F-Ploeg

Afdeling 2B - Prov. Antwerpen - Heren

# Team Aantal W V G Wed. W Wed. V Sets W Sets V Ptn
1 TTK Gierle C2221012648875837065
2 TTC Schoten B22173223711581251058
3 TTC Minderhout A22173223611578248658
4 KTTC Sporting Hove A22129119016168756347
5 Geelse TTC C22119217417664066145
6 TTC Wommelgem A221110117317858656744
7 KTTC Salamander Mechelen F221011118316961662543
8 KTTC Hallaar A22711417717567067140
9 TTC Sokah Hoboken E22814014920152569837
10 TTK Dylan Berlaar D22514313621655273835
11 TTC Tecemo C22219110824348782926
12 TTK Gierle E2222008127140580224

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander F : Debrouwer C4 - Vercruysse C4 3/4 - Van Gestel C6 2/4 - Van den Bergh D0 1/4
Berlaar D : Fabri C6 C6 - Britting D0 0/4 - Smet D0 1/4 - Van Ostayen D0 3/4

VERSLAG:
Het had wat meer mogen zijn! Het was het Berlaarse duo Fabri-Van Ostayen dat ons de das omdeed met een 7op 8.
Onze nieuwe aanwinst Vercruysse is voor deze ploeg zeker een zegen een 3 op 4 in zijn maidenmatch is erg goed. De Brouwer, hij raakt zijn zenuwen, als het spannen wordt, moeilijk de baas, hij versloeg Britting en Smet en dat deed ook Van Gestel. Ook hij heeft één zenuw teveel en zou meer zelfvertrouwen aan de dag moeten leggen. Hij traint goed, speelt op training heel goed...maar dan die spanning, die is er spijtig genoeg dikwijls teveel aan.
Van den Bergh geeft zich 200% maar komt dikwijls dat tikkeltje te kort. Britting's scalp hing hij wel aan zijn broeksriem, maar dat volstond niet voor de zege.
 Deze F ploeg zal moeten knokken om buiten de gevarenzone te blijven.

 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Sokah E : Grafé C0 4/4 - De Groof C4 3/4 - Maes C4 1/4 - Kothari D0 1/4
Salamander F : De Brouwer C4 2/4 - Vercruysse C4 3/4 - Van Gestel C6 0/4 - Slodowska D2 2/4

VERSLAG:
Sokah had met Grafé een zwaar kanon ingezet en dat zullen we geweten hebben al had hij tegen De Brouwer een 5 setter nodig om hem opzij te zetten. De Brouwer vloerde Maes en Kothari. Vercruysse een goede aanwinst voor Salamander kreeg alleen Grafé niet klein de 3 andere sinjoren werden overrompeld. Slodowska, het vrouwelijke element van de ploeg, met de laagste klassering van allen speelde doorgoed. Zij blikte Maes en Kothari in en zorgde er voor dat haar team in de race bleef. Spijtig genoeg kwam Van Gestel niet aan winst toe... ook nu weer bleek de spanning hem parten te spelen. Reizen om te leren toch al zouden we niet graag zien dat deze ploeg in het gedrang zou komen. Allez les gars...gien compasse met niemand hé.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander F : De Brouwer C4 1/4 - Vercruysse C4 3/4 - Van Den Bergh D0 1/4 - Slodowska Lena D2 1/4
Gierle C : Van Den Broeck C0 4/4 - Van Duppen 3/4 - Wolput C2 1/4 - Rotthier D2 2/4

VERSLAG:
De Kempenaren kwamen duidelijk versterkt in Mechelen toe! Met Van Den Broeck en Van Duppen hadden ze spelers opgesteld die verleden week in Landelijke afdeling onze B-ploeg in de pan hadden gehakt.
Zij legden met een 7 op 8 de basis van Salamanders nederlaag.
Vercruysse, erg sterk en zeker een aanwinst voor onze vereniging, versloeg Van Duppen, Wolput en Rotthier, alleen Van Den Broeck bleek hem te sterk..knap!
De Brouwer startte sterk met winst op Wolput, maar daarbij bleef het. Ook Van Den Bergh (winst tegen Wolput) en Slodowska (winst tegen Rotthier) bleven steken op één winst partij. Een knap spelende Slodowska dwong kopman Van Den Broeck na een goeie partij tafeltennis nog tot een 5e set met een spijtig 7-11 verlies.
Meer zat er echt niet in! 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander F : De Brouwer C4 4/4 - Van Gestel C6 2/4 - Van Den Bergh D0 1/4 - Slodowska D2 3/4
Gierle E: Proost C6 1/4 - Geys C6 1/4 - Beckers D0 1/4 - Van Sande D0 3/4

