F-Ploeg

Afdeling 3A - Prov. Antwerpen - Heren

# Team Aantal W V G Wed. W Wed. V Sets W Sets V Ptn
1 TTK Dylan Berlaar E6510573820517016
2 KTTC Sporting Hove B6411653123113515
3 TTK Turnhout D6420573921017414
4 TTC Wommelgem B6321573921616313
5 TTC Sokah Hoboken D6330445218220812
6 TTC Schoten D6330534320917812
7 KTTC Hallaar C6231474916820011
8 KTTC Salamander Mechelen F6123415516221011
9 TTC Rupel D6231405618519311
10 TTC Zoersel C6132356115921110
11 TTC Retie B6240455117119710
12 KTTC A.F.P. Antwerpen E614134611492089

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander F: Bernaerts D2 3/4 - V.Baekel D4 0/4 - Goossens D6 2/4 - Smet Warre E0 3/4
Wommelgem B : V.Hoomissen C4 2/4 - Naulaerts C4 3/4 - Dupont D0 2/4 - Meirsschaert D2 1/4

VERSLAG : ONTBOLSTERING!!
Een gelijkspel... prachtig resultaat! Kijk even naar de klasseringen! Wie lag mee aan de basis van deze puntendeling? WARREKE SMET? Als E0 en reserve 3 wedstrijden pakken in 3e Provinciale, het is niet iedereen gegeven...en toch deed hij het. Alleen in zijn eerste wedstrijd tegen Naulaerts moest hij een nederlaag in pacht nemen, maar daarna klopte hij zowel Van Hoomissen C4 als Meirsschaert D2 met 11-7 en 11-9 in de vijfde en beslissende set. Dupont ging met 3-1 onderuit. Plots kunnen we dus overschakelen van een bijwijlen ongeinteresseerd jeugdig spelertje naar een ambitieuze knaap van 14 jaar die knokt en met knap tafeltennis nog mooie resultaten kan behalen!
Speelde Smet alleen? Nee dus! Hij werd voorbeeldig bijgestaan door zijn kapitein Bernaerts, die zijn slechte prestatie van de eerste speelweek volledig recht zette door ferme zeges op Van Hoomissen, Naulaerts en Maisschaert. Hij vloerde dus ook twee C-spelers en moest bij een 7-8 stand zijn tenen uitkuisen om  de Wommlelgemse nummer één te beletten dat diens ploeg met de 3 punten zou gaan lopen. Hij won knap met 11-9 in de belle.
Spijtig dat de jongste van het Mechelse gezelschap m.n. Jonas Van Baekel, in zijn maidenmatch voor Salamander daar geen puntje kon aan toevoegen, zoniet waren de 3 punten verrassend in Mechelen gebleven. Tegen Dupont had Jonas zeker winstkansen, maar hij liet een 2-0 voorsprong uit de vingers glippen, zodat hij met 7-11 in de belle het hoofd diende te buigen.
Good old Danny Goossens deed  als D6 ook zijn duit in het zakje door Dupont en Meirsschaert te vloeren.
Deze ploeg die in extremis wist te promoveren en als een kat in een zak gold kan nog mooie resultaten bijeen kloppen. Zoals Danny altijd zegt "doe zo voort"!  EVK

Wat dacht de kapitein Bernaerts van deze match?

Bij het zien van de opstelling van de tegenstander leek het een onmogelijke opdracht te worden voor onze F-ploeg. Na de vier eerste wedstrijden leek het vermoeden dan ook al snel bevestigd te worden: een logische 0-4 achterstand.

Smet won vervolgens knap met 3-2 van Van Hoomissen, waarbij hij zijn progressie in vast tafelspel tentoon spreidde. Goossens verloor helaas met 2-3 van Naulaerts, na terug te komen van een 0-2 achterstand.

Bij rust keek de F-ploeg tegen een 2-6 achterstand aan, na winst van Bernaerts tegen Meirsschaert, en nipt belleverlies van Van Baekel tegen Dupont.

Smet ging na de rust door met zijn vaste tafelspel, en Goossens veegde de vloer aan met Meirsschaert op zijn gekende manier: 4-6 tussenstand, er was weer wat moed!

Bernaerts won knap met 3-1 van C4 Naulaerts, Van Baekel verloor van Van Hoomissen. Jonas mist aan de tafel nog vaak de gebetenheid en de focus van vader Peter. Bij de 5-7 tussenstand werd er onderling gelachen: “Op papier kan het nog!”.

Smet won met 11-9 in de belle van Meirsschaert, en Goossens liet Dupont in het zand bijten met zijn gekende manier van spelen: 7-7, werd het gelach werkelijkheid?

Jonas werd eens te meer aangemoedigd in zijn laatste match, om hem met de nodige grinta te doen spelen. Helaas bleek de ervaring van de tegenstrever de doorslag te geven: 0-3 verlies van Naulaerts.

Bernaerts moest dan proberen te zorgen voor de 8-8 eindstand. Van Hoomissen verloor zichzelf in frustratie na een discussie over een netservice, waarna Bernaerts gefocust de zenuwslopende klus klaarde met 11-9 in de belle.

 

Onverhoopte punten tegen een dergelijk team moet de ploeg moed geven om te strijden voor het behoud in deze reeks. Hopelijk volgende week de bevestiging!

 

 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Over Ons

Opgericht op 25 april 1936

Adres

KTTC Salamander Mechelen
Donkerlei 72
2800 Mechelen
Tel Lokaal: 0488/99.64.91
Tel Voorzitter: 0476/21.30.01
Email: tafeltennis.salamander@gmail.com