G-Ploeg

Afdeling 4B - Prov. Antwerpen - Heren

# Team Aantal W V G Wed. W Wed. V Sets W Sets V Ptn
1 TTK Zwijndrecht B440053111577712
2 TTC Rupel F440046181569312
3 KTTC A.F.P. Antwerpen F430143211559411
4 TTC Blue Rackets A430142221359311
5 KTTC Sporting Hove D513122581101838
6 TTC Nodo F412128361181167
7 Koninklijke Sevos TTC B31112919106756
8 TTC Sokah Hoboken G41302440991466
9 TTC Wommelgem C41302242991386
10 KTTC Salamander Mechelen G403128361011355
11 TTC Schoten G40401549751614

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Rupel F: Bogaert (D2) 2/4 - Huyck (D4) 1/4 - Raes Davy (D4) 4/4 - Van Loon Chris (D4) 2/4
Salamander G: Verleije (D4) 3/4 - Peeters (D6) 3/4 - Vandenbroucke (E0) 0/4 - Bongers (E0) 1/4

Omdat Thierry enkele weken weg van de wereld is om zich te herbronnen, trokken we naar Niel met debutant Zeno Bongers.  In zijn eerste wedstrijd tegen Kris Huyck (D4) gaf hij zijn visitekaartje af met winst in de belle. Zijn eerste wedstrijd bij de volwassenen tot winst komen: knap. Daardoor konden we met winst van Lieven en Jan tegen Chris Van Loon (D4) aanklampen tot 3 - 3. Bart kon tegen eerste man Bogaert (D2) en tweede man Huyck wel een vuist maken maar verloor  telkens nipt de sets. Hij is nog iets te weinig tafelvast, maar dat kennen we van hem bij het begin van een seizoen, dat komt wel in orde.
Davy Raes was voor ieder van ons te sterk. Enkel Jan kon hem tot een belle dwingen waarin hij drie punten tekort kwam. Zo liep Rupel uit tot 7 - 3. Tijd voor Lieven en Jan om de kar weer in het juiste spoor te trekken. Ze brachten ons tot 7 punten door allebei de eerste en tweede man van Rupel te kloppen, niet slecht voor twee veteranen. Zeno liet bij momenten mooi tafeltennis zien maar speelde nog iets 'te braaf' om tegen ervaren spelers tot winst te komen. Ook de flitsen van Bart waren nog te schaars om de tegenstander onder druk te zetten. Thuis tegen AFP volgende week kunnen ze hun progressie tonen.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Salamander G: Verleije (D4) 2/4 – Vandenbroucke (E0) 3/4 – Wijnen (E0) 2/4 – Bongers (E0) 1/4
AFP Antwerpen F: Fraga (D4) 3/4 – Delespaul (D6) 2/4 – Van Kerkhoven (D6) – Saerens (D6) 0/4

Indien je met drie E0 spelers aantreedt tegen drie D6 spelers, dan weet je dat ze zichzelf zullen moeten overtreffen om en punt uit de brand te slepen. Met Thierry nog niet terug van weggeweest en Lieven ook op reis, schoof Bart naar de tweede plaats in de ploeg. Kon hij dat waarmaken? Zeer zeker, drie maal winst, enkel Van Kerkhoven was hem te sterk.  Bart, de man van de match.
Karl Wijnen voor het eerst in de ploeg, speelde consequent zijn verdedigende spel waar Delespaul en Saerens niet doorheen geraakten. Tegen Fraga en Vankerckhoven kwam het tot een belle die hij nipt verloor. Met een volledig herstelde arm en een goede smash kan hij nog beter.
Zeno betaalde in zijn tweede optreden in de volwassenen competitie  nog leergeld, wat normaal is. Hij hield het beste voor het laatst en won een kostbaar punt tegen Saerens.
Jan begon niet slecht met winst tegen Van Kerkhoven en Saerens. Maar later op de avond liep het minder goed. At hij één banaan te weinig of zorgden de lange wachttijden voor een te sterke afkoeling van zij trage dieselmotor? Wie zal het zeggen? Winst tegen Fraga had de ploeg op winst kunnen brengen.
Ook de lekkere rijstpap van Bart bracht hem niet in de zevende hemel. De kapitein was zeer tevreden over zijn ploeg, maar niet over de kapitein.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Too little, too late. (week 3: Nodo F – Salamander G)
Jan Verleije D4 2/3 - Lieven Peeters D6 1/3 - Zeno Bongers E0 0/3 - Karl Wijnen E0 0/3

