B-Ploeg

Reeks A Landelijk - RegionVTTL - Heren

# Team Aantal W V G Wed. W Wed. V Sets W Sets V Ptn
1 T.T.C. Jong Gullegem D1816111998968442051
2 TTC Rooigem Gent VZW C1815211998969543349
3 TTC Hamme A17106114612655150238
4 TTC Sukarti A17107015511757448237
5 TTC Sint-Pauwels vzw A1888214214655958436
6 TTC T.R.S.-Bilzen A1787213913351952535
7 TTC Paal A1868413914955457134
8 T.T.K Vilvo A1779112414851155232
9 KTTC Salamander Mechelen B1768313813454051132
10 TTC Nodo B17512010217045160527
11 TTC Tecemo A1711339118141364022
12 T.T.C. And Leie Lauwe B (af)1101104213421544111

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Ploegen:
St. Pauwels A: Maes B6 4/4 - V. Hoywegen C0 3/4 - Suy C0 0/4 - V.D.Nieuwenhod C0 3/4
Salamander B: De Backer B6 1/4 - Hanssens B6 1/4 - V. Baekel B6 3/4 - V. Itterbeeck B6 1/4
VERSLAG:
In de naar voor geschoven wedstrijd gingen de Salamanders plat op de buik. Voozitter kon zijn oren niet geloven als hij de einduitslag vernam...hoe is het in godsnaam mogelijk.
Alleen Van Baekel bleek op de hoogte van zijn taak. Tegen kopman Maes verloor hij zuiver, maar van de drie andere Oost-Vlamingen liet hij geen spaander heel.
De Backer liet Suy geen kans, verloor 12-10 in de vijfde set van Maes, maar daar bleef het bij. Van Itterbeeck kreeg alleen zegeloze Suy onder de zoden en ook hij verloor spijtig van Maes met 12-10 in de belle.
De na vele maanden afwezig te zijn gebleven door kwetsuren won Hanssens vrij vlot van Suy, maar meer zat er ook voor Alain niet in.
Dit B-team is een revanche verschuldigd. Volgende week Paal A op bezoek een zeker niet te onderschatten viertal.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander B: V. Baekel B6 3/4 - Hanssens B6 2/4 - V. Itterbeeck B6 3/4 - Penninckx C0 3/4
Paal Beringen A: Moons B6 2/4 - Carna B6 0/4 - Shi B6 3/4 - Theunis C0 0/4 

VERSLAG:
Beide ploegen brachten dezelfde klasseringen aan de opslag...het moest en zou spannend worden! Niets daarvan, Salamander liep knap eventjes 8-2 uit en toen was de buit al voor 90% binnen.
Van Baekel kreeg alleen Moons niet klein maar stak de drie andere Limburgers "sec" in zijn "pocket". Van Itterbeeck en Penninckx kregen alleen de sterk spelende Shi niet klein. Zij was een meester in de "contre-attack" waar de snelheid van uitvoering de ogen uit stak.
Hanssens speelde verdienstelijk, maar kon niet wegsteken dat hij vrij lang zonder tafeltennis is gebleven, voeg daarbij nog her en der last in de gevrichten. Hij won van Carna en Theunis en verloor zowel tegen Shi (8-11) als tegen Moons (9-11) erg nipt in de 5e set.
Een knappe globale prestatie van de Salamanders die meteen revanche namen voor de makke prestatie met verlies als gevolg tegen St. Pauwels A. Voorzitter vroeg de revanche en die kwam er dus!

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:

Rooigem C : Simal B4 4/4 - De Ghein B6 4/4 - Koua B6 2/4 - Leys C0 1/4
Salamander B: De Backer B6 2/4 - V. Baekel B6 2/4 - V. Itterbeeck B6 1/4 - Penninckx 0/4

VERSLAG:
Groots was de prestatie van ons B-team zeker niet. Onze nummers 3 en 4 pakten amper 1 op 4, dan kan je natuurlijk geen puntjes pakken. Van Itterbeeck verloor eventjes 3 wedstrijden met 2 punten verschil in de 5e set, hij vloerde wel Leys.
Penninckx had alleen kans tegen Koua maar liet in de belle met 12-10 de zege uit handen glippen.
De Backer klopte Koua en Leys en verloor van Simal in de 5e set (11-6).
Ook Van Baekel bleef steken op 2 x winst en ook tegen Koua en Leys.
Het was allemaal niet genoeg. De ploeg staat nu op de 8ste plaats met 5 punten.
Het moet beter om niet te ver af te zakken. 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Vilvo A : Bogaerts B4 4/4 - Reynaerts B6 1/4 - Ooms C0 3/4 - Danau C0 0/4
Salamander A : Van Baekel B6 2/4 - Hanssens B6 1/4 - De Backer B6 3/4 - V. Itterbeeck B6 2/4

