - Deblauwe D6 2/4
Nodo H : De Schepper E2 1/4 - Pauwels E2 1/4 - Coesemans E2 1/4 - Van Den Bussche E2 2/4

VERSLAG :
Vlotte zege, toch lieten Winters en Deblauwe zich ringeloren door twee E2's. Ook Bernaerts kreeg Coesemans niet klein, maar pakte dan wel de drie andere Nodo spelers.
Danny Goosens was onaantastbaar, al had hij aan Pauwels wel een kwaje klant (11-6 in de belle).

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Merksplas D : Agemans D4 1/4 - Plessers D6 2/4 - Oostvogels E0 0/4 - Van Baekel E0 2/4
Salamander I : Goossens D6 3/4 - Bernaerts D6 3/4 - De Blauwe D6 3/4 - Wijnen E0 2/4

VERSLAG:
Een goede homogene zege. Goossens verloor alleen van Plessers en knokte zich met 11-9 in de belle voorbij Van Baekel. Bernaerts verloor van Van Baekel en had nog 2 belles nodig om zijn 3 zeges te voltooien. Deblauwe voor zijn eerste jaar bij de grote jongens doet het erg goed, hij verloor alleen van Van Baekel en Wijnen? Hij klopte Van Baekel en Oostvogels en verloor spijtig genoeg van Plessers en Agemans in de vijfde set.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN : 
Salamander I : Winters D6 1/4 - Deblauwe D6 3/4 - Bernaerts D6 4/4 - Wijnen E0 2/4
Minderhout C : Janssen D6 2/4 - Michiels E0 1/4 - Lauryssen E0 3/4 - De Leeuw E2 0/4

VERSLAG :
Een normale zege die voor de interclubleider zeker nog uitgebreider had mogen zijn. Bernaerts bleef knap ongeslagen en werd goed bijgestaan door de jonge Deblauwe die alleen verliesdiende te incasseren tegen Laureyssen. Winters versloeg alleen E2 De Leeuw en dat is voor Kris toch wel te weinig. Zowel tegen Michiels als tegen Lauryssen ging hij in de vijfde set onderuit...stilaan tijd om dat om te draaien, goed spelen, goeie inzet, dat wel, zit het in het koppeke?
Wijnen bleef baas over Michiels en De Leeuw. Kom niet klagen de volledige buit bleef in de Donkerlei.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander I : Goossens D6 2/4 - Bernaerts D6 1/4 - Winters D6 1/4 - Wijnen E0 0/4
Geelse E : Pals D0 2/4 - Hooyberghs D0 4/4 - Derboven D0 3/4 - Struyfs D2 3/4

VERSLAG:
De koploper had weinig last met de spartelende Salamanders. Goossens won van Pals en Struyfs daar plakten Bernaerts (tegen Derboven) en Winters (tegen Pals) nog een zege aan vast. Wijnen kwam weinig in het stuk voor. Normale nederlaag, de klasseringen in acht genomen. 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN :
Retie C : Proost D2 2/4 - Van Deuren D4 2/4 - Daemen D4 2/4 - Van Hout D6 2/4
Salamander I : Goossens D6 3/4 - Bernaerts D6 4/4 - De Blauwe D6 1/4 - Wijnen E0 0/4

VERSLAG :
Ondanks het op papier een onmogelijke opdracht leek, brachten de Salamanders toch een drawn mee nar Mechelen, met dank aan de nummers 1 en 2 van de ploeg. Bernaerts is al een tijd erg goed bezig en bevestigde zijn vooruitgang door een 4 op 4 neer te poten...erg knap. Goossens plakte daar nog een 3 op 4 bij met alleen verlies van Proost in de vijfde set. De Blauwe klopte Proost in de belle maar liet twee vijf setters uit de handen glippen.
En Wijnen? Als E0 kan men hem eigenlijk niets ten kwade duiden, maar af en toe wat perfo's maken is natuurlijk niet verboden...als je niet traint wordt het inderdaad moeilijk.
Alles bij mekaar, men zat dichter bij een zege dan bij een drawn. De ploeg staat mooi 6e met 20 punten. 

