D-Ploeg

Reeks C VTTL - Landelijk - Heren

# Team Aantal W V G Wed. W Wed. V Sets W Sets V Ptn
1 T.T.C. Meerdaal Leuven B2219122638981042062
2 KTTC Salamander Mechelen A22165122512773948254
3 TTK Gierle A22155221613675358454
4 TTC Tamara Hoeselt C22138119216068761049
5 TTC Lansweeper Hamme A22139019615672961348
6 TTC Zoersel B22128218716569155947
7 KTTC Eikenlo-Eeklo vzw A22119219315971963046
8 T.T.C. Meulebeke A22119219415864460946
9 TTC Sint-Pauwels vzw A22913017617658865140
10 T.T.C. Eendracht Kuurne A22219110724550384227
11 TTC Hasselt B2222006928335487826
12 KTTC Salamander Mechelen D2221919425843177025

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A: Buskens B4 4/4 - Hoeben B4 4/4 - Verscuren B4 4/4 - Vanzeebroeck C2 2/4
Salamander D : Meys C0 1/4 - Rijckmans Fred C0 1/4 - Rijckmans E C0 0/4 - De Backer Jens C0 0/4

VERSLAG: Het is altijd lastig een derby te moeten betwisten. Dikwijls komen er wat "kweddelen" van dat was deze keer niet het geval al was de druk in de wedstrijden Buskens-Rijckmans Fr. en Verscuren-Rijckmans E erg groot toen er een 5e nipte set aan te pas kwam...de fluitketel stond bijna op springen.
De ingevallen Vanzeebroeck deed het met winst op Rijckmans E en De Backer erg kloek. Liever geen derby's meer al zal Salamander dat in de terugronde moeilijk kunnen ontlopen natuurlijk.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander D : Van Win C0 2/4 - Rijckmans Fred C0 1/4 - Meys C0 1/4 - Rijckmans Erwin C0 2/4
Hoeselt C : Grosemans B6 4/4 - Ketelslegers B6 2/4 - Meyers B6 2/4 - Devue C0 2/4

VERSLAG:
Op papier waren we een vogel voor de kat, maar de Salamander promovendus liet zich niet kisten, wel liepen ze steeds achter de feiten aan, maar bij 4-5 hadden ze de Limburgers wel ingehaald...erop en erover? Nee zover kwam het spijtig genoeg niet.Van Win klopte Ketelslegers en Devue. Rijckmans Erwin maakte de rekening van Meyers en Devue telkens in de vijfde set. Tweelingbroer Fred klopte Meyers maar ging spijtig genoeg zowel tegen Devue als tegen Ketelslegers nipt in de 5e set onderuit. Peter Meys legde Ketelslegers aan banden maar daar bleef het spijtig genoeg bij.
Knap verweer, maar lege handjes...er zal geknokt moeten worden dit seizoen om het vege lijf te redden, we geloven er wel in.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Eeklo A : De Ghein B6 1/4 - Boussy C0 1/4 - Hoste C0 4/4 -Blomme C0 4/4
Salamander D : Aerts C0 2/4 - Van Win C0 1/4 - Meys C0 2/4 - Rijckmans E C0 1/4

VERSLAG:
We wisten, dit Eikenlo Eeklo zou een waardemeter worden of er genoeg "dash" in de D-ploeg zit om met succes het seizoen te doostaan....nu? twijfels.
Het waren de C0'en van de Oost-Vlamingen die de Mechelaars dood deden 8 op 8 aub. Geen moment is onze D-ploeg echt in de wedstrijd geweest en was steeds op achtervolgen aangewezen zonder Eeklo in het vizier te krijgen. Slechts 3 belles werden er betwist, het was allemaal niet genoeg. Aerts en Meys wonnen van De Ghein en Boussy. Van Win zette ook Boussy opzij en Rijckmans geraakte alleen voorbij De Ghein. Alles te matig, veel te matig...nu al donkere wolken? We staan inderdaad in de kelder van de klassering, met volgende zaterdag een thuiswedstrijd tegen het sterke Gierle A op de menu zal er van herstel nog geen sprake zijn.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander D : Van Win C0 2/4 - Rijckmans Fred C0 0/4 - Rijckmans Erwin C0 0/4 - Balaes C0 0/4
Gierle A: Gielen B4 4/4 - Deprez B6 3/4 - Lambrechts B6 4/4 - Netten C2 2/4