VERSLAG:
Weer een uitslag die niet verwacht werd tegen hekkensluiter Vilvo. Het was Carine Bogaerts (ex Salamander) die onze ploeg de das omdeed. Zij scoorde een clean sheat.
Zij werd goed bijgestaan door C0 Ooms die alleen verloor van De Backer en dat zou natuurlijk niet mogen dat de Vilvoordenaar zomaar eventjes 3 perfo's op zijn conto mocht schrijven!
Van Baekel en Van Itterbeeck klopten beiden Reynaerts en Danau al had Bert meer dan zijn pollen vol met Reynaerts (11-9 in de belle)!
Door die nederlaag zakt onze B-ploeg met de staart tussen de benen naar een 8e plaats met 7 punten.
Volgende week Gullegem B op bezoek en ook dat zal geen meepakkertje worden. Geloven in de zaak zal noodzakelijk blijken.

 

 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander B: V. Itterbeeck B6 3/4 - V. Baekel B6 4/4 - Penninckx B6 0/4 - Wynen D6 0/4
Gullegem D: Verbrugghe B4 2/4 - V. Haerents B4 3/4 - Hinnekens B6 2/4 - Cuvelier B6 2/4

VERSLAG:
Koploper Gullegem op bezoek. Door een groot aantal (15) onbeschikbare spelers (in zijn totaliteit) diende er weer met spelers geschoven.
"We hebben geen schijn van een kans" waren in de loop van de week de blijkbaar verkeerde meningen. Het Mechelse kopduo speelde schitterende partijen. Van Baekel diende alleen tegen Hinnekens een belle toe te staan...Knap!!
Kapitein Van Itterbeeck moest amper onderdoen, spijtig genoeg kreeg hij Van Haerents niet onder de mat en aangezien Penninckx en invaller Wynen (normaal als D6) met lege handen achter bleven, bleef puntenwinst in het dak steken.
Penninckx was erg ongelukkig, mede doordat "dame fortuna" zeker niet zijn kant had gekozen. Toch dient het zelfvertrouwen dringend omhoog. Hij duwde Van Haerents en Hinnekens wel naar een 5e set maar toen het diende te gebeuren verloor hij nipt 9-11 en 8-11.
We kunnen concluderen dat Gullegem tegen dit verzwakt Salamander goed is weggekomen. Meteen zakt de ploeg naar een 9e plaats met 8 punten.
Volgende week op Bilzen moeten er punten gepakt.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander B: Van Baekel B6 3/4 - De Backer B6 4/4 - V. Itterbeeck B6 4/4 - Plateus B6 2/4
Lauwe B: V. Wynsberge C0 1/4 - Roelens C0 2/4 - Kind C2 0/4 - Roelens C4 0/4

VERSLAG:
Salamander B wist wat hen te doen stond om uit de degradatie-zone te blijven...winnen van hekkesluiter Lauwe B.
Gelukkig bleken Van Baekel en Co dat te beseffen. Van Baekel verloor alleen van Roelens. Van Itterbeeck en De Backer bleven ongeslagen.
Alleen Plateus die duidelijk zijn goesting in Vilvoorde had gelaten ging zowel tegen Roelens als tegen Van Wynsberge (5-11 belle) voor de bijl.
Focus voor elke wedstrijd zal nodig zijn om geen moeilijkheden op de hals te halen.
Door deze zege kroop de ploeg naar een 6e plaatsmet 13p. maar dat is slechts 2 punten van een degradatie-plaats. De rangschikking is een echt wespennest zodanig hangen de ploegen vanaf de 4e plaats bij mekaar...knokken jongens!

