H-Ploeg

Afdeling 4C - Prov. Antwerpen - Heren

# Team Aantal W V G Wed. W Wed. V Sets W Sets V Ptn
1 KTTC A.F.P. Antwerpen F110014243153
2 TTC Retie B110012442183
3 TTC Zoersel E110011540263
4 TTC Nodo E11009737313
5 Borsbeek TTK C10018831262
6 TTK Dylan Berlaar G10018832292
7 KTTC Salamander Mechelen H10018829322
8 TTK Merksplas E10018826312
9 TTK Gierle H10107931371
10 TTC Sint Antonius C101051126401
11 TTC Schoten G101041218421
12 TTC Lille "Boemerangske" B101021415431

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Om te beseffen hoe goed het 'thuis' is, moet men eens elders gaan, zoals naar Berlaar. Plankenvloer, kleine kleedkamer, overal in de speelruimte materiaal en trainingsballen, afsluitingen in alle vormen en kleuren, geen hoofdscheidsrechter ... moet ik doorgaan?
Een wedstrijd die we op papier moesten winnen eindigde op een gelijkspel. Drie jonge talenten en één laatbloeier zorgden er voor dat we nooit meer dan 2 punten voorkwamen. Bart, die nog niet overtraind is, speelde elke wedstrijd beter. De regelmaat kwam langzaam in zijn spektakelspel, waardoor hij in zijn laatste wedstrijd in de belle kon winnen van Peeters (E2). Deze speler zou op het einde van de avond zwaar ontgoocheld zonder winst,  en zonder boe of ba,  afdruipen: beleefd is anders.  Lieven, geplaagd door rugpijn, begon goed met winst tegen Desormaux (E0). Deze talentrijke speler bleek later te goed voor de rest van onze ploeg. Winst van Lieven tegen Bart Peeters (E2) bracht ons 4-5 voor. Thierry, de meest afgetrainde van onze ploeg, bracht dankzij zijn onovertroffen wedstrijdmentaliteit, een spannende match tegen Hendrickx (E0) tot een goed einde. Een prestatie, want deze linkshandige Hendrickx, speelt één jaar, was ongelooflijk tafelvast en had een goede rughand. Te goed voor de rest van de ploeg. Thierry moest enkel tegen de snelle Desormeaux de duimen leggen. Met drie winstwedstrijden mag hij dan ook de man van de match genoemd worden. Vooral dank zij hem kwamen we tot 8-8. 
En Jan? Verlies in de belle in de eerste wedstrijd, verlies in de laatste. De kapitein is duidelijk nog niet in zijn beste doen. Vakantieweken in september zijn daar zeker niet vreemd aan: mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa ...

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Over Ons

Opgericht op 25 april 1936

Facebook

Adres

KTTC Salamander Mechelen
Donkerlei 72
2800 Mechelen
Tel Lokaal: 0488/99.64.91
Tel Voorzitter: 0476/21.30.01
Email: tafeltennis.salamander@gmail.com