VERSLAG:
De Gielse koffie was veel te straf voor de Salamanders. Qua ouderdom konden de Kempenaren aan de Mechelaars niet rieken...spijtig genoeg krijg je daar geen punten voor of we stonden aan de leiding!!
De wil om er wat van te maken was er zeker, maar zoals gezegd de tegenstand woog te zwaar, en toch was het een knap spelende Van Win die de brokken nog enigzins wist te lijmen en de 0 voor de thuisploeg van het wedstrijdblad veegde. Hij klopte Deprez en Netten. Balaes was erg dicht bij een zege tegen Lambrechts maar verloor spijtig genoeg in de 5e set. Onze tweeling Rijckmans E en F bleven eveneens met lege handen achter.
Meteen staat de ploeg D op de laatste plaats van de rangschikking. Het zal moeilijk worden maar we gaan zeker nog niet wanhopig doen.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Sint Pauwels : Maes B6 4/4 - V.D.Broeck B6 3/4 - V.D.Nieuwenhof C0 4/4 - Snellinckx C0 3/4
Salamander D : Aerts C0 2/4 - Van Win C0 0/4 - Meys C0 0/4 - Balaes C2 0/4

VERSLAG: 
Een zware nederlaag! Wanneer gaat ons D-team punten pakken?
Alleen Aerts was bekwaam om de 0 van het bord te halen. Hij won van Snellinckx en Van den Broeck telkens met 11-7 in de belle. Van de Nieuwenhof hield hem met 11-6 in de vijfde set van een 3 op 4.
Daarmee is het verhaal eigenlijk geschreven. Noch Van Win ( die zijn knappe prestatie van week 4 niet kon bevestigen) noch Meys konden kregen geen armtierige set achter hun naam .
De ouderdomsdeken van de ploeg Gaston Balaes zette Van de Nieuwenhof bijna een pad in de korf, maar sneuvelde in set vijf met 11-6, zodat ook hij met lege handen achter bleef.
Een laatste plaats is hun deel, wanneer gaan ze die plaats verlaten? Joost mag het weten.

 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Meerdaal B : Beckers B4 4/4 - De Wel B4 2/4 - Beerts B4 4/4 - Lamotte C0 1/4 
Salamander D : Meys C0 2/4 - Van Win C0 1/4 - Rijckmans E. C0 1/4 - Balaes C0 1/4

VERSLAG:
Naar mede-leider Meerdaal reizen en kletsen verwachten, zeker maar de weerstand van de Mechelaars was zeker bewonderenswaardig als je even de klasseringen bekijkt. 
Meys bleek in een goede forme te zitten met zeges op Lamotte en De Wel...knap!! Ook Balaes speelde erg sterk, hij klopte B4 De Wel zuiver en verloor erg nipt tegen Lamotte met 11-8 in de belle.
Van Win en Rijckmans pakten Lamotte in, daarbij verloor Erwin nog nipt van Beckers met 11-8 in de 5e set.
Met wat "luck" kon het zelfs 9-7 worden, maar kom daar in de regio Leuven geen punten pakken was normaal, de wedstrijden waar er wel puntjes uit gepuurd kunnen worden komen er aan.
Intussen blijft ons D-team op een laatste plaats geparkeerd...geraken ze nog aan plaats 10? koffiedik kijken word dat.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander D : Meys C0 3/4 - Rijckmans Fred C0 2/4 - Aerts C0 4/4 - Balaes C0 3/4
Hasselt B : Kuhn B6 3/4 - Vandewijngaerde C2 0/4 - Vanardenne C4 1/4 - Brebels An C6 0/4

