I-Ploeg

Afdeling 4B - Prov. Antwerpen - Heren

# Team Aantal W V G Wed. W Wed. V Sets W Sets V Ptn
1 Geelse TTC E88001091935910924
2 TTC Retie C8611864230621021
3 TTK Turnhout E8620715725322820
4 TTK Dylan Berlaar F8521666224823419
5 TTK Gierle G8530775128220718
6 KTTC Salamander Mechelen I8530676125424018
7 TTC Virtus C8350527620726714
8 TTK Rijkevorsel B8350695926723414
9 TTC Minderhout C8350587022725414
10 TTC Zoersel F8260389016030712
11 TTK Merksplas D8170438520029210
12 TTC Nodo H808032961433248

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Berlaar F : V.D.Broeck N D2 4/4 - Frederickx D4 3/4 - Put D4 3/4 - Verstraeten D6 3/4
Salamander I : Winters D6 1/4 - Bernaerts D6 1/4 - Deblauwe D6 1/4 - Wijnen E0 0/4

VERSLAG : De Mechelaars werden in Balder weggeblazen. Even de klasseringen bekijken en je kan het niet anders dan normaal vinden. Winters tegen Put, Bernaerts tegen Verstraeten en Deblauwe die zijn eerste seizoen bij de "groten" heeft aangevangen- tegen Frederickx, konden de Salamander eer redden. Wijnen bleef met lege handen achter. Wordt Rijkevorsel in de 2e speelweek het kind van de rekening? We kijken er naar uit.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN: 
Salamander I : Bernaerts D6 3/4 - Goossens D6 3/4 - Winters D6 2/4 - Wijnen E0 3/4
Rijkevorsel B : Nuyts D2 1/4 - Peeters D4 2/4 - Verhoeven D6 0/4 - De Vrijd E2 2/4

VERSLAG:
We vreesden er voor en toch Goossens en Co trokken het laken naar zich toe en dit met een homogene prestatie. Bernaerts kreeg alleen Nuyts niet de baas, Goossens overlopend van zelfvertrouwen... verloor alleen van De Vrij, Wijnen moest in Peeters zijn meerdere erkennen en Winters? Hij klopte Nuyts en Verhoeven.
Een knap resultaat en zoals Goossens het zo plastisch kan zeggen "Doe zo voort".

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

ploegen:
Gierkle C : Proost D4 - Lemmens D4 2/4 - Torremans D4 3/4 - Van Der Linden D4 2/4
Salamander I : Bernaerts D6 2/4 - Goossens D6 1/4 - De Blauwe D6 2/4 - Vandenbroucke E0 2/4

VERSLAG:
Op papier leek Gierle G niet te kloppen en toch... punten pakken zat er zeker in. Ons tornooiwonder Goossens liet het die avond duidelijk afweten, met amper één zege tegen Torremans. Bernaerts won van Lemmens en Proost. De jongste van de ploeg m.n. De Blauwe pakte Proost en Van Der Linden in en Vandenbroucke won als E0 knap twee wedstrijden tegen Lemmens en Van Der Linden.
Opletten mannen dat ge niet te ver wegzakt in de klassering.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN: 
Zoersel F : Laenens D6 3/4 - Geluykens E2 0/4 - Wens E2 2/4 - Casier E4 0/4
Salamander I : Goossens D6 4/4 - Winters D6 1/4 - De Blauwe D6 3/4 - Wijnen E0 2/4

VERSLAG:
Danny Goossens zette zijn zwakke prestatie van week 3 recht en klopte nu iedereen vrij vlot. Winters is nog op zoek naar de grote "forme" won alleen van Casier en verloor nipt van Laenens met 11/8 in de belle.
De Blauwe blijft het verder goed doen, nu weer verloor hij alleen van Laenens met 11/6 in de vijfde set, maar pakte daarentegen Geluykens dan weer in de 5e set. Wijnen klopte Geluykens en Casier en verloor erg nipt in de belle met
9-11 van Wens. Een tegenstrever op de vloer die qua klassementen toch nog duidelijker had mogen overwonnen worden.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Bernaerts D6 3/4 - Goossens D6 4/4 - Winters D6 2/4 - Deblauwe D6 2/4
Nodo H : De Schepper E2 1/4 - Pauwels E2 1/4 - Coesemans E2 1/4 - Van Den Bussche E2 2/4

VERSLAG :
Vlotte zege, toch lieten Winters en Deblauwe zich ringeloren door twee E2's. Ook Bernaerts kreeg Coesemans niet klein, maar pakte dan wel de drie andere Nodo spelers.
Danny Goosens was onaantastbaar, al had hij aan Pauwels wel een kwaje klant (11-6 in de belle).

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Merksplas D : Agemans D4 1/4 - Plessers D6 2/4 - Oostvogels E0 0/4 - Van Baekel E0 2/4
Salamander I : Goossens D6 3/4 - Bernaerts D6 3/4 - De Blauwe D6 3/4 - Wijnen E0 2/4

VERSLAG:
Een goede homogene zege. Goossens verloor alleen van Plessers en knokte zich met 11-9 in de belle voorbij Van Baekel. Bernaerts verloor van Van Baekel en had nog 2 belles nodig om zijn 3 zeges te voltooien. Deblauwe voor zijn eerste jaar bij de grote jongens doet het erg goed, hij verloor alleen van Van Baekel en Wijnen? Hij klopte Van Baekel en Oostvogels en verloor spijtig genoeg van Plessers en Agemans in de vijfde set.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN : 
Salamander I : Winters D6 1/4 - Deblauwe D6 3/4 - Bernaerts D6 4/4 - Wijnen E0 2/4
Minderhout C : Janssen D6 2/4 - Michiels E0 1/4 - Lauryssen E0 3/4 - De Leeuw E2 0/4

VERSLAG :
Een normale zege die voor de interclubleider zeker nog uitgebreider had mogen zijn. Bernaerts bleef knap ongeslagen en werd goed bijgestaan door de jonge Deblauwe die alleen verliesdiende te incasseren tegen Laureyssen. Winters versloeg alleen E2 De Leeuw en dat is voor Kris toch wel te weinig. Zowel tegen Michiels als tegen Lauryssen ging hij in de vijfde set onderuit...stilaan tijd om dat om te draaien, goed spelen, goeie inzet, dat wel, zit het in het koppeke?
Wijnen bleef baas over Michiels en De Leeuw. Kom niet klagen de volledige buit bleef in de Donkerlei.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander I : Goossens D6 2/4 - Bernaerts D6 1/4 - Winters D6 1/4 - Wijnen E0 0/4
Geelse E : Pals D0 2/4 - Hooyberghs D0 4/4 - Derboven D0 3/4 - Struyfs D2 3/4

VERSLAG:
De koploper had weinig last met de spartelende Salamanders. Goossens won van Pals en Struyfs daar plakten Bernaerts (tegen Derboven) en Winters (tegen Pals) nog een zege aan vast. Wijnen kwam weinig in het stuk voor. Normale nederlaag, de klasseringen in acht genomen. 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Over Ons

Opgericht op 25 april 1936

Facebook

Adres

KTTC Salamander Mechelen
Donkerlei 72
2800 Mechelen
Tel Lokaal: 0488/99.64.91
Tel Voorzitter: 0476/21.30.01
Email: tafeltennis.salamander@gmail.com