VERSLAG :
Een vrij normale zege als je de klasseringen even bekijkt. Salamander nam onder impuls van het duo De Brouwer (heel goed) - Slodowska (alleen verlies van Van Sande) de touwtjes direct in handen. Van Gestel speelde met vlagen goed, maar nog steeds die zenuwen onder controle houden is voor hem een werkpunt. VanDen Bergh bleef steken op één zege tegen Proost. Ook hier een zege die op tijd komt om in de rangschikking wat naar boven te kruipen.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

2 van de vaste spelers onbeschikbaar en een reserve niet beschikbaar.  Alle hens aan dek om een team samen te stellen. Bert Van Reeth moest daarbij vroeg vertrekken op een familiefeest en reserve in nood van de E-ploeg, Dirk Levens vervolledigden het team met vaste spelers PJ Vercruysse en Jeroen Van Gestel.  Geelse stelde daar tegenover een homogene ploeg: noppenspecialist Hans Nys C0, Rik Van Reusel C2, jeugdig talent Robbe Struyf C4 en nog een noppenartist en onder de gordel boxer Jacky Kreykamp C6. De avond verliep zeer sportief op het feit na dat Jacky Kreykamp vertikte om reglementair te serveren.  Op de eenvoudige vraag om de bal op te gooien vond hij het ook nodig om vulgaire taal te bekken.  Feit is dat Jacky het verschil maakte.  Met een touch opslag bij matchpunt voor PJ en ook tegen Bert waar Bert 2 sets verliest met 11-13 en 13-15.

Bert won enkel van de Struyf, PJ won van Van Reusel en Nys, Jeroen kwam niet op winst, Dirk won 4 wedstrijden. Een pijnlijk 9-7 verlies.  Een gelijkspel had niet onverdiend geweest.  Na de match was het wel gezellig met hotdogs en enkele boeiende anecdotes die Rik Van Reusel in zijn gekende stijl wist te vertellen.  Voor ik het vergeet ... wat een prachtig lokaal!  Proficiat.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander F : Debrouwer C4 3/4 - Van Gestel C6 1/4 - Van Den Bergh D0 1/4 - Slodowska D2 1/4
Schoten B : Devolder C2 3/4 - Somers C2 2/4 - Roefs C2 3/4 - Delbon C4 2/4

VERSLAG:
Schoten bleek wat zwaar voor dit Sal. F team. Debrouwer speelde knappe partijen , zowel Devolder als Roefs werden met succes op de korrel genomen. Van Den Bergh en Slodowska namen de jarige Delbon met succes op de korrel. Gert trakteerde na de wedstrijd met een hoop patisserie, knappe geste!!
Van Gestel kwam niet aan winst toe. Is de overgang van 3e naar 2e Prov. voor Jeroen wat zwaar? Aan hem om het tegendeel te bewijzen. De ploeg moet opletten om niet in het degradatiemoeras te geraken.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Minderhout A : Swaenen C0 4/4 - Geets C4 3/4 - Bruurs C4 3/4 - Brosens D2 1/4
Salamander F : Vercruysse C4 3/4 - Van Gestel C6 1/4 - Talemans D0 0/4 - Slodowska D2 1/4

VERSLAG:
De ploeg was door onbeschikbaarheden wel afgezwakt. Talemans diende van onder het stof gehaald...geen training...geen resultaten...Guy trainde verleden seizoen dat de kalk van de muren viel en nu? niks meer..werkzaamheden? Van Gestel klopte moeilijk Brosens en dat is voor hem toch te weinig. Slodowska  won eveneens van Brosens. De enige die zijn voet kon zetten naast die van de Kempenaren was Piji Vercruysse. Salamanders nieuwe aanwinst kreeg alleen Swaenen niet opzij gezet al had die wel een 5e set (11-5) nodig.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Tecemo C : Van Den Hooff C6 2/4 - Michiels D0 1/4 - Pfautsch D0 1/4 - Wuyts D0 1/4
Salamander F : Vercruysse C4 3/4 - Van Gestel C6 3/4 - Van Den Bergh D0 2/4 - Slodowska D2 3/4

