B-Ploeg

Reeks B VTTL - Landelijk - Heren

# Team Aantal W V G Wed. W Wed. V Sets W Sets V Ptn
1 TTC Schulen C88001042433615124
2 KTTC Salamander Mechelen B8620834529017820
3 TTC Schoten A8521834528118219
4 TTC Merelbeke B8530646425524818
5 TTK Gierle B8431636524724917
6 TTC Morata Mol A8431606825425517
7 TTC Smash Dolfijn B8440606823827016
8 TTC Rooigem Gent VZW D8440577122225716
9 TTK Dylan Berlaar B8440676122723315
10 T.T.C. Jong Gullegem D8251577123327713
11 Hurricane T.T.W. B808037911743008
12 T.T.C. De woudpalet A808033951533107

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Ambetanter kan je een seizoen niet aanvangen...Houthulst A gaf forfait! Dat belooft voor de rest van het seizoen weinig goeds.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Gierle B: Verbeeck Maarten C0 2/4 - Van Oostveldt C0 2/4 - Rotthier C0 2/4 - Van Den Broeck C0 3/4
Salamander B : Verbeeck B6 3/4 - Penninckx B6 1/4 - Van Itterbeeck B6 1/4 - De Backer C0 2/4

VERSLAG:
Ons fanionteam liet een bleke indruk tegen de A-ploeg van Gierle, maar met deze uitslag van onze B-ploeg moeten we vaststellen dat ze er niet alleen bleek uitzagen, maar ook koorts hadden!
De aanvang van de partij was desastreus 7-2 achterstand na 9 wedstrijden...hoe kan je het anders noemen.
Penninckx en Van Itterbeeck zouden mede sterkhouders moeten zijn, maar met twee zeges op 8 matchen tegen o.a.  Verbeeck en Rotthier, bleven ze "ferm" onder hun niveau! De Kempenaren willen in Landelijke afdeling blijven en beten zich vast in de kuiten van de te slappe Mechelaars met het gekende gevolg.
Alleen de jonge De Backer kan niets verweten worden, hij klopte ex-Salamander Van Oostveldt zonder meelij zuiver met 3-0 en voegde er nog een zege tegen "hard mepper" Rotthier aan toe met 10-12 in de 5e set.
De revanche volgende week?

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander B: Verbeeck B6 3/4 - Penninckx B6 3/4 - Bollijn B6 2/4 - Van Itterbeeck B6 4/4
Berlaar B : Provoost B6 1/4 - Huyskens B6 1/4 - Van Schil C0 1/4 - Van Der Auwera 1/4

VERSLAG:
Verbeeck en Co raasde als een stier in de arena over de "Balderse" tegenstanders. Na een 9-0 stand rechten Provoost en zijn kornuiten de rug. Provoost vloerde Verbeeck (vergat zijn "sportsleffen"!!!) namen Van Der auwera en Van Schil met succes Bollijn op de korrel en kreeg Penninckx geen vat op Huyskens. Bert Van Itterbeeck zette zijn zwakke wedstrijd, verleden week op Gierle recht met een "clean sheet" (4 op 4). Deze zuivere winst brengt ons B-team mee in de kop van de rangschikking. Spijtig het puntenverlies op Gierle, zoniet stonden we nu wel op kop.
 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Schoten A: Loos B6 1/4 - Van Renterghem B6 4/4 - Van De Velde C2 1/4 - Roefs C2 0/4
Salamander B : Verbeeck B6 3/4 - Penninckx B6 3/4 - Van Itterbeeck B6 3/4 - De Backer C0 1/4

VERSLAG:
Op verplaatsing is het altijd niet makkelijk, ook nu liep het niet erg gesmeerd. Nochtans pakte Salamander direct de leiding in de wedstrijd en gaf die niet meer af. Alleen Van Renterghem bleef dwars liggen en klopte de 4 Mechelaars al had hij wel 5 sets nodig om Verbeeck (17-15) en Penninckx (12-10) met een "nippon" te vloeren, dus ook Van Itterbeeck moest in hem zijn meerdere erkennen. Van de vier betwiste vijfsetters wist alleen Penninckx tegen Loos het laken naar zich toe te trekken.
En onze jongste? De Backer kwam alleen op winst tegen Roefs. Het liep niet voor hem, maar kom hij speelde tot nu toe voorbeeldig, we mogen niet vergeten dat dit zijn eerste seizoen in Landelijke is.
Door deze zege blijft dit B-team in de kop van de rangschikking.

 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander B : Van Itterbeeck B6 4/4 - Penninckx B6 4/4 - Verbeeck B6 4/4 - De Backer C0 3/4
Rooigen - Gent: Salimov B6 0/4 - De Jonghe B6 1/4 - Ampe B6 0/4 - Verheye C0 0/4

VERSLAG:
De "stroopekes" verschoten zich een aap...gelijk met de Mechelaars in de klassering op de 2e plaats en dan een "taffeling" krijgen waarvan de oren tuiten, het was hen dit seizoen nog niet voorgekomen.
Ons B-team zweeft voor het ogenblik. Verbeeck vóór de wedstrijd pessimist veegde in zijn 1ste wedstrijd de kopman van Rooigem, (verloor die al een wedstrijd?), na een moeilijk begin met 3-1 onder de mat, het was niet alles er volgden nog 2 sterke partijen! Was het door schrik bevangen? was het door kwetsuur? dat Ampe ff. gaf in zijn laatste partij die hij tegen Verbeeck diende te betwisten? wie zal het zeggen? Toen begon het en na de tiende wedstrijd stonden de winstcijfers (9-1 aub) al op het bord! Sterke prestatie ook van Penninckx en Van Itterbeeck die 4 Gentse "rozekes" in het knoopsgat van hun vest knoopten
Wat gezegd van de jongste De Backer? Hij sneuvelde in zijn eerste wedstrijd tegen De Jonghe, maar knalde dan 2 B spelers en een C0 omver. Knap allemaal.
Meteen komen Van Itterbeeck en Co alleen op de 2e plaats terecht met 13p. en dat is op 2 punten van leider die Schulen die op 28 oktober naar Mechelen afzakken...een topper dus!  

