Warning: Use of undefined constant A003 - assumed 'A003' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/d/1/8/kttc-salamander.be/httpd.www/ploeg.php on line 20

D-Ploeg

Afdeling 2B - Prov. Antwerpen - Heren

# Team Aantal W V G Wed. W Wed. V Sets W Sets V Ptn
1 TTK Dylan Berlaar C119111136339527930
2 TTC Minderhout A128311038939833829
3 TTK Turnhout B118301067039129627
4 TTK Gierle D11641829432835724
5 TTC Wommelgem A125611019138036023
6 TTC Hulshout A11551928433734922
7 KTTC Sporting Hove A11452829434935321
8 TTK Zwijndrecht A11560878932134721
9 Geelse TTC C11452849233635021
10 TTC Nodo D11362839331435119
11 KTTC Salamander Mechelen D11362839332936319
12 KTTC Hallaar A1101015612028041512

Warning: Use of undefined constant A003 - assumed 'A003' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/d/1/8/kttc-salamander.be/httpd.www/ploeg.php on line 342 Warning: Use of undefined constant Yes - assumed 'Yes' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/d/1/8/kttc-salamander.be/httpd.www/ploeg.php on line 345

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Halaar A: Schoovaerts C4 2/4 – Van Loock C4 1/4 – Heremans C6 0/4 – Vercauteren C6 0/4

Salamander D: Plessers C2 4/4 – Slodowska C4 3/4 – Logghe C6 3/4 – Van Gestel C6 3/4

Op Hallaar spelen is altijd moeilijk. Gelukkig had iedereen een goede dag en werd een duidelijke overwinning neergezet. Plessers had weinig moeite met de tegenspelers: hij had enkel een belle nodig tegen Van Loock. Zowel Logghe als Van Gestel verloren kansloos tegen Schoovaerts. Logghe won zijn andere matchen zonder al te veel problemen. Van Gestel had nog een belle nodig tegen Van Loock en Heremans. Slodowska verloor enkel van Van Loock na een spannende belle.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

 PLOEGEN:
Salamander D: Plessers C2 4/4 - Slodowska C4 3/4 - De Brouwer C4 1/4 - V. Gestel C6 2/4.
Hove A: Lebbe C2 3/4 - V. Looy C4 1/4 - Aerenhouts C4 1/4 - Somers C4 1/4

VERSLAG:
Moeilijke wedstrijd tegen Hove A. Er zijn geen makkelijke wedstrijden in 2e prov...
Hove had een klein overwicht met de klassementen, maar in een thuisvoordeelsituatie moet dat normaal gecompenseerd zijn.

Goeie start van Jeroen, met winst op Van Looy, maar zorgelijke blik bij Kristof die buiten een setje geen deuk in een pakje boter kreeg tegen Lebbe.
Magdalena en Maarten zetten Salamander op 3-1 voorsprong met vlot winst van resp. Somers en Aerenhouts.
Jeroen ging weer goed van start tegen Lebbe, maar plots tijdens de 4e set ging het licht uit op een moment dat hij de set en match binnen handbereik had met nota bene 2 cadeau services.  Dat is toch een werkpunt.  Tegelijkertijd ging Kristof sakkerend de boot in, omdat hij zijn avond niet had - 10-12 in de belle.
Stand 3-3
Maarten wint niet zonder moeite van Somers, eveneens wint Magdalena met 9-11/14-12/15-13/13-11 tegen Aerenhouts .... 5-3
Na de rust echter, Jeroen nog steeds zijn pedalen kwijt 0-3 de boot in tegen Sandra Aerenhouts en Kristof 9-11 verlies tegen Somers.  5-5
Magdalena verliest kansloos van Lebbe en Maarten wint van Van Looy. 
6-6
Ondertussen hadden een aantal paletten al onzacht aanraking gemaakt met de grond vanwege nipte nederlagen. (zowel spelers van Salamander als Hove)
Kristof wint dan zijn laatste match tegen Aerenhouts.
Jeroen wint een geanimeerde match tegen Somers.  In het midden van de laatste set was er discussie met een speler van een andere wedstrijd wegens geroep en Somers verliet de tafel en terrein en zette zich neer aan een tafel bij de ploegmaten en bleef zitten alsof hij de match staakte.  Na vraag van HS of hij stopte en indien neen, hij terug aan tafel wou gaan de match werd dan hervat.
Somers verloor de match, waarna HS kop van jut was ivm de opmerking om terug aan tafel te gaan.
Met paletten gooien (zowel Salamander als Hove), daar wordt niets op gezegd, maar als iemand uit zijn terrein stapt dan wordt er wel iets gezegd.

Ik herken het heel goed, als speler een match verliezen en iets of iemand zoeken waar je het op kan steken, is iets dat ik zelf regelmatig deed.  Ligt in de aard van de mens, maar je moet een nederlaag in de eerste plaats bij jezelf zoeken.