VERSLAG: 
Knappe zege van een, die avond, homogene ploeg. Vercruysse kreeg alleen Van Den Hooff niet tegen de mat en had tevens meer dan zijn handen vol met Wuyts. Van Gestel, het beste resultaat tot nog toe! Kruipt Jeroen uit zijn schulp? Alleen Michiels kon hem de baas.Van Den Bergh, hij zwoegde zich voorbij Van Den Hoof en Michiels, maar daar bleef het bij. Slodowska? Onze Magdalena moest alleen buigen voor de Motselse kopman. Met deze zege kruipt deze ploeg wat naar veiligere oorden 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander F : De Brouwer C4 4/4 - Vercruysse C4 3/4 - Van Gestel C6 2/4 - Slodowska D2 2/4
Hove A : Lebbe C4 2/4 - Opdebeeck C4 1/4 - Aerenhouts C4 1/4 - Somers C4 1/4

VERSLAG : 

 Deugdoenende en belangrijke zege tegen een zéér degelijk team. 

Een moeilijke avond werd voorspeld en na even zag het er niet goed uit na een 1-3 en 2-4 achterstand.
Maar dan volgde een versnelling van jewelste en werd er doorgespurt naar 8-4, maar liefst 6 wedstrijden op rij werden gewonnen.
Aerenhouts kon noch milderen maar een erg knappe 11-5 overwinning stond op het bord, met mooi tafeltennis.
Kopman Debrouwer outstanding met 4 zeges, knap gevolgd door Vercruysse die enkel in de 5e set de duimen moest leggen tegen Somers.
Van Gestel pakt 2 mooie overwinningen en het kon er nog ééntje extra zijn. Jeroen speelt met meer vertrouwen en durf en dat werpt zijn vruchten af.
Slodowska stelt ook nooit teleur en deed er ook 2 overwinningen bij, 2 nederlagen waren telkens nipt in de 5e set!

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN: 
Salamander F : De Brouwer C4 3/4 - Vercruysse C4 2/4 - Van Gestel C6 2/4 - Slodowska D2 3/4
Hallaar A : Schoovaerts C2 2/4 - Van Loock C6 3/4 - Van Den Broeck C6 0/4 - Van Winkel C6 1/4

VERSLAG:  
Een knappe uitslag tegen een bijna evenwaardige tegenstander. De Brouwer en Slodowska hielden met 3 op 4 hun ploeg boven water. Van Gestel en Vercruysse sleurden de bijna drenkelingen op de veilige oever!
De Brouwer en Slodowska verloren alleen van Van Loock, al was Magdalena met 9-11 verlies in de belle niet ver van de overwinning.
Vercruysse pakte zeges stegen Van Winkel en Van Den Broeck en Van Gestel kreeg als enige Van Loock klein en plakte daar nog een zege tegen Van Den Broeck bij.
Meteen hijst deze F-ploeg zich verder omhoog naar de middenmoot, al plakt alles daar zo wat bij mekaar. 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN :
Wommelgem A : Naulaerts C2 1/4 - Mc Whinny C6 1/4 - Van Hoomissen C6 3/4 - Godfroid D2 1/4
Salamander F : Vercruysse ff. - Van Gestel C6 1/4 - Van den Bergh D0 2/4 - Slodowska D2 3/4

VERSLAG:
Hier hetzelfde "lieke" als voor onze E-ploeg...nee nog iets erger! Vercruysse in laatste instantie ziek geworden en De Brouwer moest in Brussel terroristen gaan vangen, daar sta je dan.
Wommelgem mag gerust zijn, als deze twee kleppers er bij geweest waren had de stand er helemaal anders uit gezien.
Onze Magdalena was heel erg goed en verloor alleen van Van Hoomissen met 11-8 in de belle. Ze versloeg wel Mc Whinny en Naulaerts na een vijfsetter. Ze bewees tevens dat Godfroid nog veel bo'kes met choco moet eten om haar neer te halen!
Van Gestel bleef met één zege tegen Godfroid onder de verwachtingen. Van den Bergh maakte de rekening van Mc Whinny en Naulaerts telkens in de belle, verliest dan weer verrassend van Godfroid in de 5e set.
Kom zoals gezegd, ware de ploeg volledig we hadden zeker Wommelgem een poepje....enz...enz..

