E-Ploeg

Afdeling 2A - Prov. Antwerpen - Heren

# Team Aantal W V G Wed. W Wed. V Sets W Sets V Ptn
1 TTC Rupel B22182224211080852160
2 TTC Tecemo B22183123611679853559
3 TTK Turnhout B22183123811479352959
4 TTC Henricus A22135420314969260152
5 KTTC Salamander Mechelen E22109319016268559045
6 TTC Brasgata B22911216618661857140
7 TTC Virtus A22813116318961171839
8 TTK Gierle D22612416019158464338
9 TTC Zoersel C22813116019254261238
10 TTC Schoten C22415313821452072233
11 Borsbeek TTK A22416212023146672031
12 KTTC A.F.P. Antwerpen C2241809525745280730

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander E : Plessers C2 2/4 - Levens C4 2/4 - Logghe C4 0/4 - Van Reeth D0 1/4
Rupel B : Peeters C2 4/4 - De Cock C4 - De Vleeschouwer C4 1/4 - Van de Mooter C4 2/4

VERSLAG: 
Spijtige nederlaag. Bij de rust was het 4-4 en werd er al aan een "drawn" gedacht. Niets daarvan! Er werd in de laatste 8 wedstrijden slechts één zege geboekt, Van Reeth klopte De Vleeschouwer 5-4! Toen ging Logghe in de vijfde set met 12-14 voor de bijl tegen Van de Mooter 5-5 en zakte de pudding volledig in mekaar. In de laatste 6 wedstrijden werden er 4 nipt in de "belle" verloren. Het had beter gekund, maar de nederlaag viel wel te zwaar uit. 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Virtus A : Geenen C2 3/4 - Geenen Bart C2 3/4 - Lauwers C4 4/4 - Van Den Brande C6 1/4
Salamander E : Plessers C2 2/4 - Balaes C2 1/4 - Logghe C4 1/4 - Van Reeth D0 1/4

VERSLAG:
Dit is toch wel een zware nederlaag. Zijn onze spelers dan zwakker of zijn de tegenstevers veel sterker geworden? Ik breek er de kop over. Was C4 Lauwers niet te pakken, zeker maar die had "piet". Plessers scoorde goed met 2 op 4, had de 3e wedstrijd tegen Lauwers binnen bereik, maar sneuvelde met 11-9 in de 5e set. Balaes had een 4 op 4 binnen bereik, won van Van den Brande en had tegen de drie andere Virtussers reële winstkansen. Tegen Lauwers verlies 12-10, tegen Geenen Christ. verlies 13-11 en tegen Geenen B. 11-8 verlies driemaal in de vijfde set...het is om je haar op te vreten natuurlijk. Logghe won alleen van Geenen Chr. en dwong broer Bart tot een vijfde set.
Van Reeth vloerde Van den Brande en ging spijtig genoeg tegen Lauwers ten onder met 14-12 in de belle. Bert is stilaan toch wel zijn niveau aan het opkrikken.
Volgende vrijdag een straffe revanche? Wraak gevoelens wil ik zien!!!! 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander E : Balaes C2 4/4 - Vanzeebroeck C2 4/4 - Logghe C4 3/4 - Van Reeth D2 2/4
Gierle D : Nees C4 1/4 - Machilsen C4 1/4 - Rotthier C6 1/4 - Daneels E6 0/4

VERSLAG:
Onze E-ploeg raasde over Gierle D zoals "Maria" over de Bahama's. Beide kopmannen lieten geen steek vallen al had Vanzeebroeck wel meer dan last in zijn laatste partij tegen Machilsen, winst met 11-9 in de 5e set is zeker geen comfortabele zege.
Logghe tankte met een 3 op 4 (verlies van Rotthier) zeker zelfvertrouwen want die was ver te zoeken na een erg matig seizoen begin.
Van Reeth won van Daneels en Rotthier en verloor nipt in de belle (7-11) tegen Nees. Komt Bert stilaan onder stoom? We verwachten dat er nog een "ietsipitsie" bij moet.
Onze E-ploeg een goede middenmoter? meer moet dat niet zijn en méér is meegenomen!

