B-Ploeg

Reeks B VTTL - Landelijk - Heren

# Team Aantal W V G Wed. W Wed. V Sets W Sets V Ptn
1 TTC Schulen C2219122658788245362
2 KTTC Salamander Mechelen B22174121913375053857
3 TTC Merelbeke B22145319216068059053
4 TTC Smash Dolfijn B22109317617664365045
5 TTK Gierle B2299418316967165044
6 TTC Schoten A221011119016270062243
7 TTK Dylan Berlaar B221111018416865362143
8 TTC Rooigem Gent VZW D22912116818465071341
9 TTC Morata Mol A22912115819465373041
10 T.T.C. De woudpalet A22710515419861772740
11 T.T.C. Jong Gullegem D22514314520758874735
12 Hurricane T.T.W. B2202207827443187722

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Ambetanter kan je een seizoen niet aanvangen...Houthulst A gaf forfait! Dat belooft voor de rest van het seizoen weinig goeds.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Gierle B: Verbeeck Maarten C0 2/4 - Van Oostveldt C0 2/4 - Rotthier C0 2/4 - Van Den Broeck C0 3/4
Salamander B : Verbeeck B6 3/4 - Penninckx B6 1/4 - Van Itterbeeck B6 1/4 - De Backer C0 2/4

VERSLAG:
Ons fanionteam liet een bleke indruk tegen de A-ploeg van Gierle, maar met deze uitslag van onze B-ploeg moeten we vaststellen dat ze er niet alleen bleek uitzagen, maar ook koorts hadden!
De aanvang van de partij was desastreus 7-2 achterstand na 9 wedstrijden...hoe kan je het anders noemen.
Penninckx en Van Itterbeeck zouden mede sterkhouders moeten zijn, maar met twee zeges op 8 matchen tegen o.a.  Verbeeck en Rotthier, bleven ze "ferm" onder hun niveau! De Kempenaren willen in Landelijke afdeling blijven en beten zich vast in de kuiten van de te slappe Mechelaars met het gekende gevolg.
Alleen de jonge De Backer kan niets verweten worden, hij klopte ex-Salamander Van Oostveldt zonder meelij zuiver met 3-0 en voegde er nog een zege tegen "hard mepper" Rotthier aan toe met 10-12 in de 5e set.
De revanche volgende week?

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander B: Verbeeck B6 3/4 - Penninckx B6 3/4 - Bollijn B6 2/4 - Van Itterbeeck B6 4/4
Berlaar B : Provoost B6 1/4 - Huyskens B6 1/4 - Van Schil C0 1/4 - Van Der Auwera 1/4

VERSLAG:
Verbeeck en Co raasde als een stier in de arena over de "Balderse" tegenstanders. Na een 9-0 stand rechten Provoost en zijn kornuiten de rug. Provoost vloerde Verbeeck (vergat zijn "sportsleffen"!!!) namen Van Der auwera en Van Schil met succes Bollijn op de korrel en kreeg Penninckx geen vat op Huyskens. Bert Van Itterbeeck zette zijn zwakke wedstrijd, verleden week op Gierle recht met een "clean sheet" (4 op 4). Deze zuivere winst brengt ons B-team mee in de kop van de rangschikking. Spijtig het puntenverlies op Gierle, zoniet stonden we nu wel op kop.
 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Schoten A: Loos B6 1/4 - Van Renterghem B6 4/4 - Van De Velde C2 1/4 - Roefs C2 0/4
Salamander B : Verbeeck B6 3/4 - Penninckx B6 3/4 - Van Itterbeeck B6 3/4 - De Backer C0 1/4

VERSLAG:
Op verplaatsing is het altijd niet makkelijk, ook nu liep het niet erg gesmeerd. Nochtans pakte Salamander direct de leiding in de wedstrijd en gaf die niet meer af. Alleen Van Renterghem bleef dwars liggen en klopte de 4 Mechelaars al had hij wel 5 sets nodig om Verbeeck (17-15) en Penninckx (12-10) met een "nippon" te vloeren, dus ook Van Itterbeeck moest in hem zijn meerdere erkennen. Van de vier betwiste vijfsetters wist alleen Penninckx tegen Loos het laken naar zich toe te trekken.
En onze jongste? De Backer kwam alleen op winst tegen Roefs. Het liep niet voor hem, maar kom hij speelde tot nu toe voorbeeldig, we mogen niet vergeten dat dit zijn eerste seizoen in Landelijke is.
Door deze zege blijft dit B-team in de kop van de rangschikking.

