A-Ploeg

Afdeling 2D - Nationaal - Heren

# Team Aantal W V G Wed. W Wed. V Sets W Sets V Ptn
1 Palette Bon-Secours A1714301967664635545
2 CTT Royal Alpa Schaerbeek Woluwe B1613211787861533743
3 Malonne A1613301649257638442
4 TTC Merelbeke A16106015510154139136
5 TTC Rooigem Gent VZW B1779112514647954832
6 TTC Schulen A1769212314946755231
7 CTT Braine l'Alleud B17610111016041655429
8 KTTC Salamander Mechelen A1659210614941152028
9 T.T.C. And Leie Lauwe A16510110714943052727
10 AF Royal Charleroi Villette B16410210215440053726
11 Royal Tts Chiroux Hannut A1621407218432660220
12 P.W. Diest B (af)000000000

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLoegen:
Bon Secours : Eudier B0 4/4 - Corentin B2 4/4 - Pature B2 4/4 - Devezon B2 3/4
Salamander A: Buskens B4 0/4 - Verscuren B4 0/4 - Verbeeck B4 0/4 - Hoeben B6 1/4

VERSLAG:
Het was gepronostikeerd... dit Bon Secours was op papier (zie klasseringer) te sterk voor de Mandeblussers. Vorig seizoen misten ze op een haartje de promotie naar 1ste Afdeling en nu ook weer zijn zij de grote promotie kandidaat.
Wat plaatste Salamander daartegen? De "eer" werd gered door Wito Hoeben die Devezon zuiver klopte. Verscuren ging 3x naar het canvas met uiterst nipt verlies telkens na een vijfsetter, spijtig dat hij de nederlaag niet mee kon verzachten. Geen nood Wim zal zeker nog brokken maken.
Het duo Verbeeck - Buskens kwam niet in het stuk voor. Stevig trainen zal de enige oplossing zijn om mee deze ploeg in deze 2e Nationale te houden.  

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A: Buskens B4 4/4 - Verbeeck B4 3/4 - Hoeben B6 3/4 - De Backer B6 2/4
Braine B : Pireaux B2 1/4 - Rifflart B4 2/4 - Lycops B4 0/4 - Wauthos B6 1/4

VERSLAG:
Een aantal jeugdspelers hadden na hun wedstrijden op zaterdagmorgen gezegd dat ze zeker zouden komen supporteren voor onze A en B ploegen...Blijkbaar is hiet het gezegde van:  veel beloven en weinig geven doet de ....... in vreugde leven! Spijtig want ze hebben wat gemist! 
Salamanders fanionteam (zonder Verscuren) aub nam een vlammende start, anders kan je een 7-2 stand iets voorbij halfweg de wedstrijd niet noemen.
Buskens had alleen veel tegenstand van Rifflart, een door de wol geverfde speler die het showelement niet vreesde, toch stopte Maxim hem onder de wol met 11-7 in de belle. De 3 andere Waaltjes kregen geen schijn van een kans.
Verbeeck liet zien dat hij met weinig trainingsarbeid toch nog in staat is knappe partijen neer te zetten. Hij verloor alleen van Rifflart en kletste de billen rood van onze 3 andere zuiderburen.
Hoeben, juist hersteld van een griepaanval zat met een vraagteken...zou het lukken? Hij nam een daverende start tegen Rifflart zette zowel Pireaux als Lycops een neus maar moest in Wauthos zijn meerdere erkennen.
En de jongste? De Backer speelde bij vlagen zeer sterk, viel af en toe wat terug, maar herpakte zich volledig in de 2e helft van de wedstrijd. Toen rijgde zowel Glycops al als Wauthos an zijn degen.
Ook hier werd de gevraagde revanche na een zware nederlaag in de openingswedstrijd tegen Bon Secours Peruwlez 15-1 aub met glans rechtgezet.  

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Rooigem B: Ghequière B4 2/4 - Aneca B4 1/4 - V.D.Haegen B4 - Haezebrouck D2 0/4
Salamander A: Buskens B4 4/4 - Verscuren B4 2/4 -Verbeeck B4 2/4 - Hoeben B6 2/4