VERSLAG:
Eerst en vooral dank aan Hasselt om deze wedstrijd een week te willen vervroegen. Reden? Op feestdagen zijn de Mechelse sporthallen gesloten.
Een vlotte eerste zege van onze staartploeg. Aerts pakte iedereen in. Balaes en Meys verloren alleen van Kuhn, ook Rijckmans verloor van de Hasseltse kopman maar moest daarbij nog een nederlaag in de koop nemen van Vanardennen.
Een zucht van verlichting werd er geslaakt bij die eerste driepunter. Is onze D-ploeg daarmaa gelançeerd? Laat ons hopen. De volgende wedstrijd op Hamme A zullen ze op hun achterste poten moeten gaan staan om eventueel een gelijkspel uit de brand te slepen, al is de kans daartoe toch wel klein...komaan D'ers 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN :
Salamander D : Van Win C0 2/4 - Meys C0 3/4 - Rijckmans E C0 1/4 - Balaes C2 2/4
Merelbeke B : Van decasteele B4 4/4 - Vermandel C0 1/4 - Lambrecht C0 1/4 - Payne C0 2/4

VERSLAG:
Je vraagt je af hoe kan het!? Zulke start nemen, na negen wedstrijden stond het 7-2 en dat tegen de nummer 4 van de reeks! Het was telkens Vandecasteele die met zijn onorthodoxe stijl gestoeld op lange noppen rubber, de punten scoorde, de drie andere Merelbekers werden gewoon overrompeld.
Toen keerde het. Vijf wedstrijden na mekaar werden er verloren. Bij 7-4 verloor Van Win in de vijfde set van Vermandel en bij 7-6 ging Rijckmans in het verlies met 9-11 in de vijfde set tegen Lambrecht. Gelukkig wist een knap spelende Meys er 8-7 van te maken en lag de bal in het kamp van kapitein Van Win om voor de zege te zorgen maar spijtig genoeg was er aan Vandecasteele geen zalf te strijken. Hij pakte de match met 1-3 en zorgde bijna op zijn eentje dat er 2 punten mee naar Oost-Vlaanderen gingen. Sterke partij ook van Balaes die Lambrecht en Vermandel vloerde. Na de wedstrijd was Rijckmans ten zeerste ontgoocheld over zijn prestatie met slecht één zege tegen Vermandel. Effe herbronnen Erwin en sterk terug komen in de 2e ronde van het kampioenschap.
Onze D-ploeg zorgt af en toe voor een verrassing en wat we niet mogen doen is ze afschrijven er zit nog spanning op de rek. De ploeg staat 10de, gelijk met Eeklo, één punt vóór Hasselt en 2 punten vóór rode lantaarn Kuurne, ploeg waar men a.s. zaterdag op bezoek moet.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Kuurne A: Verstraete B6 3/4 - Van Herreweghe C0 2/4 - Van de Maele C0 3/4 - Coussens C2 4/4
Salamander D : Van Win C0 2/4 - Meys C0 1/4 - Rijckmans Fred C0 1/4 - Rijckmans Erwin C0 0/4

VERSLAG:
Je bent dan een ganse week bezig met de samenstelling van deze ploeg om toch maar te trachten op Kuurne, een mede kandidaat daler, wat puntjes te sprokkelen en dan...helft van de week Aerts kan niet deelnemen of misschien wel, zaterdag komt dan de beslissing ...speelt niet! Juist hij moest een bepalend element zijn in deze wedstrijd, niet dus. Rijckmans E opgetrommeld, maar diens motivatie en focus stonden zeker niet in het zenith, Erwin is zijn vertrouwen  kwijt met als resultaat een klets 0/4.
We mogen gerust stellen dat de cijfers in zijn totaliteit eigenlijk fel overdreven zijn als je bekijkt hoeveel 5 setters er werden betwist en door Salamander werden verloren.
Na 10 wedstrijden was de stand 10-0 voor de West-Vlamingen aub. ja dan hangt je tong wel op je TT-sleffen!
Van Win was de beste Mechelaar, hij klopte Verstraeten met 3-2 en Van Herreweghe. Verles in de belle tegen Van de Maele. Meys klopte Van Herreweghe en verloor zowel van Verstraeten als van Van de Maele met 11-9 in de vijfde set!!
Rijckmans Fred voegde er alleen één winstmatch bij tegen Van de Maele.
Dat Erwin volledig zou weggespeeld zijn, zou de waarheid geweld aan doen. Hij dreef zowel Verstraete  als Van Herreweghe naar een belle om dan toch nog het hoofd te moeten buigen. Laat ons die verloren belles voor 50% winnen en er staat een drawn op het scorebord. Door deze nederlaag zakt de ploeg naar de voorlaatste plaats met 13 punten gelijk met Kuurne en 2 punten achter Eeklo een alles behalve riante uitgangs positie.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander D : Meys C0 0/4 - Rijckmans Fr C0 0/4 - Balaes C2 0/4 - Aelst D4 0/4
Zoersel B : De Vos B4 4/4 - Bistiaux B4 4/4 - Bickx B6 4/4 - Chamber-Weil C2 4/4