 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander B : Van Itterbeeck B6 4/4 - Penninckx B6 4/4 - Verbeeck B6 4/4 - De Backer C0 3/4
Rooigen - Gent: Salimov B6 0/4 - De Jonghe B6 1/4 - Ampe B6 0/4 - Verheye C0 0/4

VERSLAG:
De "stroopekes" verschoten zich een aap...gelijk met de Mechelaars in de klassering op de 2e plaats en dan een "taffeling" krijgen waarvan de oren tuiten, het was hen dit seizoen nog niet voorgekomen.
Ons B-team zweeft voor het ogenblik. Verbeeck vóór de wedstrijd pessimist veegde in zijn 1ste wedstrijd de kopman van Rooigem, (verloor die al een wedstrijd?), na een moeilijk begin met 3-1 onder de mat, het was niet alles er volgden nog 2 sterke partijen! Was het door schrik bevangen? was het door kwetsuur? dat Ampe ff. gaf in zijn laatste partij die hij tegen Verbeeck diende te betwisten? wie zal het zeggen? Toen begon het en na de tiende wedstrijd stonden de winstcijfers (9-1 aub) al op het bord! Sterke prestatie ook van Penninckx en Van Itterbeeck die 4 Gentse "rozekes" in het knoopsgat van hun vest knoopten
Wat gezegd van de jongste De Backer? Hij sneuvelde in zijn eerste wedstrijd tegen De Jonghe, maar knalde dan 2 B spelers en een C0 omver. Knap allemaal.
Meteen komen Van Itterbeeck en Co alleen op de 2e plaats terecht met 13p. en dat is op 2 punten van leider die Schulen die op 28 oktober naar Mechelen afzakken...een topper dus!  

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander B : Van Itterbeeck B6 1/4 - Verbeeck B6 0/4 - Penninckx B6 1/4 - De Backer C0 0/4
Schulen C : Bakkers B4 4/4 - Poel E B4 2/4 - Janik B4 4/4 - Van Damme B6 4/4

VERSLAG:
"Match au sommet" zouden ze het in het Walenland benoemen, die sommet kunnen we er rustig aflaten. Nochtans was dit een strijd tussen de nummers 1 en 2 van de klassering.
Schulen kwam au grand complet en bleek niet alleen op papier sterker maar dat was ook zo aan de blauwe TT tafels.
Dat de cijfers wel overdreven zijn daar kunnen we inkomen, maar dit is toch een "rammeling".
Er werden 6 vijf setters gespeeld en amper één werd er gewonnen. Penninckx vloerde Poel met 11/7 in de belle, maar bleef tegen Van Damme steken op 4/11 verlies cijfers in de belle.
De Backer dwong zowel Poel (9-11 belle) als Van Damme (8-11 belle) tot een vijfde set, maar kon spijtig genoeg niet besluiten. We kunnen wel stellen dat Jens een knappe partij tafeltennis heeft gespeeld. Van Itterbeeck had na een zege tegen Poel ook Van Damme bij de keel voor een 2e zege, maar de "finishing touch" bleef uit 8-11 belle-verlies.
En de man in forme? Hij begon al met een domper door de slechte staat van zijn "batje" een blaas op de rubber en palet afgekeurd door de officiële scheidsrechters, dan maar spelen met de palet van De Backer..het ging niet. Na herstelling speelde hij nog wel knappe partijen, maar kwam buiten een vijfde set met verlies tegen Bakker niet op winst...conclusie? Een soldaat die naar de oorlog trekt met een machinegeweer waarvan de loop 50 graden scheef staat, ge schiet er verdekke uw medemaats mee dood!
Kom vergeten die titel en mikken op een mooie 2e plaats. De toeschouwers? Ze waren het erover eens dat ze knappe matchen hadden gezien, toch een troost.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Hurricane Wemmel: De Doncker C0 2/4 - Waffelaer C0 2/4 - Ewbank C2 0/4 - Timmermans C2 0/4
Salamander B : Van Itterbeeck B6 4/4 - Penninckx B6 3/4 - Bollijn B6 2/4 - De Backer C0 3/4

