H-Ploeg

Afdeling 4C - Prov. Antwerpen - Heren

# Team Aantal W V G Wed. W Wed. V Sets W Sets V Ptn
1 TTC Retie B88001072134712824
2 TTK Gierle H8710913731317922
3 TTC Zoersel E8521765226622319
4 TTC Nodo E8521705827024519
5 KTTC A.F.P. Antwerpen F8530745427822518
6 KTTC Salamander Mechelen H8323735526621917
7 TTK Dylan Berlaar G8332577124226016
8 TTC Schoten G8251577122527213
9 TTC Sint Antonius C8251577122226613
10 TTC Lille "Boemerangske" B8260478120029212
11 Borsbeek TTK C8062438521128710
12 TTK Merksplas E8071161121033479

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Om te beseffen hoe goed het 'thuis' is, moet men eens elders gaan, zoals naar Berlaar. Plankenvloer, kleine kleedkamer, overal in de speelruimte materiaal en trainingsballen, afsluitingen in alle vormen en kleuren, geen hoofdscheidsrechter ... moet ik doorgaan?
Een wedstrijd die we op papier moesten winnen eindigde op een gelijkspel. Drie jonge talenten en één laatbloeier zorgden er voor dat we nooit meer dan 2 punten voorkwamen. Bart, die nog niet overtraind is, speelde elke wedstrijd beter. De regelmaat kwam langzaam in zijn spektakelspel, waardoor hij in zijn laatste wedstrijd in de belle kon winnen van Peeters (E2). Deze speler zou op het einde van de avond zwaar ontgoocheld zonder winst,  en zonder boe of ba,  afdruipen: beleefd is anders.  Lieven, geplaagd door rugpijn, begon goed met winst tegen Desormaux (E0). Deze talentrijke speler bleek later te goed voor de rest van onze ploeg. Winst van Lieven tegen Bart Peeters (E2) bracht ons 4-5 voor. Thierry, de meest afgetrainde van onze ploeg, bracht dankzij zijn onovertroffen wedstrijdmentaliteit, een spannende match tegen Hendrickx (E0) tot een goed einde. Een prestatie, want deze linkshandige Hendrickx, speelt één jaar, was ongelooflijk tafelvast en had een goede rughand. Te goed voor de rest van de ploeg. Thierry moest enkel tegen de snelle Desormeaux de duimen leggen. Met drie winstwedstrijden mag hij dan ook de man van de match genoemd worden. Vooral dank zij hem kwamen we tot 8-8. 
En Jan? Verlies in de belle in de eerste wedstrijd, verlies in de laatste. De kapitein is duidelijk nog niet in zijn beste doen. Vakantieweken in september zijn daar zeker niet vreemd aan: mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa ...

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander H: Laenens D6 2/4 - Peeters D6 1/4 - Deblauwe D6 2/4 - Vandenbroucke E0 0/4
AFP Antwerpen F : Van Kerckhoven D6 2/4 - Delaspaul D6 3/4 - Fraga D6 4/4 - Akilani E2 2/4

VERSLAG:
Neem het thuisvoordeel dan is deze uitslag tegen gelijkwaardige spelers zeker geen gunstig gegeven. Laenens speelde op niveau en klopte Van Kerckhoven en Delaspaul. Deblauwe als neofiet in deze ploeg deed het eveneens goed met winst tegen Van Kerckhoven en Akilani. De 1 op 8 van beide andere Salamanders is veel te weinig. Peeters kon alleen  Akilani de baas en Vandenbroucke kon niet aan winst geraken, kwam wel tegen Fraga aan een belle die verloren werd met 9-11.
Het moet zeker beter kunnen!