VERSLAG:
Dit was "Gefundeness fressen" voor het sterke Zoersel B. Vergelijk even de klasseringen van de spelers en u zult direct begrijpen dat deze forfaitcijfers een normaal gegeven zijn.Slechts één vijfsetter werd er gespeeld, Rijckmans verloor die dan spijtig genoeg van de jonge C2 met 13-11 in de belle. Hij liet het dus na om de Mechelse eer te redden.
We hadden misschien wat meer weerwerk kunnen bieden ware bvb. Aerts en Van Win (naar A-ploeg) beschikbaar geweest al had dat tenslotte toch ook maar weinig aarde aan de dijk gebracht. We vonden in laatste instantie nog een invaller om  de afwezigen wegens ziekte enz...enz.. te vervangen. Hij maakte tegen al dit geweld geen slechte indruk, verre van, het was voor hem "een goede training" zoals Nick Aelst zelf zei.

De ploeg staat samen met Kuurne op een 11e plaats met 14 punten en 2 punten achter Eeklo en het zijn juist die ploegen die men achter zich zou moeten houden...mogen we nog hopen? waarom niet al zullen er minder onbeschikbaarheden in de terugronde nodig zijn. 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander D : Van Win C0 2/4 - Meys C0 1/4 - Rijckmans Fr C0 WO - Van Gestel C6 0/4
Salamander A : Verscuren B4 3/3 - Buskens 1/3 - Hoeben 3/3 - Logghe C4 1/3

VERSLAG:
Je vraagt je af dat ge na zo'n wedstrijd nog wel een verslag moet bijeen zoeken! Ik hoop dat zulke matchen in de herfst van mijn bestaan niet meer voorkomen!
Eerst en vooral waren er de forfaits van 16 spelers over het geheel van de interclub zodat er diende geschoven te worden om al die afwezigheden kunnen op te vangen.
Zo diende de D-ploeg zelfs met drie spelers te starten en diende op het laatste ogenblik Logghe opgeroepen om tenminste één ploeg in deze derby volledig te krijgen...waar gaat dat allemaal naar toe?
Als de spelers er ondanks alles nog wat proberen van te maken kunnen we daar nog mee leven, als Buskens dan aan zet kwam deden mijn ogen pijn. Veel te weinig inzet...geen focus ja dan geef je twee wedstrijden op een schoteltje aan je vrienden van de D-ploeg. Van Win en Meys kregen een B4 in de schoot geworpen interclubleider begreep er niks van. Buskens is een geweldige revanche verschuldigd aan zijn ploeg die komende zaterdag tegen het derde geklasseerde Gierle A zijn tweede plaats dient te verdedigen. 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Hoeselt C : Martens B4 4/4 - Meyers B6 4/4 - Gerrits B6 3/4 - Ketelslegers E2 0/4
Salamander D : Aerts C0 1/4 - Meys C0 1/4 - Van Win C0 2/4 - Rijckmans E. C0 1/4

