D-Ploeg

Afdeling 5A - Prov. Antwerpen - Jeugd

# Team Aantal W V G Wed. W Wed. V Sets W Sets V Ptn
1 TTC Zoersel D55004461384044
2 TTK Gierle E521230201018030
3 TTK Turnhout H53112722907927
4 KTTC Salamander Mechelen D523025251028925
5 TTC Retie A503213363310913
6 TTC Minderhout A504110405912610

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Minderhout A: Pelkmans NG 0/3  Snijders NG 0/3  Aerts NG 1/3
Salamander D: Hullebroeck NG 3/3 Winters F. NG 2/3  Winters J. NG 3/3 + dubbel

VERSLAG:
Ook onze D-ploeg kwam niet in de problemen tegen Minderhout, dat we iets sterker hadden verwacht. Dat doet uiteraard niks af aan de puike prestaties van onze youngsters. Milan Hullebroeck verloor één setje maar moest tegen Pelkmans tot op de bodem gaan om de winst binnen te halen: 12-10  13-11  15-13 zijn het bewijs. Femke Winters speelde niet slecht, verloor van een sterke Aerts maar kon dan weer Snijders en Pelkmans onder zoden steken. Tegen Pelkmans was dat in een belle. "Dat kan ik ook", dacht broer Jonas Winters, en hij won ook van Pelkmans.. in een belle. Voor de rest lieten onze kids geen spaander heel van de tegenstander, met een duidelijke 9-1 als resultaat! Volhouden gasten! 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Gierle E: Bulinx NG 2/3  Stickers NG 3/3  De Meulder NG 3/3 + dubbel
Salamander D: Aelst NG 1/3 Winters F. NG 0/3  Winters J. NG 0/3 

VERSLAG:
Serieus pak slaag gekregen vandaag? De uitslag doet vermoeden van wel, maar als er 3 belles worden gespeeld die dan naar de thuisploeg gaan mag je dit resultaat enigszins relativeren. Femke Winters verliest 2 van die belles, broer Jonas verliest de andere. Alleen Ella Aelst kan vandaag een match winnen van Bulinx. Kijk eens gerust op de uitslagensite van VTTL: weggespeeld zijn onze youngsters absoluut niet, alleen het nodige geluk was vandaag niet aan hun zijde. Ik ben er zeker van dat ze volgende week een revanchke gaan houden in ons lokaal! Allen daarheen!

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Turnhout H: Sels NG 1/3  Geerts NG 1/3  Ardelsan NG 3/3 + dubbel
Salamander D: Hullebroeck NG 2/3  Winters NG 2/3  Aelst NG 0/3

VERSLAG:
Net zoals onze C-kes werd onze D-ploeg karig beloond in het spelen van belles. Alleen Femke Winters kon een belle winnen tegen Sels. Ze wint ook van Geerts maar Ardelsan was iedereen de baas vandaag. Femke is goed bezig. Milan Hullebroeck verliest van Ardelsan in een belle.. Sels en Geerts gingen zonder problemen voor de bijl. Ook Milan begint op dreef te geraken. Ella Aelst kon vandaag geen match winnen, maar haar inzet en houding aan de tafel is een voorbeeld voor iedereen. Ook zij verliest een belle van Ardelsan. De uitslag had er ook hier dus helemaal anders kunnen uitzien.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Zoersel A: Matthijs NG 2/3  Van Ginniken NG 3/3  Wouters NG 3/3 + dubbel
Salamander A: Hullebrouck NG 1/3  Winters J. NG 0/3  Aelst E. NG 0/3

VERSLAG:
Het begint een gewoonte te worden (zie speeldag 2): 5 belles werden betwist, alleen Milan Hullebrouck kon er eentje winnen van Matthijs. Tegen Van Ginniken verliest hij de belle... Ella Aelst speelde voor wat ze waard was maar vandaag was de tegenstand toch iets te sterk. Geen nood, Ella komt er wel, dat weten we! En Jonas Winters: hij mag de denkbeeldige trofee "pechvogel van de dag" mee naar huis nemen, hij speelt sterk en verliest 3x (!!) in een belle! Ik ben het even gaan nazien: tot nu toe 14 belles gespeeld waarvan slechts 4 gewonnen. Mits wat meer meeval speelt deze ploeg mee in de top 2. Geen erg: blijf geniet van het spelletje, de resultaten komen vanzelf wel.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Over Ons

Opgericht op 25 april 1936

Facebook

Adres

KTTC Salamander Mechelen
Donkerlei 72
2800 Mechelen
Tel Lokaal: 0488/99.64.91
Tel Voorzitter: 0476/21.30.01
Email: tafeltennis.salamander@gmail.com