 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Turnhout E : Popa D6 2/4 - Slegers D6 4/4 - Boonen E0 4/4 - Stas E0 2/4
Salamander I : Bernaerts D6 1/4 - De Blauwe D6 2/4 - Winters D6 1/4 - Wijnen E0 0/4

VERSLAG:
12-4...wat moet schrijver dezes daar nog aan toevoegen? De Blauwe met winst tegen Stas en Popa kroop even tot aan de middelmaat, schreef waar de drie andere Salamanders zeker niet voorbij konden! Bernaerts al een aantal weken in goede doen moest zich tevreden stellen met winst tegen Stas en 2 vijfsetters die verloren gingen. Winters bleef ook al steken op 25% door één zege tegen Popa en verlies tegen Boonen 12-10 in de 5e set. En Wijnen? die bakte er niet al te veel van...verleden week 0 op 4, nu weer??? Misschien af en toe eens komen trainen zekers.

 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN :
Salamander I : Winters D6 1/4 - De Blauwe D6 4/4 - Goossens D6 4/4 - Wijnen E0 2/4
Virtus C : Vermeiren E0 1/4 - Peinen E0 2/4 - Geentjes E0 1/4 - Mertens E0 1/4

VERSLAG:
De Blauwe en Goossens waren onaantastbaar en verloren geen partij. Dat was natuurlijk een goede bodem om verder op te bouwen. Wijnen deed er nog een vleugje bij door zeges tegen Vermeiren en Mertens, niet slecht maar we verwachten van Wijnen toch straffere stoten. Trainen? Wanneer doe je dat??
Winters won alleen van Geentjens. In zijn laatste partij tegen Vermeiren kwam er een duiscussie op gang over het reglementaire "serveren". Plots pakte Kris zijn boeltje bij mekaar en, zonder de H.S. te verwittigen, stoof hij de zaal uit. Ik begrijp dat allemaal niet te best, maar als kapitein moet je als laatste het in problemen komende schip (was niet het geval) verlaten. Kom de 3 punten bleven aan huis en dat was ook belangrijk natuurlijk. 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN :
Salamander I : Goossens D6 3/4 - Bernaerts D6 4/4 - Winters D6 2/4 - Deblauwe D6 3/4
Berlaar F : Put D4 0/4 - Verstraeten D6 1/4 - Verlinden D6 2/4 - Dolfeyn E2 1/4

VERSLAG:
Salamander liep direct van Berlaar weg tot 6-1, de slagkracht van Berlaar was niet afdoend om het gat te dichten. Bernaerts in uitstekende doen vloerde iedereen, Goosens moest alleen buigen voor Dolfeyn met 4-11 in de belle. Winters geraakte niet voorbij Verstraeten en Verlinden en de jongste De Blauwe, die zich al goed heeft aangepast aan het volwassene tafeltennis, beet zijn tanden stuk op Verlinden.
Een goede prestatie van een homogene ploeg.  

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Rijkevorsel B : Bogaerts D4 0/4 - Peeters D4 1/4 - Bertels E2 1/4 - Abeel E4 1/4
Salamander I : Goossens D6 4/4 - Bernaerts D6 3/4 - Deblauwe D6 4/4 - Wijnen E0 2/4

VERSLAG:
Wat wil je meer? Een toffe prestatie van ons I-team met trekkers als Goossens en de jonge Deblauwe die beiden een vier op vier scoorden en zo de basis legden van een duidelijke overwinning. Bernaerts verloor verrassend van E4 Abeel met 11-9 in de vijfde set. Wijnen klopte Bogaerts en Abeel.
Meteen nestelt deze ploeg zich in de top 6.

