Warning: Use of undefined constant A003 - assumed 'A003' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/d/1/8/kttc-salamander.be/httpd.www/ploeg.php on line 20

D-Ploeg

Afdeling 5A - Prov. Antwerpen - Jeugd

# Team Aantal W V G Wed. W Wed. V Sets W Sets V Ptn
1 TTC Zoersel D101000871327510187
2 TTK Gierle E10523604021415360
3 TTK Turnhout H10631534619117153
4 KTTC Salamander Mechelen D10451514920318351
5 TTC Retie A1017230699822430
6 TTC Minderhout A10091188210725618

Warning: Use of undefined constant A003 - assumed 'A003' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/d/1/8/kttc-salamander.be/httpd.www/ploeg.php on line 342 Warning: Use of undefined constant Yes - assumed 'Yes' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/d/1/8/kttc-salamander.be/httpd.www/ploeg.php on line 345

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Minderhout A: Pelkmans NG 0/3  Snijders NG 0/3  Aerts NG 1/3
Salamander D: Hullebroeck NG 3/3 Winters F. NG 2/3  Winters J. NG 3/3 + dubbel

VERSLAG:
Ook onze D-ploeg kwam niet in de problemen tegen Minderhout, dat we iets sterker hadden verwacht. Dat doet uiteraard niks af aan de puike prestaties van onze youngsters. Milan Hullebroeck verloor één setje maar moest tegen Pelkmans tot op de bodem gaan om de winst binnen te halen: 12-10  13-11  15-13 zijn het bewijs. Femke Winters speelde niet slecht, verloor van een sterke Aerts maar kon dan weer Snijders en Pelkmans onder zoden steken. Tegen Pelkmans was dat in een belle. "Dat kan ik ook", dacht broer Jonas Winters, en hij won ook van Pelkmans.. in een belle. Voor de rest lieten onze kids geen spaander heel van de tegenstander, met een duidelijke 9-1 als resultaat! Volhouden gasten! 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Gierle E: Bulinx NG 2/3  Stickers NG 3/3  De Meulder NG 3/3 + dubbel
Salamander D: Aelst NG 1/3 Winters F. NG 0/3  Winters J. NG 0/3 

VERSLAG:
Serieus pak slaag gekregen vandaag? De uitslag doet vermoeden van wel, maar als er 3 belles worden gespeeld die dan naar de thuisploeg gaan mag je dit resultaat enigszins relativeren. Femke Winters verliest 2 van die belles, broer Jonas verliest de andere. Alleen Ella Aelst kan vandaag een match winnen van Bulinx. Kijk eens gerust op de uitslagensite van VTTL: weggespeeld zijn onze youngsters absoluut niet, alleen het nodige geluk was vandaag niet aan hun zijde. Ik ben er zeker van dat ze volgende week een revanchke gaan houden in ons lokaal! Allen daarheen!

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Turnhout H: Sels NG 1/3  Geerts NG 1/3  Ardelsan NG 3/3 + dubbel
Salamander D: Hullebroeck NG 2/3  Winters NG 2/3  Aelst NG 0/3

VERSLAG:
Net zoals onze C-kes werd onze D-ploeg karig beloond in het spelen van belles. Alleen Femke Winters kon een belle winnen tegen Sels. Ze wint ook van Geerts maar Ardelsan was iedereen de baas vandaag. Femke is goed bezig. Milan Hullebroeck verliest van Ardelsan in een belle.. Sels en Geerts gingen zonder problemen voor de bijl. Ook Milan begint op dreef te geraken. Ella Aelst kon vandaag geen match winnen, maar haar inzet en houding aan de tafel is een voorbeeld voor iedereen. Ook zij verliest een belle van Ardelsan. De uitslag had er ook hier dus helemaal anders kunnen uitzien.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Zoersel A: Matthijs NG 2/3  Van Ginniken NG 3/3  Wouters NG 3/3 + dubbel
Salamander A: Hullebrouck NG 1/3  Winters J. NG 0/3  Aelst E. NG 0/3

VERSLAG:
Het begint een gewoonte te worden (zie speeldag 2): 5 belles werden betwist, alleen Milan Hullebrouck kon er eentje winnen van Matthijs. Tegen Van Ginniken verliest hij de belle... Ella Aelst speelde voor wat ze waard was maar vandaag was de tegenstand toch iets te sterk. Geen nood, Ella komt er wel, dat weten we! En Jonas Winters: hij mag de denkbeeldige trofee "pechvogel van de dag" mee naar huis nemen, hij speelt sterk en verliest 3x (!!) in een belle! Ik ben het even gaan nazien: tot nu toe 14 belles gespeeld waarvan slechts 4 gewonnen. Mits wat meer meeval speelt deze ploeg mee in de top 2. Geen erg: blijf geniet van het spelletje, de resultaten komen vanzelf wel.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Retie A:  Vervaecke NG 0/0  Walters NG 0/3  Lavrijsen NG  0/3
Salamander B: J. Winters NG 3/3  F. Winters NG  3/3  Aelst NG  3/3 + dubbel