 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Berlaar D : Van der Auwera C2 3/4 - Willems C6 2/4 - Britting D0 0/4 - Van Ostayen D0 1/4
Salamander F : De Brouwer C4 3/4 - Vercruysse C4 4/4 - Van den Bergh D0 2/4 - Slodowska D2 1/4

VERSLAG:
Een "ferme" prestatie, zeker de 4 op 4 van Vercruysse springt in het oog. De trainingen van Meys brengen dus op! Ook kapitein De Brouwer heeft de goede forme te pakken, alleen Van der Auwera wist hem te vloeren, tegen Willems had Kristof het aardsmoeilijk en diende te wachten tot in de slotfase van de 5e set tegen Willems (11-9) voor het varkentje gewassen was! Van den Bergh deed zijn werk met zeges over Britting en Van Ostayen. Onze leading lady Slodowska speelde deze maal geen hoofdrol zij bleef steken op één zege tegen Britting, tegen Van Ostayen puurde ze er nog een belle uit, maar sneuvelde met 11-9.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander F : Debrouwer C4 3/4 - Vercruysse C4 3/4 - Van Den Bergh D0 1/4 - Enokian D0 3/4
Sokah E : De Groof C4 4/4 - Maes C4 1/4 - Gijs D0 0/4 - De Ridder D4 1/4

VERSLAG:
Ons F-team doet het uitstekend en heeft zich met deze zege naar een 5e plaats gewrongen met 26p...knap.
Wat hebben we in de zomerperiode een leuke transfer gedaan aan Vercruysse zoals iedereen moest ook hij zwichten voor de Hobokense kopman De Groof. De Brouwer staat ook al te spelen op een wolk en ook hij krijgt zijn zenuwen de laatste tijd goed de baas. Wat gezegd van onze nieuwe nieuwjaars aanwinst!! Erik Enokian...10 seizoenen gestopt met tafeltennis, haalde in die tijd een B6 klassering, nu zonder training in zijn tweede wedstrijd weer een mooie 75%, "as ge het kunt, zult ge't blaave kunne" tafeltennis is as velo rije..ge liert dan ni af!
Herman VDB kreeg alleen verdediger Gys onder de zoden.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Gierle C : Verbeeck C0 4/4 - Wolput C2 2/4 - Destomes C2 2/4 - Nees C4 1/4
Salamander F : Debrouwer C4 1/4 - Vercruysse C4 3/4 - Van den Bergh D0 0/4 - Slodowska D2 3/4

VERSLAG:
Op bezoek bij de autoritaire leider Gierle C. Als je de klasseringen bekijkt een normale nederlaag. Misschien had er wel een gelijkspel ingezeten. Lang was de stunt mogelijk, maar het kantelmoment van de match was de nederlaag van Van den Bergh tegen de 4e Gielse speler Nees waar een 4-6 voorsprong in het verschiet lag. De stand werd echter 5-5 en rukten de Kempenaren op naar een 7-5 tussenstand door kansloos Vercruysse en Debrouwer te vloeren. De Salamanders gaven niet af.
Slodowska maakte er tegen Nees 7-6 van. Van den Bergh bleef kansloos tegen Destomes 8-6 en weer was er Vercruysse die de kloof wat kleiner maakte door een zege tegen Wolput.
De bal lag dan in het kamp van kopman Debrouwer om er tegen Verbeeck alsnog een gelijkspel uit te puren. Het lukte niet en Salamander B diende een 9-7 nederlaag in de koop te nemen. Vercruysse en Slodowska presteerden beide met een 3 op 4 erg knap. 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Gierle E kwam spelers personeel te kort een ziekte waar wij ook chronisch onder lijden. Kom 3 punten erbij en die geven recht op een 5e plaats met 30 punten.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Door vele afwezigen zag Geelse C zich verplicht van forfait te geven.
Het is blijkbaar overal hetzelfde.Wie houdt er nog rekening mee dat er een TT wedstrijd op het menu staat als er een weekske verlof in het verschiet is?
Werk voor de kalender commissie

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Schoten B : Devolder C2 4/4 - Venquelier C2 4/4 - Roefs C2 4/4 - Broux D0 1/4
Salamander F : Vercruysse C4 1/4 - Van Gestel C6 1/4 - Talemans D0 1/4 - Van Den Bergh D0 0/4