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Nodo E : Stals D2 3/4 - Smeets D4 2/4 - Boons D6 2/4 - Van Tichel D6 1/4
Salamander H : Aelst D4 2/4 - Laenens D6 2/4 - Peeters D6 3/4 - Winters D6 1/4

VERSLAG:
Salamander had voortdurend de leiding zelfs na 12 wedstrijden. Toen ging Winters tegen Van Tichel onderuit, maar won Peeters  tegen Boons zodat de voorsprong nog steeds 2 punten bedroeg en een gelijkspel al binnen was. In de twee laatste partijen kon Salamander de winst nog pakken, maar Laenens verloor kansloos tegen Smeets en Aelst ging ook al met 3-1 voor de bijl tegen Stals Chantal.... verliezen van een vrouw!! Het doet pijn. Spijtig de punten lagen maar het grijpen

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Zoersel E : Van Ginkel D4 2/4 - Opdebeeck D6 3/4 - Hufkens D6 2/4 - Wouters E2 1/4
Salamander H : Verbruggen D2 3/4 - Laenens D6 1/4 - Peeters D6 2/4 - Vandenbroucke E0 2/4

VERSLAG:
8-8...een beetje mager toch, het werd een lijf aan lijf gevecht. Verbruggen pas uit verlof speelde zijn eerste wedstrijd van het seizoen en pakte 75% met alleen verlies van Opdebeeck met 11-9 in de 5e set.
Laenens bleef steken met alleen winst tegen Hufkens verloor twee belles tegen Wouters (11-7) en Van Ginkel (12-10). Peeters won van Opdebeeck en Wouters maar ook hier ging een match in de 5e set verloren tegen Hufkens.
Vandenbroucke won tegen Van Ginkel en Wouters maar ook Bart liet 2 5setters verloren gaan tegen Opdebeeck (11-6) en Hufkens (11-9). Tel het verlies van al die belles bij mekaar, dan moet je toch vaststellen dat deze partij niet had mogen uitdraaien op een gelijkspel.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN: 
Salamander H : Aelst D4 2/4 - Laenens D6 2/4 - Peeters D6 2/4 - Vandenbroucke E0 1/4
Gierle H : Stappaerts D6 3/4 - Van Herck D6 2/4 - Verbraeken D6 0/4 - Martens D6 4/4

 

De thuisploeg trad in het veld met op zijn palmares drie draws, tegen bezoekers die drie van hun vier wedstrijden gewonnen hadden. De verklaring werd al snel duidelijk. Drie ervaren spelers, waaronder lange nop Stappaerts, en één jong geweld Van Herck, vormen samen een moeilijk te bespelen ploeg (4xD6).
In hun eerste wedstrijd kon enkel Nick met zijn gekende hoge verdediging, Verlinden aan het wankelen brengen: 1-3 de tussenstand. Dat inspireerde Thierry tegen Verlinden en Lieven tegen Van Herck om de stand tot 3-4 terug te brengen. Thierry met rotsvast tafelspel en Lieven met grondig sloopwerk waar de jonge Van Herck geen antwoord op had.
Jammer genoeg vond Nick ook geen antwoord op het snelle mepwerk van Martens. Bart kon met wat meer controlerend spel Verlinden in het verlies spelen en pikte zo toch weer zijn winstwedstrijd mee. Thierry kon in een slopende wedstrijd de noppen van Stappaerts de baas. Een prestatie want de enige verlieswedstrijd van Stapaerts. Nick was opnieuw groots tegen de aanvallende Van Herck. Spelers van dit type lust hij rauw. Stonden we toch op 6-6. Met winst van Lieven tegen Verlinden zelfs op 7-7.
Hoop laaide op in de harten van de supporters, maar helaas. Thierry speelde vier sterke sets tegen Van Herck maar miste op beslissende momenten wat meeval en naar eigen zeggen ook wat souplesse in zijn rug. Nick vond geen antwoord op het deprimerende anti-tafeltennis van noppen-Stappaerts. Het is hem vergeven. Tegen een speler die voor 90% met zijn noppen de bal tot kort over het net werkt, is een hoge verdediging geen geschikt wapen. De ploeg heeft er voor gevochten en zo zien we het graag.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Schoten G : Maes D6 1/4 - Crauwels 1/4 - Bufalino 2/4 - Cornand 2/4
Salamander H : Verbruggen D2 3/4 - Verleye D4 1/4 - Laenens D6 2/4 - Peeters D6 4/4

