D-Ploeg

Reeks C VTTL - Landelijk - Heren

# Team Aantal W V G Wed. W Wed. V Sets W Sets V Ptn
1 KTTC Salamander Mechelen A8800943430417024
2 T.T.C. Meerdaal Leuven B8701913730916623
3 TTK Gierle A8611794927820921
4 T.T.C. Meulebeke A8620794928021420
5 TTC Tamara Hoeselt C8530765227822518
6 TTC Lansweeper Hamme A8530735526320918
7 TTC Sint-Pauwels vzw A8350666223624214
8 TTC Zoersel B8350636524523214
9 KTTC Eikenlo-Eeklo vzw A8161488021828511
10 KTTC Salamander Mechelen D8170379117029810
11 TTC Hasselt B81702610212733010
12 T.T.C. Eendracht Kuurne A807136921833119

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A: Buskens B4 4/4 - Hoeben B4 4/4 - Verscuren B4 4/4 - Vanzeebroeck C2 2/4
Salamander D : Meys C0 1/4 - Rijckmans Fred C0 1/4 - Rijckmans E C0 0/4 - De Backer Jens C0 0/4

VERSLAG: Het is altijd lastig een derby te moeten betwisten. Dikwijls komen er wat "kweddelen" van dat was deze keer niet het geval al was de druk in de wedstrijden Buskens-Rijckmans Fr. en Verscuren-Rijckmans E erg groot toen er een 5e nipte set aan te pas kwam...de fluitketel stond bijna op springen.
De ingevallen Vanzeebroeck deed het met winst op Rijckmans E en De Backer erg kloek. Liever geen derby's meer al zal Salamander dat in de terugronde moeilijk kunnen ontlopen natuurlijk.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander D : Van Win C0 2/4 - Rijckmans Fred C0 1/4 - Meys C0 1/4 - Rijckmans Erwin C0 2/4
Hoeselt C : Grosemans B6 4/4 - Ketelslegers B6 2/4 - Meyers B6 2/4 - Devue C0 2/4

VERSLAG:
Op papier waren we een vogel voor de kat, maar de Salamander promovendus liet zich niet kisten, wel liepen ze steeds achter de feiten aan, maar bij 4-5 hadden ze de Limburgers wel ingehaald...erop en erover? Nee zover kwam het spijtig genoeg niet.Van Win klopte Ketelslegers en Devue. Rijckmans Erwin maakte de rekening van Meyers en Devue telkens in de vijfde set. Tweelingbroer Fred klopte Meyers maar ging spijtig genoeg zowel tegen Devue als tegen Ketelslegers nipt in de 5e set onderuit. Peter Meys legde Ketelslegers aan banden maar daar bleef het spijtig genoeg bij.
Knap verweer, maar lege handjes...er zal geknokt moeten worden dit seizoen om het vege lijf te redden, we geloven er wel in.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Eeklo A : De Ghein B6 1/4 - Boussy C0 1/4 - Hoste C0 4/4 -Blomme C0 4/4
Salamander D : Aerts C0 2/4 - Van Win C0 1/4 - Meys C0 2/4 - Rijckmans E C0 1/4

VERSLAG:
We wisten, dit Eikenlo Eeklo zou een waardemeter worden of er genoeg "dash" in de D-ploeg zit om met succes het seizoen te doostaan....nu? twijfels.
Het waren de C0'en van de Oost-Vlamingen die de Mechelaars dood deden 8 op 8 aub. Geen moment is onze D-ploeg echt in de wedstrijd geweest en was steeds op achtervolgen aangewezen zonder Eeklo in het vizier te krijgen. Slechts 3 belles werden er betwist, het was allemaal niet genoeg. Aerts en Meys wonnen van De Ghein en Boussy. Van Win zette ook Boussy opzij en Rijckmans geraakte alleen voorbij De Ghein. Alles te matig, veel te matig...nu al donkere wolken? We staan inderdaad in de kelder van de klassering, met volgende zaterdag een thuiswedstrijd tegen het sterke Gierle A op de menu zal er van herstel nog geen sprake zijn.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander D : Van Win C0 2/4 - Rijckmans Fred C0 0/4 - Rijckmans Erwin C0 0/4 - Balaes C0 0/4
Gierle A: Gielen B4 4/4 - Deprez B6 3/4 - Lambrechts B6 4/4 - Netten C2 2/4

