B-Ploeg

Reeks A Landelijk - RegionVTTL - Heren

# Team Aantal W V G Wed. W Wed. V Sets W Sets V Ptn
1 T.T.C. Jong Gullegem D6600653122414918
2 TTC Rooigem Gent VZW C6510653123616416
3 TTC Sint-Pauwels vzw A6420544219817914
4 TTC Hamme A6420514519518114
5 TTC Sukarti A6420682823212914
6 TTC T.R.S.-Bilzen A6222494719417912
7 T.T.K Vilvo A6231425418220911
8 KTTC Salamander Mechelen B6132455118818810
9 TTC Nodo B6240375917121110
10 TTC Paal A6240445218020410
11 TTC Tecemo A614131651412429
12 T.T.C. And Leie Lauwe B606025711282346

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Ploegen:
St. Pauwels A: Maes B6 4/4 - V. Hoywegen C0 3/4 - Suy C0 0/4 - V.D.Nieuwenhod C0 3/4
Salamander B: De Backer B6 1/4 - Hanssens B6 1/4 - V. Baekel B6 3/4 - V. Itterbeeck B6 1/4
VERSLAG:
In de naar voor geschoven wedstrijd gingen de Salamanders plat op de buik. Voozitter kon zijn oren niet geloven als hij de einduitslag vernam...hoe is het in godsnaam mogelijk.
Alleen Van Baekel bleek op de hoogte van zijn taak. Tegen kopman Maes verloor hij zuiver, maar van de drie andere Oost-Vlamingen liet hij geen spaander heel.
De Backer liet Suy geen kans, verloor 12-10 in de vijfde set van Maes, maar daar bleef het bij. Van Itterbeeck kreeg alleen zegeloze Suy onder de zoden en ook hij verloor spijtig van Maes met 12-10 in de belle.
De na vele maanden afwezig te zijn gebleven door kwetsuren won Hanssens vrij vlot van Suy, maar meer zat er ook voor Alain niet in.
Dit B-team is een revanche verschuldigd. Volgende week Paal A op bezoek een zeker niet te onderschatten viertal.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander B: V. Baekel B6 3/4 - Hanssens B6 2/4 - V. Itterbeeck B6 3/4 - Penninckx C0 3/4
Paal Beringen A: Moons B6 2/4 - Carna B6 0/4 - Shi B6 3/4 - Theunis C0 0/4 

VERSLAG:
Beide ploegen brachten dezelfde klasseringen aan de opslag...het moest en zou spannend worden! Niets daarvan, Salamander liep knap eventjes 8-2 uit en toen was de buit al voor 90% binnen.
Van Baekel kreeg alleen Moons niet klein maar stak de drie andere Limburgers "sec" in zijn "pocket". Van Itterbeeck en Penninckx kregen alleen de sterk spelende Shi niet klein. Zij was een meester in de "contre-attack" waar de snelheid van uitvoering de ogen uit stak.
Hanssens speelde verdienstelijk, maar kon niet wegsteken dat hij vrij lang zonder tafeltennis is gebleven, voeg daarbij nog her en der last in de gevrichten. Hij won van Carna en Theunis en verloor zowel tegen Shi (8-11) als tegen Moons (9-11) erg nipt in de 5e set.
Een knappe globale prestatie van de Salamanders die meteen revanche namen voor de makke prestatie met verlies als gevolg tegen St. Pauwels A. Voorzitter vroeg de revanche en die kwam er dus!

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:

Rooigem C : Simal B4 4/4 - De Ghein B6 4/4 - Koua B6 2/4 - Leys C0 1/4
Salamander B: De Backer B6 2/4 - V. Baekel B6 2/4 - V. Itterbeeck B6 1/4 - Penninckx 0/4

VERSLAG:
Groots was de prestatie van ons B-team zeker niet. Onze nummers 3 en 4 pakten amper 1 op 4, dan kan je natuurlijk geen puntjes pakken. Van Itterbeeck verloor eventjes 3 wedstrijden met 2 punten verschil in de 5e set, hij vloerde wel Leys.
Penninckx had alleen kans tegen Koua maar liet in de belle met 12-10 de zege uit handen glippen.
De Backer klopte Koua en Leys en verloor van Simal in de 5e set (11-6).
Ook Van Baekel bleef steken op 2 x winst en ook tegen Koua en Leys.
Het was allemaal niet genoeg. De ploeg staat nu op de 8ste plaats met 5 punten.
Het moet beter om niet te ver af te zakken. 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Vilvo A : Bogaerts B4 4/4 - Reynaerts B6 1/4 - Ooms C0 3/4 - Danau C0 0/4
Salamander A : Van Baekel B6 2/4 - Hanssens B6 1/4 - De Backer B6 3/4 - V. Itterbeeck B6 2/4

VERSLAG:
Weer een uitslag die niet verwacht werd tegen hekkensluiter Vilvo. Het was Carine Bogaerts (ex Salamander) die onze ploeg de das omdeed. Zij scoorde een clean sheat.
Zij werd goed bijgestaan door C0 Ooms die alleen verloor van De Backer en dat zou natuurlijk niet mogen dat de Vilvoordenaar zomaar eventjes 3 perfo's op zijn conto mocht schrijven!
Van Baekel en Van Itterbeeck klopten beiden Reynaerts en Danau al had Bert meer dan zijn pollen vol met Reynaerts (11-9 in de belle)!
Door die nederlaag zakt onze B-ploeg met de staart tussen de benen naar een 8e plaats met 7 punten.
Volgende week Gullegem B op bezoek en ook dat zal geen meepakkertje worden. Geloven in de zaak zal noodzakelijk blijken.

 

 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander B: V. Itterbeeck B6 3/4 - V. Baekel B6 4/4 - Penninckx B6 0/4 - Wynen D6 0/4
Gullegem D: Verbrugghe B4 2/4 - V. Haerents B4 3/4 - Hinnekens B6 2/4 - Cuvelier B6 2/4

VERSLAG:
Koploper Gullegem op bezoek. Door een groot aantal (15) onbeschikbare spelers (in zijn totaliteit) diende er weer met spelers geschoven.
"We hebben geen schijn van een kans" waren in de loop van de week de blijkbaar verkeerde meningen. Het Mechelse kopduo speelde schitterende partijen. Van Baekel diende alleen tegen Hinnekens een belle toe te staan...Knap!!
Kapitein Van Itterbeeck moest amper onderdoen, spijtig genoeg kreeg hij Van Haerents niet onder de mat en aangezien Penninckx en invaller Wynen (normaal als D6) met lege handen achter bleven, bleef puntenwinst in het dak steken.
Penninckx was erg ongelukkig, mede doordat "dame fortuna" zeker niet zijn kant had gekozen. Toch dient het zelfvertrouwen dringend omhoog. Hij duwde Van Haerents en Hinnekens wel naar een 5e set maar toen het diende te gebeuren verloor hij nipt 9-11 en 8-11.
We kunnen concluderen dat Gullegem tegen dit verzwakt Salamander goed is weggekomen. Meteen zakt de ploeg naar een 9e plaats met 8 punten.
Volgende week op Bilzen moeten er punten gepakt.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Over Ons

Opgericht op 25 april 1936

Adres

KTTC Salamander Mechelen
Donkerlei 72
2800 Mechelen
Tel Lokaal: 0488/99.64.91
Tel Voorzitter: 0476/21.30.01
Email: tafeltennis.salamander@gmail.com