VERSLAG:
Een oppermachtige D-ploeg heeft de vloer aangeveegd met een vrij zwakke tegenstander, die vocht voor wat het waard was maar dat was bijlange niet genoeg. Zowel Jonas Winters als zus Femke Winters winnen alle matchen met 0-3! Ella Aelst moet vandaag slechts 2 setjes prijsgeven. Ook Ella mag fier zijn op haar prestatie vandaag. Dit is een deugddoende overwinning en dubbel en dik VERDIEND!

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Minderhout A: Pelkmans NG 2/3  Snijders NG 0/3  Brosens NG 0/3
Salamander B: Aelst NG 2/3  Winters J. E6  3/3 Winters F.  2/3 + dubbel

VERSLAG:
Opnieuw Jonas Winters in een sterke bui vandaag; hij moet slechts 2 setjes prijsgeven en wint vrij authoritair zijn matchen. Hij groeit met de week naar een hoger niveau. Volgens papa Kris zijn deelnames aan toernooien hieraan de grondslag. Ook zus Femke plukt de vruchten van deelnames aan andere wedstrijden. Vandaag moet ze alleen haar meerdere erkennen in Pelkmans; tegen Brosens is er nauwelijks tegenstand maar tegen Snijders moest ze toch een set afgeven. Ella Aelst kan ook vandaag weer op winst komen. Alleen Pelkmans kon haar vloeren, tegen Snijders wint ze toch vrij vlot maar Brosens dwong haar tot een belle die ze mooi winnend kon afsluiten.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Gierle E: Bulinx NG 2/3  Stickers NG 1/3  De Meulder NG 2/3 
Salamander D: Aelst NG 1/3 Winters F. NG 1/3  Winters J. NG 2/3 + dubbel

VERSLAG:
Deze ploeg heeft het zware verlies van de heenronde even weggewerkt! De overwinning zat er zelfs in, maar 2 belles gingen spijtig genoeg verloren. Ella Aelst speelde knap tegen Bulincx maar verloor met 0-3. De Meulder kon haar in een belle verslaan met 9-11, hier had Ella zeker meer verdiend. Ze speelt haar spel, laat zich zelden of nooit van slag brengen... zo zien we het graag. Dat bewees ze in haar 3e match, waar ditmaal wel werd gewonnen in een belle van Stickers met 11-9!! Ook Femke Winters begint haar draai te vinden. We schreven het al dat het spelen van tornooien wel degelijk helpt in de ontwikkeling van haar spel. Zo kon ze tegen een sterke De Meulder winnen na spannende sets! Ze verliest van Stickers in een belle met 8-11, ook hier had ze meer verdiend. Bulinckx was te sterk voor haar. Broer Jonas Winters valt ook meer en meer op door een degelijk spel op tafel te brengen, tot groot jolijt van papa Kris. Alleen De Meulder was hem de baas vandaag; zowel Bulinckx als Stickers gingen nogal gemakkelijk voor de bijl. Puike prestatie, kids!!

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

In ons D-team kreeg Maxim Batens zijn eerste invalbeurt en kennismaking met competitie, tezamen met Milan en Jonas.
Maxim deed het voortreffelijk en topspinde vrolijk rally's bij mekaar en in zijn eerste wedstrijd hield hij zowaar het hoofd koel met 13-11 in de belle.  Zowel Maxim, Milan en Jonas wonnen van Peeters en Walters.  Teunkens was te sterk voor de Salamanders, al had hij tegen Milan wel een belle nodig.  De dubbel ging verloren ondanks winst in set 1 en 2.  Set 3, 4 en 5 waren 11-9/11-9/9-11/10-12-10-12.

Ondanks deze overwinning wipt Turnhout over ons, zodat we eindigen op de 4e plaats.  Ook hier weer zuur want met de nieuwe regels, als die erdoor komen, zakt Salamander ondanks een 4e plaats op 6 ploegen naar een lagere afdeling ... probeer het maar eens te snappen ... in een reeks van 6 ploegen zakken er 3!
Niet akkoord jeugdcommissie!

Over Ons

Opgericht op 25 april 1936

Adres

KTTC Salamander Mechelen
Donkerlei 72
2800 Mechelen
Tel Lokaal: 0488/99.64.91
Tel Voorzitter: 0476/21.30.01
Email: tafeltennis.salamander@gmail.com