A-Ploeg

Afdeling 2C - Nationaal - Heren

# Team Aantal W V G Wed. W Wed. V Sets W Sets V Ptn
1 KTTC Salamander Mechelen A5410463417313613
2 Palette Bon-Secours A541057231919813
3 TTK Merksplas A440044201528412
4 Hayon E.B.S. A440043211479812
5 TT Century 21 Virton A5320423815013211
6 TTC Kruibeke vzw A5221404015714710
7 TT Don Bosco Tournai B523036441411649
8 Logis Auderghem TT C523035451321709
9 T.T.C. Sportline A513131491211798
10 TT St-Georges A514033471261747
11 Arc En Ciel CTT A514029511351897
12 TTC Merelbeke B505028521281825

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A: Wloczko B0 4/4 - Buskens B2 1/4 - Hoeben B4 3/4 - De Backer B4 2/4
D.B. Doornik B: Bouckenhooghe B2 3/4 - Lermusiaux B2 2/4 - Prade B4 1/4 - Kamblin B4 0/4

VERSLAG:
Her liep niet van een leien dakje. De doornikzanen bleven aanklampen tot 4-4. Na de rust werd er nog weinig weggegeven, alleen Buskens liep nog tweemaal op een "bec de gaze" tegen Bouckenooghe en Lermusiaux, was het zijn nieuwe rubbers of zat het een beetje in't koppeke?
Onze kopman bleef ongeslagen,  Hoeben in erg goede doen verloor enkel van de Waalse kopman. De Backer klopte Prade en Lamblin. Tenslotte was dit een oververdiende zege.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
St. Georges A Verlaine: Bastin B2 3/4-Bolly B4 0/4-Franzoy B4 2/4-Simon B4 1/4
Salamander A : Wloczko B0 4/4-Buskens B2 2/4- Hoeben B4 1/4 - De Backer B4 3/4

VERSLAG:
Mooie zege! Ik weet bij ondervinding dat het niet makkelijk is om bij de "Waaltjes" punten te gaan veroveren en toch gebeurde dat. Onze nieuwe aanwinst Wloczko bleef de derde keer op rij ongeslagen en dat is een grote steun voor zijn medemaats al had hij toch aardig wat weerstand van Bastin 2-3.
Knappe prestatie van de jongste van de ploeg m.n. Jens De Backer, hij diende alleen de duimen leggen tegen Bastin, de drie andere St. Georgers waren kansloos. Buskens pakte zeges tegen Simon en Bolly. Maxim is nog altijd op zoek naar de ideale pedaaltred, wat schouderlast zal daar zeker wel wat van aan de basis liggen.
Hoeben had wel de juiste form, maar liet nu toch wel wat van de pluimen met één zege tegen Bolly en twee vijfsetters tegen Franzoy en Simon. Volgende zaterdag tegen leider Bon Secours Peruwelz (gelijke punten met Salamander) zal het ziijn vanop de toppen van de tenen te lopen. 
PLOEGEN:

 

 

 

 

 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:

Salamander A: Wloczko B0 4/4 - Buskens B2 - Hoeben B4 - De Backer B4
Bon Secours A: Taparelli B2 2/4 - Michel B2 2/4 - Devizon B2 1/4 - Closquin B2 2/4

VERSLAG:
In het Walenland zou men spreken van een "march au sommet" en dat was het ook. 4 ploegen stonden met het max. van de punten aan de leiding in 2e Nationale C, daaronder Salamander en Bon Secours. Het werd een Hitchcock match, met Salamander dat direct 2-0 achterkwam, maar toen door zeges van Buskens tegen Closquin (11-9) in de belle, van Wloczko tegen Devizon en De Backer tegen Taparelli (12-10 in de belle) meteen de leiding nam!
Dat bleef zo tot Michel en Co bij 7-7 het Mechelse nekvel te pakken had. Het moest dan maar gebeuren in de 2 laatste partijen. Wlokzko had geen medelijden met Taparelli en 8-7 maar Biskens had, ondanks een 3-0 winst tegen Michel meer dan zijn handen vol, we zagen een Maxim zoals we hem alle zaterdagen willen bezig zien...de cijfers? 11/9 - 13/11 -13/11 een bibber geval, de vreugde na de laatste rally was erg groot Pfff! Knap toch.
Onze Poolse aanwinst was niet te temmen goed bijgestaan door Buskens (alleen verlies van Taparelli) en De Backer die knap twee B2's vloerde met name Taparelli en Devizon. 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
EBS Hayon A: Marchal B0 3/4 - Dobbelstein B2 2/4 - Stapelle B2 2/4 - Antoine B2 3/4
Salamander A: Wloczko B0 4/4 - Buskens B2 0/4 - Hoeben B4 2/4 - De Backer B4 0/4

VERSLAG:
Een moeilijke verplaatsing, dat was bij voorbaat geweten! Onze kopman liet zich door niemand verschalken, Buskens liet zich door iedereen verschalken en dat is toch wel erg verrassend, ook De Backer geraakte niet op winst...ieder één matchke en een drawn ware heel goed geweest! Hoeben speelde erg knap en lukte twee performances tegen Stapelle en Dobbelstein. Spijtig, we blijven aan de leiding staan maar EBS en Merksplas moeten mekaar nog bekampen.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Uitgesteld wegens coronatijden

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Over Ons

Opgericht op 25 april 1936

Adres

KTTC Salamander Mechelen
Donkerlei 72
2800 Mechelen
Tel Voorzitter: 0476/21.30.01
Email: tafeltennis.salamander@gmail.com