E-Ploeg

Afdeling 2A - Prov. Antwerpen - Heren

# Team Aantal W V G Wed. W Wed. V Sets W Sets V Ptn
1 TTC Rupel B8800983032017124
2 TTC Tecemo B8611824629221721
3 TTK Turnhout B8611854327819721
4 TTC Henricus A8512765226722720
5 TTC Ekerse B8530775127016318
6 KTTC Salamander Mechelen E8431666226324217
7 TTC Virtus A8350557321928514
8 Borsbeek TTK A8242537519524514
9 TTC Zoersel C8260497920524612
10 KTTC A.F.P. Antwerpen C8260418719029212
11 TTK Gierle D8170418717027810
12 TTC Schoten C807145831682749

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander E : Plessers C2 2/4 - Levens C4 2/4 - Logghe C4 0/4 - Van Reeth D0 1/4
Rupel B : Peeters C2 4/4 - De Cock C4 - De Vleeschouwer C4 1/4 - Van de Mooter C4 2/4

VERSLAG: 
Spijtige nederlaag. Bij de rust was het 4-4 en werd er al aan een "drawn" gedacht. Niets daarvan! Er werd in de laatste 8 wedstrijden slechts één zege geboekt, Van Reeth klopte De Vleeschouwer 5-4! Toen ging Logghe in de vijfde set met 12-14 voor de bijl tegen Van de Mooter 5-5 en zakte de pudding volledig in mekaar. In de laatste 6 wedstrijden werden er 4 nipt in de "belle" verloren. Het had beter gekund, maar de nederlaag viel wel te zwaar uit. 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Virtus A : Geenen C2 3/4 - Geenen Bart C2 3/4 - Lauwers C4 4/4 - Van Den Brande C6 1/4
Salamander E : Plessers C2 2/4 - Balaes C2 1/4 - Logghe C4 1/4 - Van Reeth D0 1/4

VERSLAG:
Dit is toch wel een zware nederlaag. Zijn onze spelers dan zwakker of zijn de tegenstevers veel sterker geworden? Ik breek er de kop over. Was C4 Lauwers niet te pakken, zeker maar die had "piet". Plessers scoorde goed met 2 op 4, had de 3e wedstrijd tegen Lauwers binnen bereik, maar sneuvelde met 11-9 in de 5e set. Balaes had een 4 op 4 binnen bereik, won van Van den Brande en had tegen de drie andere Virtussers reële winstkansen. Tegen Lauwers verlies 12-10, tegen Geenen Christ. verlies 13-11 en tegen Geenen B. 11-8 verlies driemaal in de vijfde set...het is om je haar op te vreten natuurlijk. Logghe won alleen van Geenen Chr. en dwong broer Bart tot een vijfde set.
Van Reeth vloerde Van den Brande en ging spijtig genoeg tegen Lauwers ten onder met 14-12 in de belle. Bert is stilaan toch wel zijn niveau aan het opkrikken.
Volgende vrijdag een straffe revanche? Wraak gevoelens wil ik zien!!!! 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander E : Balaes C2 4/4 - Vanzeebroeck C2 4/4 - Logghe C4 3/4 - Van Reeth D2 2/4
Gierle D : Nees C4 1/4 - Machilsen C4 1/4 - Rotthier C6 1/4 - Daneels E6 0/4

VERSLAG:
Onze E-ploeg raasde over Gierle D zoals "Maria" over de Bahama's. Beide kopmannen lieten geen steek vallen al had Vanzeebroeck wel meer dan last in zijn laatste partij tegen Machilsen, winst met 11-9 in de 5e set is zeker geen comfortabele zege.
Logghe tankte met een 3 op 4 (verlies van Rotthier) zeker zelfvertrouwen want die was ver te zoeken na een erg matig seizoen begin.
Van Reeth won van Daneels en Rotthier en verloor nipt in de belle (7-11) tegen Nees. Komt Bert stilaan onder stoom? We verwachten dat er nog een "ietsipitsie" bij moet.
Onze E-ploeg een goede middenmoter? meer moet dat niet zijn en méér is meegenomen!