VERSLAG:
Tegen de voorlaatste van het klassement ging het nog vrij vlot. Van Itterbeeck kende weinig last zeker toen de gevaarlijke De Doncker tegen hem ff. gaf. Penninckx (een ganse week ziek) trad wel aan, maar moest in De Doncker zijn meerdere erkennen. Bollijn verloor van beide Wemmelse kopmannen. Tegen Waffelar ging hij ten onder in de 5e set maar tegen Ewbank had hij geen overschot 12-10 winst in de belle. Bollijn "staat" er nog niet.
De jongste van de ploeg m.n. De Backer speelde een doorgoede partij. Alleen Den Doncker bleef hem met 6-11 de baas in de belle.
De ploeg staat nu op een 2e plaats 4 punten achter het ongenaakbare Schulen C, maar ...slechts 1 punt vóór op het verrassende Gierle B. Promotie? hoeft niet...eindronde zou wel "leuk" zijn.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander B : Van Itterbeeck B6 2/4 - Penninckx B6 2/4 - Bollijn B6 2/4 - De Backer C0 3/4
Gullegem D : Verbrugghe B6 3/4 - Vanhaerents B6 3/4 - Watteny A C0 1/4 - Van Wynsberghe C2 0/4

VERSLAG:
Tweede thuispartij en ook die werd gewonnen. De B-ploeg starte zonder Verbeeck (belet) liep spoedig weg van Gullegem en plaatste een 8-2 op het scorebord, maar de bezoekers kwamen nog snedig terug door winst in de 5 van de 6 laatste wedstrijden, alleen de Backer wist zijn laatste partij te winnen tegen Vanwijnsberghe zoniet was er voor de West Vlamingen nog een drawn uit de kast gevallen. Sterkhouder voor Salamander was zeker de jonge De Backer die een 3 op 4 scoorde en alleen moest onderdoen voor Verbrugghe. Als Jens nog een stapje verder zet, ligt een B-klassering op het eind van het seizoen op hem te wachten. Het Gullegemse kopduo was van degelijk materiaal met een 6 op 8, gelukkig plaatsten hun nrs. 3 en 4 slechts een 1 op 8. Met deze 3 punter blijft de B-ploeg meedraaien in de kop van de rangschikking.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Merelbeke B : Neirinck B2 44 - Van Lersberghe B6 3/4 - Blanckaert B6 3/4 - Spitaels B6 4/4
Salamander B : Van Itterbeeck B6 2/4 - Penninckx B6 0/4 - Ladangh B6 ff - Rijckmlans Fr C0 0/4

VERSLAG :
Wat wil je..De een (A-ploeg) zijn dood is de andere  (B-ploeg) zijn dood. Verbeeck en De Backer overgeveld naar de A-ploeg zij werden vervangen door Ladangh en Rijckmans, maar...Ladangh diende af te zeggen wegens werkzaamheden en aangezien ook Bollijn belet gaf zat er niets anders meer op dan met 3 naar Merelbeke af te reizen, het wordt dan heel moeilijk om de focus te houden. Penninckx en Rijckmans kwamen niet aan winst toe, zodat kopman Van Itterbeeck dan maar moest zorgen dat de forfait cijfers van het bord bleven. Hij deed dat door te winnen van Van Lersberghe en Blanckaert. Spijtig allemaal, daardoor zakt onze B-ploeg naar een 4e plaats met 21 punten. In de strijd om de tweede plaats (Schulen D is te sterk en staat aan de leiding) volgen Van Itterbeeck en co op 2 punten van Schoten A en staan gelijk met Merelbeke B. De strijd kan dus met kans op succes verder gezet worden.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander B - Van Itterbeeck B6 3/4 - Penninckx B6 2/4 - Bollijn B6 2/4 - De Backer 3/4
Morata Mol : Kavreysen B6 2/4 - Van Hoof B6 2/4 - Vermeulen B6 2/4 - Weckx C0 0/4

VERSLAG:
De Kempanaren kwamen in Mechelen hun huid duur verkopen. Bij 2-2 had men de indruk dat er snedig zou moeten gereageerd worden om de punten aan huis te houden,. Toen liepen Van Itterbeeck en Co weg tot 7-3. Toen wonnen Penninckx en Van Itterbeeck van Lavreysen en Van Hoof en werd het 9-3 en was het varkentje gewassen. 
Kopman Van Itterbeeck moest alleen Lavreysen in de belle laten voorgaan. Penninckx won van Weckx en Lavreysen ondanks het voor hem niet zo vlot liep als in de vorige wedstrijden. Bollijn knokte zich voorbij Van Hoof en Weckx maar kon daarna zijn kansen niet meer 100% verdedigen door elleboogkwetsuur die hem misschien een paar weken buitenspel zet.
De Backer iedere wedstrijd meer dan degelijk pakte ook nu zeges tegen Lavreysen, Vermeulen en Van Hoof, nog wat meer kracht in zijn spel en volgend seizoen beschikken we over een sterk B-speler.
En Mol? zij verdedigden zich knap en zeker sportief. Een ploeg die dit seizoen zeker rond de nummer 5 zal zweven...alhoewel zweven? Een paar zullen niet van grond geraken (gezonde eetlust). Sympatieke ploeg die het after-tafeltennis alle eer aandeed...geef ons meer van dat!!