VERSLAG:
Er was geen kruid gewassen tegen deze Limburgse ploeg die dan nog op de 4e plaats verzwakt was met een E2 en die won normaliter geen wedstrijd. Alleen Van Win kon daar nog een mooie zege aan toevoegen door Gerrits in de vijfde set te kloppen.
Aerts had tweemaal uitzicht op een zege, hij verloor zowel van Gerrits als van Meyers in de vijfde set.
Dit D-team is naar de voorlaatste plaats gezakt. Zich redden zal, door het krap personeelsbestand, moeilijk worden.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander D : Van Win C0 2/4 - Rijckmans Fred C0 0/4 - Meys Peter C0 0/4 - Rijckmans Erwin C0 0/4
Eeklo A : De Ghein B6 4/4 - Blomme C0 2/4 - Hoste C0 4/4 - Nuytinck C0

VERSLAG:
Dit was een heel erg belangrijke wedstrijd met een degradatie plaats als inzet, zeker voor de Salamanders.
Het liep echter van bij het begin fout want hoe kan men het anders noemen als je binnen de 90 minuten op een achterstand van 0-7 aankijkt. Slechts 2 vijfsetters werden er op al die tijd betwist. Meys en Rijckmans telkens tegen De Ghein. Tenslotte was het de kersverse vader Bart Van Win die de eer zo wat redde met overwinningen tegen Nuytinck en Blomme, deze laatste schepte wat ambetatie in deze wedstrijd toen hij slecht reageerde op Meys' zijn tussenkomst om eindelijk eens een reglementaire service te produceren (hij was inderdaad verre van oké). Blomme kreeg het ook aan de stok met Van Win die eveneens reklameerde op zijn service, de West-Vlaming gaf op in de 2e set en weigerde zijn laatste wedstrijd nog te betwisten. Als er gevraagd wordt om een reglementaire opslag, doe er dan iets aan maar dat was blijkbaar teveel gevraagd.

Intussen prijkt onze D-ploeg op een voorlaatste plaats met 17p. en dat zijn eventjes 8 punten achter een Eeklo die met 25 punten op de 4e laatste plaats staan en juist op die plaats is men zeker gered. Nog een waterkans? zelfs dat is naar mijn mening teveel gevraagd.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Gierle A : Gielen B4 3+1ff - Depres B6 3+1ff - Lambrechts B6 2+1ff - Netten C2 2+1ff
Salamander D : Aerts C0 ff - Rijckmans Fred C0 1/4 - Rijckmans Erwin C0 0/4 - Van Reeth D2 0+1ff

VERSLAG:
Een getormenteerde D-ploeg ging onvolledig (onbeschikbaarheden!) de strijd aan tegen de derde van de rangschikking en die bleken een stuk te sterk natuurlijk. Alleen Fred Rijckmans wist de Mechelse eer te redden. Van Reeth kreeg van Netten een forfaitzege en aangezien 1+1 twee is geraakte onze D-ploeg niet verder.
Salamander D staat met 18 punten op een voorlaatste plaats en zal de enige ploeg van Salamander zijn die in het hele interclubbestel van de club met een degradatie stilaan zal moeten rekening houden.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander D: Rijckmans Fred C0 1/4 - Rijckmans Erwin C0 1/4 - Van Win C0 1/4 - Balaes C2 0/4
St. Pauwels A : Maes B6 4/4 - Van Den Broeck B6 4/4 - Snellinckx C0 1/4 - Van Den Nieuwenhof C0 4/4

VERSLAG:
Dit is een andere affaire! Onze D-ploeg zal na één seizoen zijn plaats terug mogen innemen in 1ste Provinciale afdeling...of er zou een wonder moeten gebeuren!
Door alle gebeurtenisen van zieken, gekwetsten enz.. hebben we deze ploeg quasi nooit op zijn sterkst kunnen opstellen.
Toch dwongen Balaes, Rijckmans E en Van Win kopman Maes telkens tot een 5e set maar spijtig genoeg telkens met verlies. Het was tenslotte Snellinckx die driemaal gevloerd werd en het eindresultaat voor Van Win en Co dragelijk maakte.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander D :Van Win C0 1/4 - Rijckmans E C0 1/4 - Balaes C2 2/4 - Enokian D0 1/4
Meerdaal B : Beerts B4 4/4 - Sterckx B4 3/4 - De Meter B4 4/4 - Lamotte C0 0/4