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Turnhout B : Couvreur C4 4/4 - Kooremans C4 4/4 - Balon C4 1/4 - Spannenburg C6 1/4
Salamander E : Vanzeebroeck C2 2/4 - Plessers C2 2/4 - Logghe C4 0/4 - Slodowska D2 2/4

VERSLAG:
De beide Kemische kopmannen deden onze E-ploeg de das om. Verrassend toch wel dat zowel Vanzeebroeck als Plessers door hen werden geklopt. Slodowska was de beste van de ploeg zij klopte de nummers 3 en 4. Nochtans liep de partij gelijk op tot 5-5, in de zes volgende partijen wist alleen Slodowska nog te winnen van Spannenburg. Logghe? Hij speelt een zeer wisselvallig kwart van de competitie en bleef zonder zege.
Je mag gerust stellen dat Salamander hier minstens 2 punten heeft laten liggen.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander E: Plessers C2 4/4 - Levens C4 3/4 - Logghe C4 2/4 - Van Reeth D2 1/4
Schoten C : TJi Kok Tjoe C6 2/4 - Brouw D0 1/4 - Duckaert D0 1/4 - Schrauwen I D0 2/4

VERSLAG:
Wat had dit E-team het moeilijk tegen een ploeg die ze (op papier) hadden moeten opeten met een klad curry sauce bij...maar zo vlot ging het niet, gelukkig bleek kopman Plessers op de hoogte van zijn taak en stak de vier Schotenaren, af en toe met wat moeite in zijn achterzak. Ook Levens speelde sterk, alleen begrijpen we niet dat hij zijn eerste wedstrijd tegen Schrauwen "flanste"... Logghe speelt tot nu toe een moeilijk seizoen, gebrek aan zelfvertrouwen? Het zit er voor iets tussen, daarbij kwam nog dat hij zijn laatste wedstrijd die dringend diende gewonnen te worden, ziek werd. Hopelijk was het door een resto maaltijd die hem niet bevallen was. 
De laatste wedstrijd van Van Reeth was belangrijk bij een 6-6 tussenstand. Hij klopte Schrauwen met 11-9 in de belle. Het werd zijn enige zege. 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Borsbeek A : Heeman D C2 2/4 - Heeman H. C2 3/4 - Sinnaeve C2 ff - Verhaegen C6 3/4
Salamander E : PLessers C2 3/3 - Vanzeebroeck C2 1/3 - Levens C4 3/3 - Logghe C4 1/3

VERSLAG : 
Het is toch godgeklaagd dat er 3 punten over bakboord werden gekieperd zeker omdat Borsbeek slecht met 3 spelers aan de start kwam! Plessers en Levens deden wat van hen kon verwacht worden, maar de 2 andere Salamanders scoorden 0 op 6. Logghe is toch wel aan een raar seizoentje bezig in vergelijking met vorig seizoen, je kan er geen kop aan krijgen. Vanzeebroeck maakte er een onbegrijpelijk avondje van...gemis aan concentratie en motivatie en dat is wat de interclubleider amper begrijpt.
Niet met punten smossen! Zo gunstig is deze ploeg nog niet geklasseerd.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
AFP Antwerpen C: Hanlon C6 3/4 - Koziel C6 1/4 - Ponchon C6 1/4 - Pierlé C6 2/4
Salamander E : Plessers C2 3/4 - Vanzeebroeck C2 4/4 - Logghe C4 0/4 - Van Reeth D2 2/4

VERSLAG:
Heel nipte zege...gelukkig raapte Vanzeebroeck met een 4 op 4 de steek op die Logghe had laten vallen met een 0 op 4. Logghe geraakt maar niet op dreef en vanzeebroeck die herzette zich na slap vertoon in de vorige speelweek. Van Reeth als D2 de laagst geklasseerde deed het erg goed met zeges tegen Koziel en Ponchon telkens in de 5e set. Kopman Plessers liet zich verrassen door de ex-Salamander John Hanlon die er een sterke TT avond van maakte. De bluts met de buil dus...het belangrijkste waren de 3 puntjes die mee naar Mechelen kwamen.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander E : Plessers C2 3+1ff - Levens C4 3+1ff - Logghe 1ff - Van Reeth 2+1ff
Henricus A : Van Bergen C2 2/4 - Quaglia C2 2/4 - Bosmans C6 0/4 - Crauwels D0 1/4

VERSLAG :
Mooie zege tegen een overigens erg sympathiek team. Toegegeven, het werd iets makkelijker nadat Bosmans jammer genoeg de wedstrijd moest staken door een rugkwetsuur na zijn eerste match tegen Plessers.