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander E : Plessers C2 1/4 - Vanzeebroeck C4 3/4 - Logghe C4 4/4 - Van Reeth D2 2/4
Ekerse B : Schrauwen C2 2/4 - Janssens C4 2/4 - Severins C4 2/4 - Lesuisse D4 0/4

VERSLAG:
Het werd geen overloper mede doordat Plessers in een "echte" off-day verkeerde en alleen Lesuisse versloeg, niet dat Salamander in moeilijkheden kwam, dat niet. De off-day van Maarten werd goed opgevangen door Logghe die een mooie 4 op 4 liet noteren, meteen was zijn zwakke aanhef van het seizoen van de kaart geveegd.
Vanzeebroeck verloor amper één wedstrijd tegen Schrauwen en Van Reeth vloerde zelfde Schrauwen en pakte ook nog Lesuisse bij de kraag. Een zege die op tijd kwam om wat op te rukken in de rangschikking.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Turnhout B : Couvreur C4 4/4 - Kooremans C4 4/4 - Balon C4 1/4 - Spannenburg C6 1/4
Salamander E : Vanzeebroeck C2 2/4 - Plessers C2 2/4 - Logghe C4 0/4 - Slodowska D2 2/4

VERSLAG:
De beide Kemische kopmannen deden onze E-ploeg de das om. Verrassend toch wel dat zowel Vanzeebroeck als Plessers door hen werden geklopt. Slodowska was de beste van de ploeg zij klopte de nummers 3 en 4. Nochtans liep de partij gelijk op tot 5-5, in de zes volgende partijen wist alleen Slodowska nog te winnen van Spannenburg. Logghe? Hij speelt een zeer wisselvallig kwart van de competitie en bleef zonder zege.
Je mag gerust stellen dat Salamander hier minstens 2 punten heeft laten liggen.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander E: Plessers C2 4/4 - Levens C4 3/4 - Logghe C4 2/4 - Van Reeth D2 1/4
Schoten C : TJi Kok Tjoe C6 2/4 - Brouw D0 1/4 - Duckaert D0 1/4 - Schrauwen I D0 2/4

VERSLAG:
Wat had dit E-team het moeilijk tegen een ploeg die ze (op papier) hadden moeten opeten met een klad curry sauce bij...maar zo vlot ging het niet, gelukkig bleek kopman Plessers op de hoogte van zijn taak en stak de vier Schotenaren, af en toe met wat moeite in zijn achterzak. Ook Levens speelde sterk, alleen begrijpen we niet dat hij zijn eerste wedstrijd tegen Schrauwen "flanste"... Logghe speelt tot nu toe een moeilijk seizoen, gebrek aan zelfvertrouwen? Het zit er voor iets tussen, daarbij kwam nog dat hij zijn laatste wedstrijd die dringend diende gewonnen te worden, ziek werd. Hopelijk was het door een resto maaltijd die hem niet bevallen was. 
De laatste wedstrijd van Van Reeth was belangrijk bij een 6-6 tussenstand. Hij klopte Schrauwen met 11-9 in de belle. Het werd zijn enige zege. 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Borsbeek A : Heeman D C2 2/4 - Heeman H. C2 3/4 - Sinnaeve C2 ff - Verhaegen C6 3/4
Salamander E : PLessers C2 3/3 - Vanzeebroeck C2 1/3 - Levens C4 3/3 - Logghe C4 1/3

VERSLAG : 
Het is toch godgeklaagd dat er 3 punten over bakboord werden gekieperd zeker omdat Borsbeek slecht met 3 spelers aan de start kwam! Plessers en Levens deden wat van hen kon verwacht worden, maar de 2 andere Salamanders scoorden 0 op 6. Logghe is toch wel aan een raar seizoentje bezig in vergelijking met vorig seizoen, je kan er geen kop aan krijgen. Vanzeebroeck maakte er een onbegrijpelijk avondje van...gemis aan concentratie en motivatie en dat is wat de interclubleider amper begrijpt.
Niet met punten smossen! Zo gunstig is deze ploeg nog niet geklasseerd.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
AFP Antwerpen C: Hanlon C6 3/4 - Koziel C6 1/4 - Ponchon C6 1/4 - Pierlé C6 2/4
Salamander E : Plessers C2 3/4 - Vanzeebroeck C2 4/4 - Logghe C4 0/4 - Van Reeth D2 2/4

VERSLAG:
Heel nipte zege...gelukkig raapte Vanzeebroeck met een 4 op 4 de steek op die Logghe had laten vallen met een 0 op 4. Logghe geraakt maar niet op dreef en vanzeebroeck die herzette zich na slap vertoon in de vorige speelweek. Van Reeth als D2 de laagst geklasseerde deed het erg goed met zeges tegen Koziel en Ponchon telkens in de 5e set. Kopman Plessers liet zich verrassen door de ex-Salamander John Hanlon die er een sterke TT avond van maakte. De bluts met de buil dus...het belangrijkste waren de 3 puntjes die mee naar Mechelen kwamen.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Over Ons

Opgericht op 25 april 1936

Facebook

Adres

KTTC Salamander Mechelen
Donkerlei 72
2800 Mechelen
Tel Lokaal: 0488/99.64.91
Tel Voorzitter: 0476/21.30.01
Email: tafeltennis.salamander@gmail.com