VERSLAG:

Ja dit is zeker een eervol resulaat als je ziet met welke ploeg onbetwiste leider Meerdaal naar Mechelen kwam afgezakt. Er werd al gepronostikeerd dat winnen van één wedstrijd al goed zou zijn en winnen van twee wedstrijden verrassendzou klinken...niets daarvan.
Balaes die als invaller werd aangeduid diende door de vele afzeggingen gerecupereerd te worden en om de ploeg vol te krijgen gingen we zelfs beroep doen op ex B6-speler Enokian die de laatste tien jaren amper 3x zijn TT palet had vast gehad.
Het liep goed allen vloerden Lamotte en Balaes deed er nog een schepje bij door ook Sterckx aan zijn degen te rijgen...straf! Dus...het duo Balaes Enokian de openbaringen van de avond! Probeer daar maar eens ne knoop in te leggen!

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Voor de 2e maal diende met deze D-ploeg forfait gegeven. Bij 3x forfait krijgt men een algemeen forfait op het bord en dat zouden we toch moeten vermijden. Hopelijk krijgt de interclubleider dan weer niet te maken met een hoop spelers die niet beschikbaar zijn.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander D: Van Win C0 3/4 - Rijckmans Fred C0 2/4 - Rijckmans Erwin C0 3/4 - Balaes C2 2/4
Kuurne A: Verstraete B6 2/4 - Vanherreweghe C0 1/4 - Van De Maele C0 2/4 - Coussens C2 1/4

VERSLAG:
Dit was een echte eindeseizoens wedstrijd tussen twee degradanten, met bezoekers die sommige wedstrijden alles gaven en sommige wedstrijden weggaven.
De Mechelse "falanx" bleef in tegenstelling tot de tegenstrevers wel gefocust op winst.
Van Win kreeg alleen Verstraete niet klein en Erwin Rijckmans moest alleen buigen voor Van De Maele. Zij waren met 6 op 8 de beste Salamanders op de hielen gezeten door het duo Rijckmans Fred (winst tegen Van de Maele en Verstraete) en Balaes (winst tegen Van Herreweghe en Coussens), beiden dus met een 50% prestatie.
Volgende week een korte verplaatsing naar Zoersel om het TT seizoen af te sluiten. We hadden bij het seizoenbegin gehoopt dat deze ploeg zou kunnen overleven. Het heeft, door te vele onbeschikbaarheden van de spelers lopend over het ganse sezioen, niet mogen zijn.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Zoersel B: Bickx B6 4/4 - Wouters B6 3/4 - V.Eetveldt C0 1/4 - Simons C2 1/4 
Salamander D: Van Win C0 1/4 - Plateus C0 3/4 - Aerts C0 2/4 - Rijckmans C0 1/4

VERSLAG:
Het had zo maar gekund een drawn op Zoersel, maar de vaste waarden Van Win, alleen zege tegen Simons en Fred Rijckmans, alleen winst tegen Van Eetveldt lieten het wat afweten. De ingeschakelden Plateus en Aerts deden het beter.
Plateus won in de vijfde set van Simons en van Van Eetveldt, knapte het zaakje tegen Wouters ook vlot op maar een man als Bickx was hem te sterk.
Aerts nog eens aan de opslag deed het niet slecht na weinig, heel weinig training. Hij klopte Simons en Van Eetveldt.
In deze wedstrijd werden er amper 3 vijfsetters gespeeld en...ze gingen alle drie naar Salamander. Meteen "zakt" deze ploeg spijtig genoeg naar 1ste Prov. een snelle terugkeer moet kunnen...als iedereen er 100% voor gaat. 

Over Ons

Opgericht op 25 april 1936

Facebook

Adres

KTTC Salamander Mechelen
Donkerlei 72
2800 Mechelen
Tel Lokaal: 0488/99.64.91
Tel Voorzitter: 0476/21.30.01
Email: tafeltennis.salamander@gmail.com