VERSLAG:
Het werd voor onze F'ers een dikke rammeling. Verzachtende omstandigheden zijn er zeker want ook deze speelweek waren er een hoop afwezigen zodat schuiven in de verschillende ploegen een noodzaak bleek.
Op papier waren we duidelijk zwakker en dat bleek dus ook uit de cijfers al liet Vercruysse hier wel kansen liggen om mooie perfo's te lukken.
Dat mocht niet zijn alleen Broux bleek een schietschijf voor de Salamanders al raakte Van den Bergh deze schietschijf zelfs niet.
Match om spoedig te vergeten.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Lang had onze F-ploeg zicht op een exploot.  Een team met een klasbak als Lense Swaenen is nochtans niet makkelijk te ontwrichten.  Daarbij moet ook vermeld dat hun 2 C4'en toch ook een degelijk niveau halen.  Was hier meer mogelijk?  Absoluut!  Jeroen verliest met 10-12 in de belle van Geets, een wedstrijd waarin hij het beste van zichzelf gaf.  Ook PJ verloor een belle tegen Bruurs met 9-11.  PJ is een toffe kerel, maar tijdens een match moet hij soms eens doorduwen, als je matchpunt hebt dan moet je het afmaken. Herman vocht weer voor wat hij waard is, maar één belofte wou hij toch ontlopen, namelijk dat hij een liedje moest zingen als hij geen match won. Erik Enokian, terug gestart met tafeltennis (al een geluk) zette zich met winst op Ignasiak en Bruurs op het blad.  6-10, maar 8-8 had niet gestolen geweest.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander F: Debrouwer C4 4/4 - V. Gestel C6 2/4 - Enokian D0 3/4 - V.D.Bergh D0 1/4
Tecemo C: V.D.Hooff C6 3/4 - Wuyts D0 1/4 - Pfautsch D0 1/4 - Michiels D0 1/4

VERSLAG:
Ze hebben er moeten voor knokken onze F-ploeg dat bewijzen de 7 vijfsetters die ze dienden te betwisten. Bij 7-3 stand kwamen de Mortsellers nog stevig opzetten en waren we pas gerust gesteld als Enokian vlot Pfautsch opzij zette en meteen de negen op het bord plaatste. De Brouwer pakte 100%, Enokian liet zich ringeloren door Van Den Hooff, Van Gestel klopte Pfautsch en Michiels en liet zich in zijn laatste wedstrijd tegen Wuyts uit zijn lood slaan en gaf de wedstrijd weg...mag normaal niet gebeuren natuurlijk. Van Den Bergh liep wat achter de feiten aan. Hij klopte nog wel Wuyts maar ging tegen Michiels en Pfautsch in de vijfde set over boord. Met deze zege plaatsen onze F'ers op een mooie 5e plaats met 38 punten. 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Hove A: Somers BR. C0 4/4 - Lebbe C4 4/4 - Aerenhouts S. C4 1/4 - Somers Th. C4 0/4
Salamander F: Debrouwer C4 2/4 - Vercruysse C4 2/4 - Van Gestel C6 2/4 - Verbruggen 1/4

VERSLAG:
Beide Hovese kopmannen deden onze F-ploeg dood, F-ploeg die door afwezigheid van Levens en Vanzeebroeck wel verzwakt was.
De dit jaar weg-getransfereerde Bruno Somers bleef enigsins normaal zonder nederlaag en Lebbe deed het zijn kopman na.Bij de Mechelaars wonnen Vercruysse en De Brouwer van Aerenhouts en Somers Th. laatste speler diende na twee wedstrijden ff. te geven door blessure aan de rechterheup zodat Salamander nog 2 punten bijnam, Van Gestel klopte dan nog Aerenhouts maar invaller Verbruggen kwam niet op winst al dreef hij Aerenhouts naar een belle die hij spijtig genoeg verloor.
De punten bleven dus in Hove.

 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Over Ons

Opgericht op 25 april 1936

Facebook

Adres

KTTC Salamander Mechelen
Donkerlei 72
2800 Mechelen
Tel Lokaal: 0488/99.64.91
Tel Voorzitter: 0476/21.30.01
Email: tafeltennis.salamander@gmail.com