Het kalf was al verdronken toen Jan en Lieven hun laatste wedstrijd wonnen en de score op 9-7
brachten. Het was goed begonnen wanneer onze kapitein zijn eerste wedstrijd won tegen Tom;
ineens 5-0 op het scorebord, want Nodo kwam slechts met 3 aan de aftrap (3xD6).
Maar dan … de grote leegte, een algemene offday, te weinig getraind, te veel getraind, te moe, te
jong en onervaren, te oud worden. Wie zal het zeggen? Feit is, dat het 9-5 was voor het wisten en
dan hadden we het geweten. Ondanks verdienstelijk spel en keihard knokken van respectievelijk
Zeno en Karl gingen alle wedstrijden de mist in. Voor 8 van hun 9 overwinningen hadden Tom
Schrauwen, Gunter Van Steenvoort en Dirk Van Den Sanden weliswaar meer dan 3 sets nodig, maar
iedere keer speelden ze dat beetje sterker, geroutineerder of met het geluk aan hun kant. Die twee
laatste wedstrijden waren een pleister op een houten been … too little, too late.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Sal G: Nick Aerts (D4) 3/4 - Jan Verleije (D4) 1/4 – Lieven Peeters (D6) 1/4 – Bart Vandenbroucke (E0) 1/4

Bleu Rackets A: Vandenbergen (C0) 4/4 – Jackobs (D2) 3/4 – De Laet (D6) 3/4  - Van Den Eynden (E4) 0/4

Blue Rackets A heeft de ambitie om kampioen te spelen en heeft nog een C6 achter de hand. Ze kwamen dus niet in hun sterkste opstelling  op bezoek. Omdat Willen Jacobs in de file stond (bedankt KV) moesten Nick en Jan eerst aan de slag. Dit leverde een 2-0 voorsprong op. Schone schijn bedriegt: de bezoekers stoomden door naar 2 -5.
Jacobs blijft een taaie tegenstander die het balletje al steunend en kreunend blijft terugsturen. Enkel Nick kreeg hem op de knieën.
De gesneden ballen van De Laet zouden een tafel in twee snijden. Geraak daar maar eens uit als beperkte aanvaller. Enkel Nick kon het.
Enkel de immer vriendelijke Magda Van den Eynden liet alle Salamanders van winst proeven.
Zelfs een bezoekje van Thierry (de dag ervoor 4/4 tegen Blue Rackets B) brachten Lieven, Bart en Jan niet tot grootse daden.
In een sterke spektakelwedstrijd dwong Nick, C0 Vandenbergen tot een belle die hij jammer genoeg niet naar zich toe kan halen.
Wat we na de wedstrijd wel naar ons toe konden halen waren de koffiekoeken waarmee Nick alle aanwezigen het water in de mond bracht. Zo moest niemand (ook niet Dirk, Lena en Frank achter de bar) met honger naar huis. Bedankt Nick!
Wat wel bleef is de honger naar een eerste overwinning voor de G-ploeg. Volgende wedstrijd?

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Over Ons

Opgericht op 25 april 1936

Facebook

Adres

KTTC Salamander Mechelen
Donkerlei 72
2800 Mechelen
Tel Lokaal: 0488/99.64.91
Tel Voorzitter: 0476/21.30.01
Email: tafeltennis.salamander@gmail.com