Henricus werd meteen bij de keel gegrepen met Van Reeth die zijn goede vorm voortzet en erg knap C2 Quaglia sec met 3-0 vloerde. Hij voegde er nog zeges tegen Crauwels en Bosmans aan toe.
Plessers en Levens outstanding! Levens kon een perfect rapport voorleggen, Maarten verloor enkel van Quaglia. Frank? Het is zijn seizoen niet. Een compleet manco aan vertrouwen, kwam enkel aan scoren toe met de WO zege tege Bosmans.
De inzet is er, maar het afwerken van sets niet. Maar ach, de sfeer zit goed, de punten zijn binnen... Het seizoen is nog lang en het komt wel goed met Frank!


 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander E: Balaes C2 2/4 - Vanzeebroeck C4 2/4 - Logghe C4 1/4 - Van Reeth D2, die 0/4
Tecemo B : Cornelissen C0 3/4 - Waeterschoot C0 2/4 - Loosen C4 4/4 - De Bock D0 2/4

VERSLAG:
Er was geen kruid gewassen tegen dit Tecemo B, al bleef de ploeg goed aanklampen tot 5-7, maar de laatste vier partijen gingen naar de haaien! Spijtig dat Plessers afwezig bleef, had hij bvb de plaats van Van Reeth gepakt, die zeker zijn dagje niet had, dan had er misschien een gelijkspel ingezeten. Gedane zaken nemen geen keer dus...een taffeling.
Balaes ging ten onder tegen Loosen en Cornelissen. Vanzeebroeck pakte Cornelissen (knap werk) en De Bock in en Logghe bevestige nogmaals dat zijn beste forme er zeker nog niets is met één zege en een mooie "perfo" tegen Waeterschoot. Van Reeth's vlieger kwam niet van de grond 0 op 4...niets om later, te vertellen als de kleinkinderen op de schoot komen zitten.
Geen nood, ook dit team zit veilig in de middenmoot.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Zoersel C : Van Eetveldt C0 4/4 - Simons C2 3/4 - Laenen C4 2/4 - Wouters E2 0/4
Salamander E : Plessers C2 3/4 - Logghe C4 2/4 - Levens ff - Van Reeth 1/4

VERSLAG:
Ja...wat doe je er aan? Levens op de rand van griep kon niet aantreden, voor de rest waren er nog een aantal onbeschikbaren en dat bleek helemaal niet meer op te lossen. Ook Zoersel was niet volledig maar vond toch nog nen dompelaar die werd uitgenodigd om zich te laten afmaken, zodanig dat de boete voor een onvolledige ploeg, zoals wij dat hadden, vermeden.
Plessers was goed en moest alleen onderdoen voor Van Eetveldt. Tegen Simons benodigde hij een 5e set die hij won met 11-6. Logghe vloerde Wouters en Laenen en Van Reeth, die veel te weinig oefent, won alleen van Wouters. Een ingecalculeerde nederlaag die mits deelname van Levens minstens een 8-8 had opgeleverd.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN :
Rupel B: Peeters C2 1/3 + WO - Van Hoofstadt C4 0/3 +WO - De Vleeschouwer C4 3/3 + WO - V.D.Mooter C4 0/3+WO
Salamander E : Plessers C2 3/4 - Levens C4 3/4 - V.Grimbergen C4 WO - Van Reeth D2 2/4

VERSLAG:

De terugronde begint in mineur ... slechts 3 spelers beschikbaar van de ploeg en niemand die kon invallen. Dirk een week in 't buitenland voor het werk, terugreis op vrijdag en dan toch maar spelen, begon de match vermoeid en met tegenzin.  De knop omdraaien was de boodschap en dat gebeurde ook met degelijk niveau en dat resulteerde in overwinningen tegen Van de Mooter, Peeters (een thriller met 10-12 in de belle) en Van Hoofstadt. Bert bewees ondanks gezeur over de nieuwe tafels, dat zijn niveau er ook mag zijn, winst op Van Hoofstadt en Van de Mooter.  Maarten tenslotte won zonder al te veel problemen van Van de Mooter en Van Hoofstadt.  In de laatste wedstrijd van de avond won hij van Peeters nipt in de belle en scoorde de 8-8.  Ongenaakbaar bij de thuisploeg was Thomas De Vleeschouwer 4/4, al was zijn focus regelmatig bij de toeschouwers ipv op de match ;-).
Totaal onverwacht gaan we tegen de leider in de reeks een drawn spelen met 3! hetgeen toch als een sterke prestatie mag geboekstaafd worden.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander E: Plessers C2 4/4 - Levens C4 4/4 - Logghe D4 2/4 - Van Reeth D2 4/4
Virtus A: Geenen Chr. C2 1/4 - Geenen B C2 1/4 - Lauwers C4 ff - Verboven E2

VERSLAG:

Een door ziekte geteisterd Virtus A kwam verzwakt op bezoek.  De broers Geenen Bart en Christof C2 en Joachim als invaller E2. Maar vorige week hebben we geleerd dat je ook met 3 tegen 4 punten kan pakken en van gewoonte ligt Virtus ons niet. De match werd echter al snel gewonnen door een sterke overwinning van Bert van Reeth tegen beide broers Geenen. Alhoewel Joachim (E2) dat bijna teniet deed en Bert tot ver in de 5e set moest harken om nipt te winnen.  Een sterk spelende Maarten won 3/3. Dirk speelde met een droge mond (verwarming stond volle bak te blazen) en stond op de rand van verlies tegen Christophe Geenen, maar 2 services brachten hem terug in de match.  Ook Dirk won 3/3. Wat gezegd van Frank? 2x 2/0 voor en dan gaat het licht uit. Het 5e set spook blijft hem achtervolgen, maar we zijn er zeker van dat het geluk weldra terug naar zijn kant zal overhellen.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN: 
Gierle D : Machielsen C4 1/4 - Van Gorp C4 4/4 - Daneels C4 3/4 - Janssens D0 0/4
Salamander E : Plessers C2 3/4 - Vanzeebroeck C4 1/4 - Logghe C4 2/4 - Van Reeth D2 2/4

VERSLAG:
In de heenronde was dit Gierle nog een stervende zwaan, maar deze ploeg werd in de terugronde grondig herschikt.
De ervaren Van Gorp, terug uit langdurige blessure en  jonge talentvolle spelers als Daneels en Janssen in 3e en 4e positie.
Logghe geraakt stilletjesaan terug op niveau en won van Janssen en Machielsen. Matchen doodmaken blijft echter een hekel punt, zowel tegen Daneels als tegen Van Gorp werd er in de belle verloren.
Van Reeth is aan een uitstekende terugronde bezig en kon knap Machielsen met 3-0 vloeren en haalde op een belangrijk moment een 0-2 achterstand tegen Janssen op om de 7-7 op het bord te zetten.
Vanzeebroeck had een mindere dag (nvdr te weinig training) hij kon enkel Janssen de baas.
Plessers bewees nogmaals dat hij een betrouwbare kopman is. Speelde naar zijn eigen zeggen niet altijd goed, maar Maarten is een vechter. Toen een nederlaag in het vooruizicht lag bij een 8-7 tussenstand, plooide hij zich dubbel en zette een 2-0 achterstand nog om in een overwinning om zo nog een drawn in de wacht te slepen.
Als je naar de rangschikking kijkt is dit gelijkspel misschien een teleurstelling, maar dit vernieuwde Gierle is een zeer degelijke en sympathieke ploeg dat het punt zeker niet gestolen had. Dooddoeners bleken de ervaren Van Gorp 4/4 en het jeugdig talent Daneels 3/4, die eventjes 4 belles speelde en er daarvan 3 won. Dze knaap zal volgend seizoen zeker stijgen van klassement.
BVR 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander E: Vanzeebroeck C4 0/4 - Logghe C4 2/4 - Debrouwer C4 1/4 - Van Gestel C6 1/4
Turnhout B : Baelus C2 2/4 - Couvreur C4 4/4 - Van Doorn C4 4/4 - Balon C4 2/4