 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander I : Enokian D0 3/4 - Herteleer D0 2/4 - PLateus D0 1/4 - Talemans D0 0/4
Gierle G : Nees C6 3/4 - Beckers D0 3/4 - Rotthier D2 3/4 - V.D.Bergh D4 1/'

VERSLAG :
Dit was een uitslag die we niet hadden verwacht. De kopmannen deden het nog vrij goed , zo verloor Enokian alleen van Rotthier en moest Herteleer 2 nederlagen incasseren m.n. tegen Van den Bergh en een sterk spelende Rotthier.
Onze nummers 3 en 4 scoorden 1 op 8 en dat mag je als bitter weinig bestempelen. Alleen Plateus kon er nog één punt bijscoren tegen Van den Bergh. En Talemans? die ging viermaal tenonder.
Volgende keer beter mannen!
Ondanks deze nederlaag blijft deze ploeg op een mooie 4e plaats geposteerd.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Ploegen :
Salamander I :Goossens D6 3/4 - Debleuwe D6 3/4 - Winters D6 2/4 - Wijnen E0 3/4
Zoersel F : Geluykens E2 1/4 - Wens E2 4/4 - Casier E4 0/4 - D'Hooghe E4 0/4

VERSLAG:
Een normale zege de klasseringen in acht genomen. Er was één Zoerselnaar de jonge Wens die alle Salamanders de baard afdeed, al bracht Marc Wouters de goed spelende Salamander De Blauwe in de vijfde set van de wijs door op een kritieke moment een "time-out" te vragen...kluts kwijt en Nico er aan voor de moeite. Goossens en Wijnen werden geklopt door Wens ook Winters kon er weinig tegen inbrengen en moest dan ook nog een nederlaag in de koop nemen tegen Geluykens.
De I-ploeg staat op een mooie 4e plaats geklasseerd.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Nodo H : Pauwels E2 0/4 - Bloemen E2 0/4 - Van Den Bussche E2 0/4 - De Schepper E2 2/4
Salamander I : Goossens D6 4/4 - Bernaerts D6 4/4 - Wijnen E0 3/4 - Laboux 3/4

VERSLAG:

Zware, maar normale overwinning, de klasseringen in acht genomen! Goossens en Bernaerts lieten geen spaander heel van de Nodo'ers. Wijnen en Laboux kregen De Schepper niet klein en daar bleef het bij.
Verrassend het aantreden van Laboux. Hij die een paar dagen eerder had gezegd van geen competitie meer te spelen. Hij pakte er drie...niet slecht.
Meteen staat deze ploeg op een mooie 2e plaats in de rangschikking.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander I : Goossens D6 3/4 - Bernaerts D6 3/4 - De Blauwe D6 4/4 - Wijnen E0 0/4
Merksplas D : Marynissen D6 1/4 - Plessers D6 1/4 - Nijsmans E0 1/4 - Camper E0 2+WO

VERSLAG:
Deze I-ploeg heeft zich intussen, na een paar mooie resultaten naar de 2e plaats gehesen. Een zieke Wijnen wou toch meespelen, kon geen wedstrijd winnen (normaal) en gaf voor zijn laatste wedstrijd ff.
Zijn drie ploegmaten wasten dan het varkentje zonder al teveel problemen. Goossens en Bernaerts verloren enkel van de klasrijke jongere Campers. De Blauwe liet niemand in zijn buurt komen en is op weg naar een duidelijke klassements verbetering

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Geelse E: Lemmens D0 3/4 - Derboven D0 3/4 - Struyf D2 4/4 - Belmans E2 2/4 
Salamander I: Bernaerts D6 3/4 - Winters D6 0/4 - Wynen E0 1/4 - Vandenbroucke E0 0/4

VERSLAG:
Alleen een sterk spelende Bernaerts kon zijn voet naast de Kempenaren plaatsen met 3 zegen(alleen verlies van Struyf). De andere drie Mechelse musketiers scoorden amper 1 op 12 alleen winst van Wijnen tegen Belmans...een zware nederlaag dus.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Over Ons

Opgericht op 25 april 1936

Facebook

Adres

KTTC Salamander Mechelen
Donkerlei 72
2800 Mechelen
Tel Lokaal: 0488/99.64.91
Tel Voorzitter: 0476/21.30.01
Email: tafeltennis.salamander@gmail.com