 

 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN : 
Smash D Aarschot B : Andries B4 ff - Garcia C0 2/4 - Bruynseels C0 0/4 - Vercammen C2 0/4
Salamander B : Van Itterbeeck B6 3/4 - Penninckx B6 4/4 - Verbeecj B6 4/4 - De Backer C0 3/4

VERSLAG:
Interclubleider was wat bevreesd, Aarschot...je weet nooit met welke samenstelling ze zullen aantreden. De vrees bleek ongegrond, kopman Andries was afwezig en dat vergemakkelijkte natuurlijk de zaak.
Van Itterbeeck liet een steek vallen tegen de moeilijk te bespelen Garcia, hij verloor in de belle met 11-8. Ook De Backer geraakte niet voorbij Garcia en Verbeeck moest ook al het onderste uit de kan halen om hem te kloppen...10-12 in de vijfde set, veel overschot was er dus niet.
Penninckx liet geen steek vallen en zo zien we het graag natuurlijk.
Met deze driepunter plaatst dit team zich op de 3e plaats gelijk met nr. 2 Meulebeke.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Houthulst A : Crissan B2 3/4 - Van Massenhove C0 0/4 - Van Brabandt C0 2/4 - De Praitere C0 2/4
Salamander B : Verbeeck B6 3/4 - Van Itterbeeck B6 2/4 - Demeer B6 2/4 - Aerts C0 2/4

VERSLAG:
Salamander B heeft een verre verplaatsing succesvol afgerond...maar...Schitterend was het zeker niet, zeker als ge de klasseringen van de spelers bekijkt. Verbeeck en Co dienden echter rekening te houden met de afwezigheid van Penninckx (verlof), Bollijn (elleboogkwetsuur) en De Backer (examens)! Het moet gezegd dat invaller Demeer en de in laatste instantie opgeroepen Aerts toch hun steentje hebben bijgedragen tot deze zege.
Nochtans was Salamander aktijd op achtervolgen aangewezen, kwam zelfs 6-4 en 7-6 op achterstand, toen maakten Demeer tegen Van Brabandt en Van Itterbeeck tegen Van Massenhove er 7-8 van en hadden de Mechelaars toch al zeker een drawn beet want winnen van de West-Vlaamse kopman Crissan is geen sinecure. Verbeeck moest dan de klus maar klaren en hij deed het in een wedstrijd die bij de aanwezigen de bibber op het lijf gooide. Kevin nam vlot de twee eerste sets naar zich toe  met 7 en 2/11, ging dan de mist in met 12-10 en 13-11...2-2. In de vijfde set klaarde hij de klus met 11-9 en... gingen de Maneblussers met 7-9 winst naar Mechelen
De 2e plaats blijft hun deel maar volgende zaterdag staat er een uiterst moeilijke thuiswedstrijd tegen Gierle B op het programma.

 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander B : Van Itterbeeck B6 2/4 - Verbeeck B6 3/4 - Ladangh B6 3/4 - Penninckx B6 2/4
Gierle B : Rotthier C0 1/4 - Van Oostveldt C0 1/4 - Verbeeck C0 1/4 - Van Den Broeck C0 3/4