VERSLAG:
Zware nederlaag. Dat had, zie de klasseringen zeker niet gemogen...en toch. Vanzeebroeck ontgocchelde en kwam niet aan winst toe. Logghe pakte 2 partijen tegen Baelus en Balon. De Brouwer en Van Gestel bleven steken op één zege tegen Balon en Baelus.
Avondje om zo spoedig mogelijk te vergeten.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Schoten C : Dedrie C2 2/4 - Delbon C4 0/4 - TJI Kok Tjoe C6 0/4 - Versteden D0 1/4
Salamander E : Plessers C2 2/4 - Vanzeebroeck C2 3/4 - Levens C4 4/4 - Van Reeth D2 4/4  

In de heenronde was onze E-ploeg maar matig gemotiveerd tegen Schoten C (toen voorlaatste in de stand). Het resultaat was toen een magere 10-6, mede door Bert die toen een 1/4 liet noteren.  In de terugronde wou Schoten blijkbaar uit een ander vaatje tappen, want stonden er eventjes een C2 (Dedrie) en C4 (Delbon) op het blad, aangevuld met noppenman Versteden en Kok Tjoe Tji. 3 noppenmannen en Dirk Levens zijn oogjes begonnen al te blinken-altijd lollig tegen noppen slepen.  Blijkbaar was Dedrie meer geinteresseerd in een babeltje slaan in de bar want hij liet elke tegenstrever een 5-tal minuten afkoelen in de zaal. Met zo'n naam (Dedrie), daar moest Levens toch iets op vinden... 3-11, 3-11 en om toch nog een 3 in de laatste set te krijgen: 11-13 en 0-Dedrie ... pardon 0-3. De matchen gingen vrij vlot naar het Salamander kamp en bij 0-5 hadden we al een euforisch gevoel... Nemen en geven, dacht Maarten en jawel verloor hij toch wel 3-1 tegen Versteden zeker?  Bert dacht, vandaag ben ik speler van de week/ploeg en hij deed het nog ook. 4 op 4 - het bewijs dat Bert een pak beter speelt dan in de heenronde. Joeri's niveau is terug wat gestegen en moest enkel tegen Dedrie een match afstaan. Maarten had zijn dag niet, het was een dipje? een kloof? een vallei?  de grand canyon? We zijn er zeker van, dat gebeurd hem geen 2x op een seizoen.  Dirk tenslotte, zijn rug en heup werden gespaard en het was zo'n avond dat niets mis ging. Welke idiote ballen hij ook sloeg, 't was er allemaal op, getuige Carl Versteden die waarschijnlijk nu zijn Grass Devil noppen aan het afrijden is met de grasmachine. Kapitein Frank volgde mee via Whatsapp en zag dat het goed was.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander E: Plessers C2 4/4 - Vanzeebroeck C2 4/4 - Levens C4 3/4 - V. ReethD2 4./4
Borsbeek A : Heeman C2 0/4 - V. Looy C4 0/4 - Alpaerts C6 0/4 - Verhaegen C6 1/4