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander B: Hoeben B6 - De Backer B6 - Van Baekel B6 - Penninckx C0 allen 4/4
Nodo B: Sow B6 - Deroo C0 - Sterkens C0 0/4 - De Vleeschouwer C0 0/4

VERSLAG:
Dit was voor Van Baekel en Co een erg belangrijke wedstrijd in verband met weg blijven uit de degradatie-zone. In de eerste 8 wedstrijden werden er 4 belles betwist, een teken dat de Ekerenaren zich niet zo maar lieten ringeloren. Penninckx kon tweemaal nipt Deroo 11-7 en Sow 15-13 in een 5e set van het lijf houden. De Backer had meer dan zijn handen vol met De Vleeschouwer 11-7 in de belle en Hoeben kon in de 5e set met 11-1 Sterkens van het lichaam schudden.
Na de rust liepen de Salamander-boy's nog vlot weg, al had hier ook weer De backer (niet in zijn sas) een slepende 5-setter nodig om Sow (14-12) over de knie te leggen.
Door deze forfait cijfers kruipt ons tweede team stilaan meer naar boven in de rangschikking.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander B: Hoeben B6 3/4 - De Backer B6 4/4 - Rijckmans Fr. C0 2/4 - Penninckx C0 3/4
Tecemo Mortsel B: Van Beek B6 3/4 - Waterschoot C0 1/4 - V.D.Putte C2 0/4 - Bogaerts E0 0/4

VERSLAG:
Wedstrijd die door Penninckx en Co moest gewonnen worden om veilig begin Januari aan de terurgronde te kunnen beginnen.
Van Itterbeeck en Van Baekel waren belet en werden vervangen door Hoeben en De Backer die onder hun beiden een 7 op 8 scoorden...niet mis. Een sterk spelende Tecemo kopman Van Beek moest alleen de duimen leggen voor De Backer. Penninckx 3 op 4 (verlies van Van Beek) en Rijckmans 2/4 (verlies van Van Beek en Waterschoot) scoorden 5 op 8.
Een vlotte zege dus, resultaat waarmee we rustig de feestdagen kunnen ingaan.
Een 8ste plaats met 21 punten is hun deel.  

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander B : Hoeben B6 4/4 - V. Baekel B6 1/4 - Penninckx C0 2/4 - V. Win C0 1/4
St. Pauwels A: Maes B6 2/4 - Piron C0 3/4 - V.D.Nieuwenhof C0 1/4 - Snellinckx C0 2/4

VERSLAG:
We wisten dat het een moeilijke wedstrijd ging worden. In de heenronde was het de eerste wedstrijd van het seizoen en gingen we met 10-6 de boot in.
Ook nu werd het verre van gemakkelijk. De Oostvlamingen kwamen sterker voor de dag dan hetgeen op het wedstrijdblad stond.
Tot half weg hielden Hoeben en Co gelijke tred, maar toen liepen de bezoekers uit naar 4-7 en leek het kalf zonder boe of ba te verzopen. Het gat moest dicht, toen wonnen Hoeben van Piron, nam Van Win, die stilaan het spelpeil van Landelijke afdeling onder de voet kreeg, van Snellinckx 6-7. Toen Penninckx Van de Nieuwenhof verpletterde 7-7 kreeg onze B-ploeg terug zicht op winst. Van Baekel die wroete zoals hij alleen dat kan geraakte al een ganse wedstrijd niet aan zijn normale peil en moest het onderspit delven tegen de linkshandige kanonballen producerende Piron en...7-8!
Kopman Hoeben, weggevist uit de A-ploeg als vervanger van de reeds weken onbeschikbare Van Itterbeeck, maakte gelukkiglijk zijn clean sheet vol door Maes met 3-1 te verslaan, 8-8 misschien wel de juiste uitslag van deze sportieve wedstrijd.
De après tafeltennis mocht er ook zijn Maneblussers, Bami-goreng zelfs Mars-Ice en veel pret, het kwam er allemaal bij kijken.
Volgende week een lastige verplaatsing naar TTC Paal, spijtig genoeg blijft Dame Fortuna
de verkeerde kant uitkijken.

 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Paal A: Carna B6 3/4 - Moons B6 2/4 - Schorpion C0 0/4 - Steensels C0 0/4
Salamander B: Hoeben 4/4 - Van Baekel B6 2/4 - Penninckx C0 3/4 - V. Win C0 2/4

VERSLAG:
Een moeilijke verplaatsing naar Limburg. Gelukkig konden we gebruik maken van Hoeben die toch knap zijn steentje bijdroeg met een 4 op 4, na moeilijke partijen tegen Carna en Steensels waarvoor hij telkens een belle nodig had. Hij mag trouwens blij zijn dat hij niet aangeduid was voor de circus wedstrijd van de A-ploeg!
Van Baekel won van Schorpion en Steensels maar verloor van Carna en in de 5e set ook van Moons. Peter zoekt nog de goede pedaalslag.
Penninckx steeds wat beter moest alleen voor Carna onderdoen na een vijfsetter. En Van Win? die begint zich beter en beter aan Landelijke afdeling aan te passen en pakte nu Steensels (10-12 in de belle) en Schorpion in.
Goed resultaat waardoor de ambetante situatie toch voor een groot gedeelte recht getrokken is.
Van Baekel en Co staan op een goede 6e plaats gerangschikt met 26 punten.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander B: De Backer B6 2/4 - Van Baekel B6 1/4 - Penninckx C0 - Bollijn C0 0/4
Rooigem C: Vyncke B4 3/4 - Simal B4 3/4 - De Ghein B6 4/4 - Leys C0 2/4