VERSLAG:
Salamander rijft de punten binnen waar het kan, zodanig dat de Mechelse falanx met 7 punten op een 2e plaats gerangschikt staat.
Geluk mag er ook wat bij zijn...Rooigem kwam verzwakt aan de opslag doordat het een D2 speler als laatste man had opgesteld, gans normaal wist die jongen geen wedstrijd te winnen, neem daarbij de hooconjunctuur van Buskens 4 op 4 aub zodat de zege reeds voor een groot gedeelte in de handen van de Mechelaars lag.
Wat bakten de 3 andere Salamanders er van? Alle drie pakten ze 2 zeges, Verbeeck en Hoeben beiden tegen Aneca en Haezebrouck en Verscuren tegen Haezenbrouck en Ghequière. Het had allemaal wel wat beter gemogen! maar kom de 3 punten kwamen mee naar de Donkerlei en dat is tenslotte het belangrijkste.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Schulen A: Poels W B2 4/4 - Poel J. B2 4/4 - Pennings B4 3/4 - Surmont B6 2/4
Salamander A : Buskens B4 2/4 - Verscuren B4 0/4 - Verbeeck B4 0/4 - Hoeben B6 1/4

VERSLAG:
Brrr!! Wat een taffeling! Hadden we niet verwacht...alleen Buskens kon zijn voetje plaatsen naast de Limburgers. Hij klopte Pennings en Surmont en dwong Poel W. tot een belle die hij dan met 11-6 verloor.
Verscuren verkocht zijn huid wel duur tegen Pennings (11-7 in de belle) en Poel W. (11-9 in de 5e set), maar kwam niet op winst en dat zijn we van Wim niet gewoon!
Ook Verbeeck kwam niet aan winst toe. Een off-day?
Alleen Hoeben kon de cijfers nog wat milderen. Hij klopte Surmont.
Meteen duikt ons A-team naar een 3e plaats met 8 punten, maar daar staat alles op een kluitje. De 11e plaats (degradatieplaats aub) heeft 4 punten samen geraapt, het scheelt hem allemaal niet zoveel.
Volgende zaterdag komt Merelbeke A op bezoek en dat ook wordt zeker geen hapje!

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A: Buskens B4 2/4 - Verbeeck B4 0/4 - Hoeben B6 2/4 - De Backer B6 1/4
Merelbeke A: De Kepper B2 4/4 - Douchy B2 4/4 - Neirinck B4 2/4 - V.D.Maele B4 1/4

VERSLAG:
Salamander A leed tegen een zwaarder geklasseerd Merelbeeks niertal..een op zich normale nederlaag, het had zeker beter gekund. Verscuren was onbeschikbaar, maar zelfs dan moest het beter.
Buskens nam een stevige start met zeges over Neirinck en V.D.Maele. Hij werd niet gevolgd door zijn ploegmaats, zodat bij de rust en bij een 2-6 stand alle aspiraties konden opgeborgen worden. Hoeben herpakte zich wel door zoals Maxim Neirinck en V.D. Maele te vloeren maar daar bleef het bij.De Backer, goed activerend maakte nog een perfo door V.D. Maele onder de zoden te stoppen, maar ook daar bleef het spijtig genoeg bij.
Verbeeck stond toen al een ganse wedstrijd, door gebrek aan zelfvertrouwen, tegen zichzelf te spelen met een 0 op 4 als gevolg. Stevig beginnen trainen kan een oplossing bieden, gebeurt dat niet dan blijven de resultaten uit!
Ook opvallend, in gans de wedstrijd werd geen enkele vijfsetter betwist. Niet te ver wegzakken is de boodschap. 6e plaats met amper 6 punten, het is niet te vet!

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Salamander A diende door het algemeen forfait van Diest B niet aan te treden.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A: Buskens B4 3/4 - Verscuren B4 2/4 - Verbeeck B4 0/4 - Hoeben B6 2/4
Lauwe A: Devos B B4 2/4 - Devos Beau B4 2/4 - Devos Sara B6 2/4 - Kind B6 3/4

