F-Ploeg

Afdeling 3A - Prov. Antwerpen - Heren

# Team Aantal W V G Wed. W Wed. V Sets W Sets V Ptn
1 KTTC Sporting Hove B117311185841024526
2 TTK Dylan Berlaar E10730887133029224
3 TTK Turnhout D10631926837225523
4 TTC Sokah Hoboken D10640926833829422
5 TTC Schoten D10640877333830022
6 KTTC Hallaar C11452829431037121
7 TTC Zoersel C113627610028838719
8 KTTC Salamander Mechelen F10235699128134519
9 TTC Retie B10451768429032619
10 TTC Rupel D113716910730837818
11 TTC Wommelgem B10451827831629218
12 KTTC A.F.P. Antwerpen E10262609925334916

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander F: Bernaerts D2 3/4 - V.Baekel D4 0/4 - Goossens D6 2/4 - Smet Warre E0 3/4
Wommelgem B : V.Hoomissen C4 2/4 - Naulaerts C4 3/4 - Dupont D0 2/4 - Meirsschaert D2 1/4

VERSLAG : ONTBOLSTERING!!
Een gelijkspel... prachtig resultaat! Kijk even naar de klasseringen! Wie lag mee aan de basis van deze puntendeling? WARREKE SMET? Als E0 en reserve 3 wedstrijden pakken in 3e Provinciale, het is niet iedereen gegeven...en toch deed hij het. Alleen in zijn eerste wedstrijd tegen Naulaerts moest hij een nederlaag in pacht nemen, maar daarna klopte hij zowel Van Hoomissen C4 als Meirsschaert D2 met 11-7 en 11-9 in de vijfde en beslissende set. Dupont ging met 3-1 onderuit. Plots kunnen we dus overschakelen van een bijwijlen ongeinteresseerd jeugdig spelertje naar een ambitieuze knaap van 14 jaar die knokt en met knap tafeltennis nog mooie resultaten kan behalen!
Speelde Smet alleen? Nee dus! Hij werd voorbeeldig bijgestaan door zijn kapitein Bernaerts, die zijn slechte prestatie van de eerste speelweek volledig recht zette door ferme zeges op Van Hoomissen, Naulaerts en Maisschaert. Hij vloerde dus ook twee C-spelers en moest bij een 7-8 stand zijn tenen uitkuisen om  de Wommlelgemse nummer één te beletten dat diens ploeg met de 3 punten zou gaan lopen. Hij won knap met 11-9 in de belle.
Spijtig dat de jongste van het Mechelse gezelschap m.n. Jonas Van Baekel, in zijn maidenmatch voor Salamander daar geen puntje kon aan toevoegen, zoniet waren de 3 punten verrassend in Mechelen gebleven. Tegen Dupont had Jonas zeker winstkansen, maar hij liet een 2-0 voorsprong uit de vingers glippen, zodat hij met 7-11 in de belle het hoofd diende te buigen.
Good old Danny Goossens deed  als D6 ook zijn duit in het zakje door Dupont en Meirsschaert te vloeren.
Deze ploeg die in extremis wist te promoveren en als een kat in een zak gold kan nog mooie resultaten bijeen kloppen. Zoals Danny altijd zegt "doe zo voort"!  EVK

Wat dacht de kapitein Bernaerts van deze match?

Bij het zien van de opstelling van de tegenstander leek het een onmogelijke opdracht te worden voor onze F-ploeg. Na de vier eerste wedstrijden leek het vermoeden dan ook al snel bevestigd te worden: een logische 0-4 achterstand.

Smet won vervolgens knap met 3-2 van Van Hoomissen, waarbij hij zijn progressie in vast tafelspel tentoon spreidde. Goossens verloor helaas met 2-3 van Naulaerts, na terug te komen van een 0-2 achterstand.

Bij rust keek de F-ploeg tegen een 2-6 achterstand aan, na winst van Bernaerts tegen Meirsschaert, en nipt belleverlies van Van Baekel tegen Dupont.

Smet ging na de rust door met zijn vaste tafelspel, en Goossens veegde de vloer aan met Meirsschaert op zijn gekende manier: 4-6 tussenstand, er was weer wat moed!

Bernaerts won knap met 3-1 van C4 Naulaerts, Van Baekel verloor van Van Hoomissen. Jonas mist aan de tafel nog vaak de gebetenheid en de focus van vader Peter. Bij de 5-7 tussenstand werd er onderling gelachen: “Op papier kan het nog!”.

Smet won met 11-9 in de belle van Meirsschaert, en Goossens liet Dupont in het zand bijten met zijn gekende manier van spelen: 7-7, werd het gelach werkelijkheid?

Jonas werd eens te meer aangemoedigd in zijn laatste match, om hem met de nodige grinta te doen spelen. Helaas bleek de ervaring van de tegenstrever de doorslag te geven: 0-3 verlies van Naulaerts.

Bernaerts moest dan proberen te zorgen voor de 8-8 eindstand. Van Hoomissen verloor zichzelf in frustratie na een discussie over een netservice, waarna Bernaerts gefocust de zenuwslopende klus klaarde met 11-9 in de belle.

 

Onverhoopte punten tegen een dergelijk team moet de ploeg moed geven om te strijden voor het behoud in deze reeks. Hopelijk volgende week de bevestiging!

 

 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Dit seizoen voor dit team werd ook beschouwd als "een seizoen om te leren" en tegen Berlaar, leider in de reeks rekenden we niet op punten.

Aan de aftrap voor Salamander verschenen Zeno Bongers D2, Sander Bernaerts D2 (pas dezelfde dag terug van vakantie), Thomas Van Dalen D6 (pas enkele weken terug gestart met tafeltennis) en Warre Smet E0 (onze "leerling Warre" ;-)).

Berlaar bracht een team met Smet, Willems, Van Ostaeyen en Britting.  Spelers die al een C-klassement hebben gehad en tonnen ervaring.
De verbazing was groot dat Salamander met nipte winst 12-10 won van Willems en Thomas 3-1 van Smet P.
Berlaar counterde en 2-2.
Bij de rust bleef Salamander overeind en was er zelfs een kleine voorsprong voor 5-3.
Toch al wat zorgelijke gezichten bij Berlaar.

Wat later zelfs 8-4.  Stanny Britting speelde toen zijn beste wedstrijd en Warre Smet zijn slechtste van de avond.  Van Ostaeyen greep terug naar zijn vorige palet en won van Thomas Van Dalen.
8-6.  Dit team speelde al 4x gelijk, en het was ook een beetje te zien aan de spelers dat ze dachten "toch weer niet gelijk".
Zeno Bongers, speelde te onzeker en doordat hij niet doorduwde gaf hij eerder de tegenstrevers vertrouwen.  Wel met inzet, maar toch altijd te ingehouden.  Of het nu een moeilijke service is, of noppen, dat mag je niet weerhouden om voluit te spelen.

Zo kwam Berlaar 8-7 terug en Sander Bernaerts, dezelfde dag terug van vakantie, moest de klus klaren tegen Pierre Smet.
Het kwam tot een belle, waarin Sander het laken met 11-7 naar zich toe trok en de winst verzekerde: 9-7 winst!

Iedereen gelukkig en opgelucht. Zeno, kop op, trainen op de werkpunten en dan komt het vanzelf.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Over Ons

Opgericht op 25 april 1936

Adres

KTTC Salamander Mechelen
Donkerlei 72
2800 Mechelen
Tel Lokaal: 0488/99.64.91
Tel Voorzitter: 0476/21.30.01
Email: tafeltennis.salamander@gmail.com