VERSLAG:
Is Lieven Peeters als de wijn? Hij trok met zijn vier winstpartijen de H-ploeg over de lijn. Hij werd goed bijgestaan door Verbruggen die zich alleen liet knevelen door Bufalino. Verleye een paar weken buiten strijd met ruglast kwam aan één zege tegen Maes. Laenens maakte met overwinningen tegen Crauwels en Bufalino de 10 zeges rond.
Dat het niet van een leien dakje liep kan men zien aan de tussentijdse standen. Na 10 wedstrijden stond er nog een 5-5 op het bord, maar in de laatste 6 partijen werd er nog amper één match verloren door Verleye die tegen Crauwels kopje onderging. 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN :
Salamander H : Verbruggen D2 4/4 - Verleye D4 3/4 - Peeters D6 4/4 - Vandenbroucke E0 3/4
Merksplas E : Verhiest E0 2/4 - Thone E2 0/4 - Geerts E4 0/4 - Janssen E4 0/4

VERSLAG:

Met een realistische kijk op onze (beperkte) mogelijkheden, wisten we in de H-ploeg dat onze tijd wel zou komen. Na een reeks van draws tegen de betere ploegen, was het tegen hekkensluiter Merksplas E  zover. Vaak heeft de diesel van Bart een wedstrijd nodig om op temperatuur te komen, deze keer niet: hij won in de belle (de eerste van 3 deze avond) van Thoné (E2). De toon was gezet. Een drooggetrainde Ludo, een geconcentreerde Lieven en een voorzichtige Jan brachten de stand op 4-0. Bart verslikte zich in Verhiest (E0) wat Jan uit solidariteit ook deed bij een 9-1 stand. Bij een 14-2 stand was het tijd om een Anker op tafel te zetten en de wereldproblemen te bespreken. Tweede zege van het seizoen, op naar de volgende.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander H : Aelst D4 3/4 - Verleye D4 4/4 - Peeters D6 3/4 - Vandenbroucke E0 3/4
Lille B : Van Rooy E0 1/4 - Sas E0 2/4 - Boeckx E2 0/4 - Henderieckx E4 0/4

VERSLAG:
Op papier waren we de sterkste ploeg maar iedereen weet wat dat waard is: zo goed als niets. Jan nog niet op zijn best en Nick gekwetst tijdens een wedstrijdje voetbal. Voeg daar een sterke Wim Sas (E0) aan toe en je hebt het recept voor een avond met een aantal fel bevochten wedstrijden. Bart, goed bezig de laatste weken, moest zijn meerdere erkennen in Wim, die wel geholpen werd door een schandalig aantal 'pietballen'. Gelukkig nam Lieven de maat van Van Rooy (E0) en won Nick (met de rem op) van Boeckx,  anders zou onze start al de mist zijn ingegaan.

Een sterk spelende Sas was ook voor Lieven te sterk, die geen controle kreeg over de topspin van de tegenstander. Maar toen was het vat af voor Lille. Van wedstrijd 7 tot 15 reden we een foutloos parkoers naar 13-2. Jan moest daarvoor tegen Sas een achterstand van 2-8 in de belle goedmaken. Mille had zijn geld al op de tegenstander gezet. Nick kon tegen Van Rooy, die zijn smashes goed spreidde, niet voluit zijn spel spelen, waarbij hij naar de hoeken moet kunnen duiken. De punten voor de ploeg waren ook al lang binnen. Thuisploeg en bezoekers vonden het een geslaagde tafeltennisavond. Dat gevoel groeide nog bij het halveren van onze voorraad Trippel tijdens de nabespreking. Volgende wedstrijd tegen Retie (4xD0) wordt andere koek.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Over Ons

Opgericht op 25 april 1936

Facebook

Adres

KTTC Salamander Mechelen
Donkerlei 72
2800 Mechelen
Tel Lokaal: 0488/99.64.91
Tel Voorzitter: 0476/21.30.01
Email: tafeltennis.salamander@gmail.com