D-Ploeg

Afdeling 2B - Prov. Antwerpen - Heren

# Team Aantal W V G Wed. W Wed. V Sets W Sets V Ptn
1 TTK Turnhout B5410512917811813
2 TTK Dylan Berlaar C5410473316913613
3 Geelse TTC C4310392514511410
4 TTC Hulshout A4310382612911710
5 KTTC Salamander Mechelen D421139251431109
6 TTC Minderhout A422031331221288
7 KTTC Sporting Hove A422029351201278
8 TTC Nodo D422030341191278
9 TTK Gierle D412127371111387
10 TTK Zwijndrecht A514033471291697
11 TTC Wommelgem A413029351151206
12 KTTC Hallaar A505023571211975

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Halaar A: Schoovaerts C4 2/4 – Van Loock C4 1/4 – Heremans C6 0/4 – Vercauteren C6 0/4

Salamander D: Plessers C2 4/4 – Slodowska C4 3/4 – Logghe C6 3/4 – Van Gestel C6 3/4

Op Hallaar spelen is altijd moeilijk. Gelukkig had iedereen een goede dag en werd een duidelijke overwinning neergezet. Plessers had weinig moeite met de tegenspelers: hij had enkel een belle nodig tegen Van Loock. Zowel Logghe als Van Gestel verloren kansloos tegen Schoovaerts. Logghe won zijn andere matchen zonder al te veel problemen. Van Gestel had nog een belle nodig tegen Van Loock en Heremans. Slodowska verloor enkel van Van Loock na een spannende belle.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Over Ons

Opgericht op 25 april 1936

Facebook

Adres

KTTC Salamander Mechelen
Donkerlei 72
2800 Mechelen
Tel Lokaal: 0488/99.64.91
Tel Voorzitter: 0476/21.30.01
Email: tafeltennis.salamander@gmail.com