VERSLAG:
De Gentse ploeg kwam erg sterk voor de dag met tweemaal B4 op de eerste twee plaatsen en een B6 (De Ghein) die geen steek liet vallen. Amper 4 vijfsetters werden er gespeeld waarvan er slechts één werd binnen gehaald ondanks we toch stevig weerwerk hebben geboden, maar dat alleen hielp niet. De Backer (na examens nog niet 100%) klopte Vyncke en Leys, noopte De Ghein nog wel tot een belle, maar die ging spijtig genoeg verloren.
Van Baekel legde Simal over de knie en Penninckx vloerde Leys. Invaller Bollijn speelde stevige partijen, hij dreef zowel De Ghein als Leys naar een belle maar verloor die dan tweemaal met 11-5.
Het blijft dus spannend voor ons 2e team die op een 8ste plaats gerangschikt staan met 27 punten en dat zijn maar 3 puntjes van de derde laatste in de rangschikking en laat dat dan juist Vilvoorde zijn en die komen zaterdag a.s. bij Salamander op bezoek.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander B: Hoeben B6 3/4 - De Backer B6 2/4 - V. Baekel B6 1/4 - Penninckx C0 1/4
Vilvo A: Bogaerts B4 4/4 - Scheers B6 0/4 - Ooms C0 3/4 - Reynaerts C0 2/4

VERSLAG:
Ruststand 5-3...Bogaerts hield met 2 zeges Vilvo boven water. De 2e helft was voor Salamander een ramp! Zes wedstrijden gingen naar de vaantjes. Van Baekel en Penninckx struikelden over Reynaerts en Ooms. Hoeben en De Backer klopten nog wel Scheers zodat de stand 7-8 in het voordeel van de Vlaamse Brusselaars wees. Een drawn was nog mogelijk, maar dan diende Hoeben kopvrouw Bogaerts een nederlaag aan te smeren.
Het liep niet ...zuiver 0-3 meteen bewees de ex kampioene van België dat ze nog altijd een aardig "stukske" kan tafeltennissen.
We wisten dat een zege de ploeg misschien wel voor 100% veilig stelde, niets daarvan. Samen met Vilvo bezetten ze nu de 9e plaats met 28 punten. Rechtstreeks gevaar is er nog niet maar het is wel oppassen geblazen.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Gullegem D: Decock B4 3/4 - Cremer B4 4/4 - Verbrugghe B4 4/4 - Hinnekens B6 3/4
Salamander B: Van Baekel B6 2/4 - V.Itterbeeck B6 0/4 - Penninckx C0 0/4 - V. Reeth C4 0/4

VERSLAG:
Er was geen kruid gewassen tegen leider Gullegem. Alleen Van Baekel mocht zijn voet zetten naast de West-Vlamingen, hij legde zowel Hinnekens als Decock het zwijgen op al was dat tegen laatst genoemde met 9-11 in de vijfde set. De drie andere Mechelaars kwamen tegen de leider niet aan bod.Volgende week Bilzen over de vloer...het word tijd dat er punten gesprokkeld worden!.
Riant is de toestand in de rangschikking niet met een 9e plaats 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

In de loop van de week kwam het nieuws dat hekkensluiter Lauwe B algemeen forfait gaf. Dus voor onze B-ploeg geen wedstrijd.

Door de nederlaag van Nodo B (3e laatste in de rangschikking) op St. Paulus loopt ons B-team 5 punten weg van de Ekerenaars en dit op 4 wedstrijden van het einde. 100% zeker gered zijn we nog niet, maar het begint toch te glooien aan de einder!

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Over Ons

Opgericht op 25 april 1936

Adres

KTTC Salamander Mechelen
Donkerlei 72
2800 Mechelen
Tel Lokaal: 0488/99.64.91
Tel Voorzitter: 0476/21.30.01
Email: tafeltennis.salamander@gmail.com