VERSLAG:
Ook hier stond een 2e plaats in de rangschikking op het spel. Het werd een knappe partij tafeltennis met Gierle dat in de kuiten van de Salamanders bleef bijten, zeker door de zeges van Van den Broeck tegen Verbeeck en Van Itterbeeck, telkens met 14-12 in de belle. Hij hield zijn ploeg in de race tot 5-5, toen pakten beide Mechelse kopmannen de zeges tegen Rotthier en ex-Salamander Van Oostveldt en werd er toch een kloof geslagen 7-5. Daarmee was het varkentje nog niet gewassen. De Kempische falanx beet terug. Penninckx (gekwetst)  verloor van V.D.Broeck maar daar bleef het bij. De laatste drie partijen bleven nog in Mechelse handen, mede door een sterk spelende Ladangh die deze keer de zenuwen tijdig van zich kon afzetten en een mooie 3 op 4 scoorde.
Knappe zege en een revanche op het puntenverlies tijdens de heenronde.
Kan de B-ploeg tweede eindigen? mogelijk, ze zullen dan wel moeten proberen Merelbeke B achter zich te houden.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Berlaar B : Verbeke B B6 0/4 - Huyskens B6 2/4 - Van Schil C0 2/4 - Van der Auwera C2 1/4
Salamander B : Hoeben B4 3/4 - Verbeeck B6 3/4 - Van Itterbeeck B6 3/4 - De Backer C0 2/4

VERSLAG :
We waren een beetje bevreesd voor de korte verplaatsing naar Berlaar. Zij zijn in de mogelijkheid om een sterk team op poten te zetten, dat gebeurde niet maar de Balderse "falanx" verdedigde zich voorbeeldig en lieten een paar verrassende winners noteren.
Zo klopte Van der Auwera knap Hoeben (vrijgekomen door het ff. van Salamander A) in de 5e set..."Hij sloeg er in de belle alles oep" wist Wito te vertellen. Ook Van Schil had geen erbarmen met de man in form Verbeeck 11-9 winst in de belle en Van Itterbeeck geraakte niet voorbij Huyskens.
En ex-Salamander Verbeke? Talent met hopen maar spijtig genoeg doet hij er niets mee. Hij bleef met lege handen achter.
En de Mechelaars? Zij dienden 6 vijfsetters toe te staan waarvan er amper 2 werden gewonnen. Jens De Backer pakte 2x winst (Verbeke en Van der Auwera) maar werd spijtig genoeg door Van Schil met 11-9 in de belle het bos ingestuurd, toch knap hetgeen "de jongste van de hoop" ieder week weer brengt.
Door het punten verlies van koploper Schulen op Aarschot komt deze ploeg op 3 punten van de leiders. Merelbeke blijft echter in het zog voor die tweede plaats (2p achter).

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN/
sALAMANDER: Verbeeck B6 3/4 - Van Itterbeeck B6 3/4 - Penninckx B6 3/4 - De Backer C0 0/4
Schoten A : Bastiaens B6 3/4 - Loos B6 1/4 - Van Renterghem B6 2/4 - Van de Velde C2 1/4

VERSLAG:
Deze wedstrijd waarbij de 2e plaats van de thuisploeg op het spel stond, werd een echte thriller!
Het begon enorm zwak voor Verbeeck en Co in zoverre men na de eerste 5 wedstrijden op een 1-4 achterstand neerkeek.
Het niveau trok op geen fluit en er sloop onzekerheid in de ploeg, toch wist men de zaken met moeilijkheidsgraad 10 wat recht te zetten, maar het bleef een lijf aan lijf gevecht. Bij een 7-7 stand wist Van Itterbeeck Loos te verslaan, zodat we toch al zeker waren van een gelijkspel.
Verbeeck kreeg dan de sterk spelende Bastiaens op het bord en dat deed de aanwezige Salamanders naar adem happen. 2-0 setvoordeel en zich laten inlopen tot 2-2. In de belle diende het dan te gebeuren en die set stond stijf van de spanning. 7-10 Mechelse achterstand, geen kat die Kevin nog een kans gaf en toch flikte hij het om die achterstand om te buigen tot een 12-10 winst en in de totaalstand een 9-7 zege...pff!
Verbeeck won ook nog tegen Loos en Van de Velde. Van Itterbeeck en Penninckx verloren alleen van Bastiaens en een in een totale off-evening verkerende youngster De Backer kwam spijtig genoeg niet op winst en dat zijn we van hem niet gewoon. Door deze moeilijke zege blijft de B-ploeg op de 2e plaats met 3 punten achter Schulen en 2 punten vóór Merelbeke.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Rooigem B: Van de Caveye B6 1/4 - Vanderhaeghen B6 2/4 - Aneca B6 2/4 - Rossey C0 2/4
Salamander B: Verbeeck B6 2/4 - Van Itterbeeck B6 3/4 - Penninckx B6 1/4 - De Backer C0 3/4