VERSLAG:
De Gielse koffie was veel te straf voor de Salamanders. Qua ouderdom konden de Kempenaren aan de Mechelaars niet rieken...spijtig genoeg krijg je daar geen punten voor of we stonden aan de leiding!!
De wil om er wat van te maken was er zeker, maar zoals gezegd de tegenstand woog te zwaar, en toch was het een knap spelende Van Win die de brokken nog enigzins wist te lijmen en de 0 voor de thuisploeg van het wedstrijdblad veegde. Hij klopte Deprez en Netten. Balaes was erg dicht bij een zege tegen Lambrechts maar verloor spijtig genoeg in de 5e set. Onze tweeling Rijckmans E en F bleven eveneens met lege handen achter.
Meteen staat de ploeg D op de laatste plaats van de rangschikking. Het zal moeilijk worden maar we gaan zeker nog niet wanhopig doen.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Sint Pauwels : Maes B6 4/4 - V.D.Broeck B6 3/4 - V.D.Nieuwenhof C0 4/4 - Snellinckx C0 3/4
Salamander D : Aerts C0 2/4 - Van Win C0 0/4 - Meys C0 0/4 - Balaes C2 0/4

VERSLAG: 
Een zware nederlaag! Wanneer gaat ons D-team punten pakken?
Alleen Aerts was bekwaam om de 0 van het bord te halen. Hij won van Snellinckx en Van den Broeck telkens met 11-7 in de belle. Van de Nieuwenhof hield hem met 11-6 in de vijfde set van een 3 op 4.
Daarmee is het verhaal eigenlijk geschreven. Noch Van Win ( die zijn knappe prestatie van week 4 niet kon bevestigen) noch Meys konden kregen geen armtierige set achter hun naam .
De ouderdomsdeken van de ploeg Gaston Balaes zette Van de Nieuwenhof bijna een pad in de korf, maar sneuvelde in set vijf met 11-6, zodat ook hij met lege handen achter bleef.
Een laatste plaats is hun deel, wanneer gaan ze die plaats verlaten? Joost mag het weten.

 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Meerdaal B : Beckers B4 4/4 - De Wel B4 2/4 - Beerts B4 4/4 - Lamotte C0 1/4 
Salamander D : Meys C0 2/4 - Van Win C0 1/4 - Rijckmans E. C0 1/4 - Balaes C0 1/4

VERSLAG:
Naar mede-leider Meerdaal reizen en kletsen verwachten, zeker maar de weerstand van de Mechelaars was zeker bewonderenswaardig als je even de klasseringen bekijkt. 
Meys bleek in een goede forme te zitten met zeges op Lamotte en De Wel...knap!! Ook Balaes speelde erg sterk, hij klopte B4 De Wel zuiver en verloor erg nipt tegen Lamotte met 11-8 in de belle.
Van Win en Rijckmans pakten Lamotte in, daarbij verloor Erwin nog nipt van Beckers met 11-8 in de 5e set.
Met wat "luck" kon het zelfs 9-7 worden, maar kom daar in de regio Leuven geen punten pakken was normaal, de wedstrijden waar er wel puntjes uit gepuurd kunnen worden komen er aan.
Intussen blijft ons D-team op een laatste plaats geparkeerd...geraken ze nog aan plaats 10? koffiedik kijken word dat.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander D : Meys C0 3/4 - Rijckmans Fred C0 2/4 - Aerts C0 4/4 - Balaes C0 3/4
Hasselt B : Kuhn B6 3/4 - Vandewijngaerde C2 0/4 - Vanardenne C4 1/4 - Brebels An C6 0/4

VERSLAG:
Eerst en vooral dank aan Hasselt om deze wedstrijd een week te willen vervroegen. Reden? Op feestdagen zijn de Mechelse sporthallen gesloten.
Een vlotte eerste zege van onze staartploeg. Aerts pakte iedereen in. Balaes en Meys verloren alleen van Kuhn, ook Rijckmans verloor van de Hasseltse kopman maar moest daarbij nog een nederlaag in de koop nemen van Vanardennen.
Een zucht van verlichting werd er geslaakt bij die eerste driepunter. Is onze D-ploeg daarmaa gelançeerd? Laat ons hopen. De volgende wedstrijd op Hamme A zullen ze op hun achterste poten moeten gaan staan om eventueel een gelijkspel uit de brand te slepen, al is de kans daartoe toch wel klein...komaan D'ers 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Over Ons

Opgericht op 25 april 1936

Facebook

Adres

KTTC Salamander Mechelen
Donkerlei 72
2800 Mechelen
Tel Lokaal: 0488/99.64.91
Tel Voorzitter: 0476/21.30.01
Email: tafeltennis.salamander@gmail.com