VERSLAG:
De Salamander boys moesten het opnemen tegen een team dat zich ongemotiveerd door de competitie sleept. Van Looy daarbij nog met een groot rugverband.  Was er iets te vermelden?  Ja, Maarten en Joeri terug op normaal niveau en Bert kon zich voor de tweede week op rij ongeslagen noemen en heeft daarbij ook nog één van zijn doelstellingen kunnen afkruisen, namelijk een keer meer winnen dan Dirk. Tja, die Dirk was bijzonder ongeamuseerd dat hij de enigste verliesmatch liet noteren tegen knotser Verhaegen - hoe moet je die stijl anders noemen? Bert Verhaegen kon als enigste Borsbekenaar de FF-cijfers vermijden, al mocht hij in de tweede set tegen Dirk toch wel dame fortuna in het kwadraat bedanken met een touch en een netbal. Hoe ging dat liedje van Belgie op het eurovisiesongfestival weer van Pas de deux ... De maat is vol en mijn kop is toe - ja dat dacht ik ook na die 2e set. 1-15 en hoe lang is het geleden dat ik pissed de avond afsloot met een 3/4 ... al heel lang geleden.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Donderdag: bericht van Manu Van Grimberen: moet naar buitenland voor werk. Vrijdagmorgen: Joeri, ganse nacht ziek.

In de arena met 3 dus, want geen enkele andere speler van hogere ploegen vrij/beschikbaar en vanwege de klassementen moest de extra speler minstens C4 zijn...
Maarten Plessers, Bert Van Reeth en Dirk Levens moesten tegen een AFP Antwerpen aan de bak, dat het degradatiespook al een aantal weken ziet opduiken, maar tegen slechts 3 Salamanders zagen ze een kans.
Vorig jaar trad ook John Hanlon nog bij ons aan en hij kent het lokaal.
Helaas voor AFP was de enige man die zijn ploeg staande hield good old Luc Pierle.  Ondergetekende (Dirk Levens) kon nog nooit winnen van Pierle... 't is mijn zwart beest.  Maar blijkbaar ook het zwart beest van de Bert en Maarten, hij won 3 wedstrijden.  John Hanlon, Robert Sczachor en Bruno Ponchon deden hun uiterste best, maar konden er niets aan toevoegen.

Zo won Salamander E met 9-7, Bert, Maarten en Dirk elk 3.  Maarten haalde de winst pas binnen in de 5e set tegen John Hanlon.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Een klucht van een wedstrijd werd het.  Niet het niveau want dat was meer dan degelijk, maar er werden slechts 10 wedstrijden betwist.
Probleem nummer 1: interclubleider voor zijn werk in het buitenland en niet goed genoeg kunnen opvolgen wie kon spelen en niet de juiste aanpassingen gedaan om voltallig te kunnen spelen.
Probleem nummer 2: van de 5 vaste spelers + 1 reserve = 6 spelers! in de ploeg, waren er slechts 3 beschikbaar.
Frank gekwetst, Joeri belet, Manu die zijn eerste wedstrijd nog moet spelen dit seizoen, had een feestje voor zijn 50e verjaardag.

Voor Salamander, het ondertussen befaamde trio Maarten, Bert, Dirk die het voor de 3e keer dit seizoen op hun eentje moesten oplossen en tot zover met succes.
Henricus was op zijn sterkst, Van Deun C2, Van Bergen C2, Quaglia C2 en Crauwels D0.
Maarten en Dirk wonnen beide hun eerste wedstrijden.  Bert had de mogelijkheid om een 0-3 voorsprong te creeren, maar verzuimde tot zijn frustratie een bijna gewonnen wedstrijd af te maken.
Toch bleef de stand gelijk 4-4 bij de rust, met opnieuw winst van Dirk en Maarten.
De 2e helft werden niet veel wedstrijden gespeeld.  Lynn, ziekjes besliste te stoppen, Dirk won nog wel een nipte wedstrijd maar blesseerde zich de 2e wedstrijd al aan de schouder en om een ernstige blessure te vermijden speelde hij niet.
Maarten verloor uit een gewonnen positie nipt de wedstrijd die nog 8-8 had kunnen opleveren.
De drie musketiers weerden zich naar best vermogen, maar deze keer geen puntjes.
9-7 verlies.  Maarten en Dirk 3/4, Bert 1 WO.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Over Ons

Opgericht op 25 april 1936

Facebook

Adres

KTTC Salamander Mechelen
Donkerlei 72
2800 Mechelen
Tel Lokaal: 0488/99.64.91
Tel Voorzitter: 0476/21.30.01
Email: tafeltennis.salamander@gmail.com