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander B : Van Itterbeeck B6 1/4 - Verbeeck B6 0/4 - Penninckx B6 1/4 - De Backer C0 0/4
Schulen C : Bakkers B4 4/4 - Poel E B4 2/4 - Janik B4 4/4 - Van Damme B6 4/4

VERSLAG:
"Match au sommet" zouden ze het in het Walenland benoemen, die sommet kunnen we er rustig aflaten. Nochtans was dit een strijd tussen de nummers 1 en 2 van de klassering.
Schulen kwam au grand complet en bleek niet alleen op papier sterker maar dat was ook zo aan de blauwe TT tafels.
Dat de cijfers wel overdreven zijn daar kunnen we inkomen, maar dit is toch een "rammeling".
Er werden 6 vijf setters gespeeld en amper één werd er gewonnen. Penninckx vloerde Poel met 11/7 in de belle, maar bleef tegen Van Damme steken op 4/11 verlies cijfers in de belle.
De Backer dwong zowel Poel (9-11 belle) als Van Damme (8-11 belle) tot een vijfde set, maar kon spijtig genoeg niet besluiten. We kunnen wel stellen dat Jens een knappe partij tafeltennis heeft gespeeld. Van Itterbeeck had na een zege tegen Poel ook Van Damme bij de keel voor een 2e zege, maar de "finishing touch" bleef uit 8-11 belle-verlies.
En de man in forme? Hij begon al met een domper door de slechte staat van zijn "batje" een blaas op de rubber en palet afgekeurd door de officiële scheidsrechters, dan maar spelen met de palet van De Backer..het ging niet. Na herstelling speelde hij nog wel knappe partijen, maar kwam buiten een vijfde set met verlies tegen Bakker niet op winst...conclusie? Een soldaat die naar de oorlog trekt met een machinegeweer waarvan de loop 50 graden scheef staat, ge schiet er verdekke uw medemaats mee dood!
Kom vergeten die titel en mikken op een mooie 2e plaats. De toeschouwers? Ze waren het erover eens dat ze knappe matchen hadden gezien, toch een troost.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Hurricane Wemmel: De Doncker C0 2/4 - Waffelaer C0 2/4 - Ewbank C2 0/4 - Timmermans C2 0/4
Salamander B : Van Itterbeeck B6 4/4 - Penninckx B6 3/4 - Bollijn B6 2/4 - De Backer C0 3/4

VERSLAG:
Tegen de voorlaatste van het klassement ging het nog vrij vlot. Van Itterbeeck kende weinig last zeker toen de gevaarlijke De Doncker tegen hem ff. gaf. Penninckx (een ganse week ziek) trad wel aan, maar moest in De Doncker zijn meerdere erkennen. Bollijn verloor van beide Wemmelse kopmannen. Tegen Waffelar ging hij ten onder in de 5e set maar tegen Ewbank had hij geen overschot 12-10 winst in de belle. Bollijn "staat" er nog niet.
De jongste van de ploeg m.n. De Backer speelde een doorgoede partij. Alleen Den Doncker bleef hem met 6-11 de baas in de belle.
De ploeg staat nu op een 2e plaats 4 punten achter het ongenaakbare Schulen C, maar ...slechts 1 punt vóór op het verrassende Gierle B. Promotie? hoeft niet...eindronde zou wel "leuk" zijn.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander B : Van Itterbeeck B6 2/4 - Penninckx B6 2/4 - Bollijn B6 2/4 - De Backer C0 3/4
Gullegem D : Verbrugghe B6 3/4 - Vanhaerents B6 3/4 - Watteny A C0 1/4 - Van Wynsberghe C2 0/4

VERSLAG:
Tweede thuispartij en ook die werd gewonnen. De B-ploeg starte zonder Verbeeck (belet) liep spoedig weg van Gullegem en plaatste een 8-2 op het scorebord, maar de bezoekers kwamen nog snedig terug door winst in de 5 van de 6 laatste wedstrijden, alleen de Backer wist zijn laatste partij te winnen tegen Vanwijnsberghe zoniet was er voor de West Vlamingen nog een drawn uit de kast gevallen. Sterkhouder voor Salamander was zeker de jonge De Backer die een 3 op 4 scoorde en alleen moest onderdoen voor Verbrugghe. Als Jens nog een stapje verder zet, ligt een B-klassering op het eind van het seizoen op hem te wachten. Het Gullegemse kopduo was van degelijk materiaal met een 6 op 8, gelukkig plaatsten hun nrs. 3 en 4 slechts een 1 op 8. Met deze 3 punter blijft de B-ploeg meedraaien in de kop van de rangschikking.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Over Ons

Opgericht op 25 april 1936

Facebook

Adres

KTTC Salamander Mechelen
Donkerlei 72
2800 Mechelen
Tel Lokaal: 0488/99.64.91
Tel Voorzitter: 0476/21.30.01
Email: tafeltennis.salamander@gmail.com