C-Ploeg

Afdeling 1 - Prov. Antwerpen - Heren

# Team Aantal W V G Wed. W Wed. V Sets W Sets V Ptn
1 TTK Merksplas B5500611920010115
2 TTC Zoersel A6411712522812615
3 TTC Sokah Hoboken C5500522817711515
4 TTK Dylan Berlaar C5410532719012113
5 TTC Brasgata A6321435317419913
6 TTC Tecemo A6231445217519211
7 KTTC Salamander Mechelen C512235451481679
8 TTC Tecemo B614144521791969
9 TTK Turnhout B523038421491599
10 Geelse TTC C514028521191827
11 TTK Schoten B503225551231897
12 TTC Rupel A50501862862014

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

 

 PLOEGEN:

Tecemo Mortsel B: Schevenels C0 3/4-Loosen C2 1/4-Opdebeeck C2 1/4-V.D.Bussche C2 2/4
Salamander C: Van Win C2 3/4-Slodowska Magda C2 2/4-Rijckmans Erw. C2 3/4-V.Gestel C4 1/4

VERSLAG:
Wel deze zege deed deugd. Winst tegen een sterk Tecemo B is een mooie zaak voor "de moral". Rijckmans Fred was onbeschikbaar en werd vervangen voor Van Gestel, die als laagst geklasseerde speler door winst tegen V.D.Bussche het 9e en winnende punt scoorde. Erwin Rijckmans is zoals de wijn...hoe ouder hoe beter! Nu moest hij alleen de duimen leggen voor V.D.Bussche. Kapitein Van Win koimt er door na 5 maand geen palet te hebben aangeraakt. Hij moest alleen Schevenels laten voorgaan. Zijn drie overige wedstrijden won hij telkens in vijf sets en dat is een gevolg van vertrouwen. En het vrouwelijke element in de ploeg? Slodowska speelt knap tafeltennis af en toe een dip in het vertrouwen, maar ook nu won ze knap van Op de beeck en Loosen en dwong Schevenels en V.D.Bussche tot een beslissende set tegen deze laatste met 11-9nipt verlies. Knap resultaat voor dit team en...doe zo voort

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Schoten B: Somers C2 3/4 - V.D.Velde C4 1/4 - Venquelier C4 0/4 - Delbon C6 4/4
Salamander C: Van Win C2 3/4 - Plessers C2 2/4 - Rijckmans E C2 2/4 - Slodowska C2 1/4

VERSLAG:
Van Win en co geraakten erg moeilijk in gang. Na iets na half time stonden de Maneblussers met 6-3 in het krijt. Delbon, de laagst geklasseerde Schotenaar was de beste "konijn" op de plein! Hij bleef ongeslagen en lag dus aan de basis van de drawn. PLessers verloor twee vijfsetters en ook Slodowska geraakte in de belle niet voorbij Somers. Ondanks die mindere start zat er zeker nog een zege in...Ons C-team blijft dus steken op een 8e plaats met 9 punten.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Over Ons

Opgericht op 25 april 1936

Adres

KTTC Salamander Mechelen
Donkerlei 72
2800 Mechelen
Tel Voorzitter: 0476/21.30.01
Email: tafeltennis.salamander@gmail.com