Uiteindelijk winnen Magdalena en Maarten hun laatste wedstrijd waardoor het 10-6 werd.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Met Luc Zwaenepoel in 2e prov spelen, dan mag je stellen dat Nodo zich versterkt heeft.
Langs Salamander kant was Magdalena Slodowska, mee sterkhouder van de ploeg, niet bereikbaar, waardoor overdag nog Bert Van Reeth opgetrommeld werd om met 4 spelers te zijn.
Nodo met Luc C2 en Bob Zwaenepoel C4, Braekmans C4 en Mortier C4, Salamander met Maarten Plessers C2, Kristof Debrouwer C4, Bert Van Reeth C4, Jeroen Van Gestel C6.

Luc Zwaenepoel, dat is 4/4 voorspelde HS Levens en dat bleek ook zo, al had Maarten tot 7-5 in de belle nog alle uitzicht op winst, maar ervaring bleek toch de doorslag te geven.
Verder bleef Maarten ongeslagen, met oa een schitterende wedstrijd tegen Braekmans.
Jeroen lijkt zich ook gesetteld te hebben op niveau 2e prov en won van Bob Zwaenepoel en Mortier.
Het wedstrijdverloop was zeer spannend en op een gegeven moment leek het binnen met 9-5, had me daar toch wel een artiest een verkeerd resultaat genoteerd zeker?  ipv 9-5 was het 8-6.
Op weg daarnaar won Bert ook van Mortier en Bob Zwaenepoel en Kristof wint ook van Mortier.

8-6 voorsprong, de wedstrijd van Maarten ging tegen Luc Zwaenepoel verloren in de belle en helaas kon Kristof niets beginnen tegen Braekmans ... de 8-6 voorsprong werd teniet gedaan door de stoute Nodo'ers en eindresultaat 8-8.

Had hier meer in gezeten?  Ik denk het niet, Magdalena Slodowska had niet beter gedaan dan Bert tegen deze ploeg.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Alle ploegen in spelersnood, dus doorschuiven was noodzakelijk om met 4 spelers te kunnen aantreden.

Daarbij kwam Joeri voor de eerste keer dit seizoen in actie (dank Joeri om in te vallen).
Ook Gaston kwam de ploeg vervolledigen.

Toen we de einduitslag hoorden, konden we ons wel inbeelden dat het een realistische uitslag was, maar toen we de individuele resultaten hoorden trok iedereen zijn ogen op.  Wat was hier gebeurd?

Joeri, zelfs nog niet getraind, scoorde 3/4 en Maarten deed hetzelfde tegen Bruurs C2, Geets C4 en Brosens C4.
Lense Swaenen won 4 wedstrijden voor Minderhout en moest zelfs geen set afstaan.

Zo homogeen en goed de prestatie was van Joeri en Maarten - zo homogeen ook, helaas minder positief qua resultaat, was de prestatie van Jeroen en Gaston.  Beide kwamen niet op winst en dat was toch zeker niet verwacht.

Bij Minderhout speelden de 2e, 3e en 4e man elk 2 overwinningen bij mekaar.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander D: Plessers C2 1/4 -- Rijckmans Fr C2 3/4 - V. Reeth C4 1/4 - V. Gestel C6 1/4
Zwijndrecht A: V.D.Bosch C2 3/4 - De Bruyn C4 3/4 - V. Gijsel C4 4/4 - Heyrman D4 0/4

VERSLAG: 
"Match au sommet" zouden ze in het Frans zeggen...er was van sommet bij de Mechelaars weinig te merken.
Wat een zwakke prestatie zeg! Kopman Plessers bleef steken op een magere winst tegen Heyrman D4, gelukkig was die erbij of de nederlaag had zeker nog zwaarder kunnen zijn en dat in een match voor het behoud in 2e Prov. falikant
Rijckmans kreeg het lumineuse idee om te starten met een nieuw batje! Na zovele jaren van ondervinding zou je beter moeten weten, hij had zelfs een vijfsetter nodig tegen Heyrman. Gelukkig pakte hij na de eerste nederlaag tegen Van Gijsel zijn oud wapen terug en won nog 3 op 4.
Van Reeth en Van Gestel geraakten alleen voorbij Heyrman. Van Gestel's kopje ging bij tijd en wijle veel te snel naar beneden "fighting spirit" is nodig in het tafeltennis om resultaten te bereiken.
Van Reeth, ook hij blaakt niet van zelfvertrouwen, ging na het missen van punten telkens op wandel achter de tafel i.p.v. zich 100% te concentreren. 
Tafeltennis is een moeilijke sport, door de snel wisselende standen in een wedstrijd moet je er 100% je verstand bij houden en dat is iets waar veel spelers in falen.
Zware nederlaag die hen in de degradatiepoel stort. Hoe Zwijndracht in de onderste gelederen is geraakt mag joost weten, zij hebben een ploeg die zeker niet gaat degraderen.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Over Ons

Opgericht op 25 april 1936

Adres

KTTC Salamander Mechelen
Donkerlei 72
2800 Mechelen
Tel Lokaal: 0488/99.64.91
Tel Voorzitter: 0476/21.30.01
Email: tafeltennis.salamander@gmail.com