VERSLAG:
Oei! Het zag er allemaal niet te best uit. Het begon al bij sterkhouder Verbeeck die verlies diende te incasseren tegen Vanderhaeghen en Van De Caveye telkens in de vijfde set. Hij won dan wel van Aneca en in de belle tegen Rossey. Penninckx? effe op verlof naar Gran Canaria, wel mooi bruin, maar blijkbaar het rythme kwijt. Alleen Van De Caveye kreeg hij klein. Dwong wel een belle af tegen Rossey maar daar bleef het bij.
Dan moest de jongste (18 jaar) het maar doen...en hij deed het. Alleen verlies van Rossey en winst in de belle tegen Van De Caveye, ook Vanderhaeghen en Aneca gingen voor de bijl.
Bij 4-8 bleken de schaapjes binnen, maar toen verloor Penninckx van Aneca en werd het 6-8...alarm!
Gelukkig won Van Itterbeeck van Vanderhaeghen en stonden de winstcijfers op het bord.
De 2e plaats bleef behouden met 42 punten en dat is 3 punten achter de leider Schulen en 2 punten vóór Merelbeke B.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN :
Schulen C : Janik B4 3/4 - Poel E B4 4/4 - Bakkers B4 4/4 - Van Damme B6 3/4
Salamander B : Verbeeck B6 2/4 - Van Itterbeeck B6 0/4 - Penninckx B6 0/4 - Demeer B6 0/4

VERSLAG:
Je kan het verslag kort maken...de Mechelaars werden door de onverbiddelijke leider in de pan gehakt! Alleen Verbeeck ging niet tenonder. Hij versloeg zowel Van Damme als Janik in de belle en verloor van Bakker eveneens in een vijfde set met 11-8. Demeer stijgerde nog door Janik tot in de 5e set te bedreigen maar verloor uiteindelijk met 11-6.
Het duo Van Itterbeeck - Penninckx kwam niet op winst.
Schulen C dat verder uitloopt is quasi zeker van de titel. Salamander ziet zijn 2e plaats in het gedrang komen want Merelbeke is tot op één punt genaderd.Vallen we met zowel de A alsde B-ploeg nog uit de eindronde? Het zal een zware opdracht worden.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander B: Verbeeck B6 4/4 - Van Itterbeeck B6 4/4 - Ladangh B6 4/4 - De Backer C0 4/4
Hurricane Wemmel : Devos B6 0/4 - Waefelaer C0 0/4 - Ewbank C2 0/4 - Timmermans C2 0/2

VERSLAG:
Zeggen de cijfers niet genoeg? al klopte Wemmel nog wel 5 vijfsetters uit de mouwen! Er gezellig waren ze ook al niet, maar wel sportief!
Jens De Backer kon fier zijn...het was de eerste maal dat hij een clean sheet scoorde 4 op 4. Hij mag wel al terug blikken op een knap seizoen, al zijn er nog wel vier partijen te spelen. De drie andere Salamanders bleven eneens met een propere lei achter.
Deze zege brengt de B-ploeg een 2e plaats op met 41 punten en sturen ze Merelbeke (die verloren van Berlaar B) op 3 punten verder weg van een tweede plaats...opgelet niet denken dat het al gelopen is.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN: 
Gullegem D: Cremer B6 2/4 - Van Haerents B6 0/4 - Denis C0 3/4 - V. Wynsberghe C2 0/4
Salamander: Verbeeck B6 2/4 - V. Itterbeeck B6 4/4 - Penninckx B6 2/4 - De Backer C0 3/4

VERSLAG:
Ook onze B-ploeg aast ook op een tweede stek in de rangschikking, door het gelijke spel van Merelbeke wordt de kans groot dat het zal lukken. Vier punten voorsprong...volgende zaterdag krijgen ze deze concurent over de vloer en zal daar zowat beslist worden of de 2e plaats vast de hunne zal worden, met een gelijkspel zou de voorzitter best kunnen leven...afwachten dus!
Gullegem D mocht geen roet in het eten gooien en deed dat ook niet al was de prestatie van Verbeeck niet bepaald "top" te noemen. Verliezen van Denis en Cremer...het zou niet mogen. Ook Penninckx, juist terug van een wielerstage, (Tom is nog couereur ook) geraakte hij niet voorbij Cremer en de goed spelende Denis.
Dan moest de jeugd maar zorgen dat er geen haar in de boter kwam. Hij deed het onze Jens De Backer. Drie zeges met alleen Denis die hem een nederlaag bezorgde.
Met 49 punten staan ze op een gezonde 2e plaats.


beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Salamander B: Verbeeck B6 2/4 - V. Itterbeeck B6 2/4 - Penninckx B6 3/4 - De Backer C0 1/4
Merelbeke B: Doucht B2 4/4 - Spitaels B6 3/4 - Baklicharov C0 1/4 - Verbeelen C0 0/4

VERSLAG:
Het 3e geplaatste Merelbeke moest punten laten in Mechelen, daar waren Verbeeck en Co het mee eens, maar de Oost-Vlamingen hadden zich versterkt met B2 Douchy en dat bleek een onoverkomelijke hindernis, hij pakte 4 op 4. Bij de thuisploeg acteerde Penninckx uitstekend. Hij moest het onderspit delven tegen Douchy, maar wist wel raad met de 3 andere Merelbekenaren. Bij een 6-6 stand klopte Verbeeck Spitaels en won De Backer, die door de druk om punten te pakken, niet in zijn normale doen was, van Verbeelen. 8-6 en het beoogde doel was al bereikt. Zowel Verbeeck tegen Douchy als Van Itterbeeck tegen Spitaels gingen de mist in.
De aanwezigen vonden zowel de wedstrijden van de A als de B-ploeg knap en dat is altijd "leuk" om dat te horen.
Door dit gelijkspel blijft de B-ploeg op een knappe 2e plaats en houd het Merelbeke op 4 punten. Winnen in één van de twee laatste partijen (Mol en Aarschot) en ze kunnen zich opmaken voor de eindronde. 

 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Morata Mol A: Lavreysen B6 0/4 - V.Hoof B6 3/4 - Vermeulen B6 1/4 - Weckx C0 1/4
Salamander B: Verbeeck B6 3/4 - V.Itterbeeck B6 3/4 - Penninckx B6 1/4 - De Backer C0 4/4

VERSLAG:
We waren niet bang om tegen Mol onze comfortabele voorsprong (4p. voor op Merelbele) te zien halveren en onze 2e plaats (eindronde) prijs te geven.
Het werd een nette zege met "onze jongste" De Backer in de hoofdrol. Hij klopte alle "Mollen" vrij vlot en zorgde er voor dat "the bad day" van Penninckx (alleen winst van Lavreysen) geen gevolgen had.
Het duo Verbeeck-Van Itterbeeck heeft veel last om eens een "clean sheet" te scoren, steeds gaat er her en der toch een wedstrijd de mist in. Nu ook weer wist Verbeeck geen raad met Van Hoof en had een beslissende set (11-6) nodig om Lavreysen in het zand te doen bijten. Van Itterbeeck kreeg eveneens Van Hoof niet klein.
De 2e plaats staat dus vast en kunnen Verbeeck en Co zich opmaken voor de eindronde waarin ze onze A-ploeg zullen ontmoeten. We zijn benieuwd!!

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander B: Verbeeck B6 2/3 - V.Itterbeeck B6 3/3 - Penninckx B6 2/3 - De Backer C0 3/3 - 4 W0
Smash Dolfijn Aarschot: Bruynseels C0 0/4 - Pelkmans C0 2/4 - De Meyer C0 ff. - V. Cauwenbergh D0 0/4

VERSLAG: 
Ook hier hetzelfde verhaal we kregen een onvolledige en verzwakte ploeg over de vloer. Slecht één vijfsetter, die dan nog verloren werd.
Luis in de pels was een toch wel sterk spelende Pelkmans die zowel Verbeeck (in de belle) als Penninckx over de knie legde. Knap werk weer van De Backer, voor de rest?
Het was plezant en daarmee is alles gezegd.
Meteen zit ook ons B-team in de eindronde en moet zaterdag 28 april e.k. onze A-ploeg partij geven. Een gemotiveerd B-team zou het onze fanionploeg wel eens erg lastig kunnen maken, mede door de onzekerheid of Buskens en Co wel volledig aan de afslag zal kunnen staan....We zien wel.
Hevige discussies zijn er over deze match al vooraf gegaan...en zullen er nog volgen! We kijken uit!!

Over Ons

Opgericht op 25 april 1936

Facebook

Adres

KTTC Salamander Mechelen
Donkerlei 72
2800 Mechelen
Tel Lokaal: 0488/99.64.91
Tel Voorzitter: 0476/21.30.01
Email: tafeltennis.salamander@gmail.com