VERSLAG:
Na match 11 was de kans op puntenwinst weg 3-8 aub!
Een ongelooflijk slechte start 0-3 tegen een ploeg die op papier zeker niet sterker was.
Verbeeck liep in zijn eerste match tegen De Vos Bob 2-0 uit en liet zich dan op een onwaarschijnlijke manier inlopen 2-2, knalde dan in de 5e en beslissende set naar een 9-1 voorsprong maar ging dan, door zenuwen en een groot gebrek aan zelfvertrouwen, toch nog met 11-13 voor de bijl...amper te geloven.
Ook Verscuren liet zich, door een toch wel beperkt maar karaktervol materiaalspeler Kind de kaas van zijn brood eten 13-15 belle verlies!. Het was tenslotte zelfde Kind die in zijn totaliteit het verschil maakte met 3 op 4, hij verloor alleen van Hoeben die daarna nog Devos Bob vloerde.
Verbeeck had na zijn eerste wedstrijd een dreun gekregen en bleef tenslotte met lege handen achter (met meer trainingsuren moet Kevin er terug bovenop komen, juist daar ligt het probleem).
Buskens klopte, na zijn magere prestatie tegen Kind, de ganse familie Devos met Beau en Sara als twee jeugdige klasrijke elementen.
Verscuren prikte ook Sara en Beau op de goede zijde van zijn uitslagenkaart.
Volgende zaterdag verplaatsing naar Chiroux A, ploeg die op de voorlaatste plaats gerangschikt staat en waar geen punten mogen verloren gaan, zoniet zal het een moeilijke strijd worden om het behoud te verzekeren.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Chiroux Hannut A: Closquin B0 2/4 - Lemal B4 0/4 - Bastin B6 0/4 - Bouchat C0 0/4
Salamander A: Buskens B4 3/3 - Verscuren B4 3/3 - Houben B6 3/4 - De Backer B6 3/4

VERSLAG:
Dit waren de punten die we nodig hadden om wat veiligheid in de klassering te bereiken. Wat de wedstrijd betreft? Wel dat was een overloper met een Waalse kopman die na 2 wedstrijden de pijp aan Maarten gaf. Het was B0 Closquin die de 2 Hannutse zeges op het wedstrijdblad zette.
Voorzitter was na een SMS'ke na de wedstrijd, heel tevreden dat er ook eens goed nieuw op de GSM verscheen. Meteen schuift ons fanionteam op naar een 6e plaats met 13 punten en dat zijn er 6 meer dan Chiroux die op de voorlaatste plaats in heel slechte papieren komt te staan en iets zegt me zo, door mijn jaren en jaren ondervinding, dat deze ploeg op termijn voortijdig de handdoek in de ring gaat gooien, het zou betekenen dat Salamander d'office gered zou zijn, want ook Diest B staat met een AF (algemeen forfait) achter zijn naam op de latste plaats.
Volgende week koploper ALPA Schaarbeek B op bezoek, door de vele onbeschikbaren zou het wel eens kunnen gebeuren dat we met een onvolledige ploeg zullen moeten aantreden of de interclubleider zou nog een wit konijn uit zijn hoed moeten toveren.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A: Buskens B4 1/4 - Verbeeck B4 0/4 - Plateus B6 ff - Van Win C0 0/4
Alpa-Schaerbeek: Jamin B2 3/3 - Rivera-Lafargue B2 3/3 - Piraux B4 3/3 - Laroche B4 3/3

VERSLAG:
Een ramp is deze nederlaag niet, die was wel ingecalculeerd. Alpa is een erg sterk team dat de leiding heeft in deze reeks.
Wat konden wij daar tegenover stellen? De uitslag is over duidelijk maar...er zijn wel een paar serieuze verzachtende omstandigheden. Plateus kwetste zich en diende ff. te geven. Verscuren was niet inzetbaar, De Backer en Hoeben werden in de B-ploeg ingedeeld om die ploeg uit het degradatie vaarwater te houden en om Van Itterbeeck te vervangen die door een oogoperatie eveneens niet inzetbaar was. Dame fortuna spaart Salamander A en B niet.
In deze wedstrijd werden er amper 3 belles betwist. Buskens vloerde Laroche met 11-9 in de vijfde set. Verbeeck, die ogenschijnlijk de weg naar boven heeft ingeslagen, zette Rivera-Lafargue de duimschroeven aan, maar moest in de 5e set met 11-6 het hoofd buigen. Ja! De derde die een 5 setter betwiste was de ingevallen Van Win. Als C0 dreef hij Piraux B4 tot het uiterste 8-11 in de belle nipt verlies. Zet Van Win zijn opmars naar een betere forme in? laat ons hopen.
Hopelijk vallen voor A en B ploegen de zaken vlug in hun plooi.
Door het verlies van Chiroux blijft de marge op 6 punten bestaan en dat is in verband "behoud" het belangrijkste!

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Malonne A: Blain B2 4/4 - Thiry B2 4/4 - Duvivier B4 4/4 - Henrard C0 1/4
Salamander A: Buskens B4 ff - Verscuren B4 1/4 - Hoeben B6 1/4 - Rijckmans Fred C0 1/4

VERSLAG:
Het is precies dat de duivel er mee gemoeid is. Dat we Malonne in eigen lokaal zouden gaan vloeren dat was nu niet voorzien en toch...Spijtig genoeg liet Buskens in extremis verstek gaan door ziekte en was De Backer belet. Het was dus niet meer mogelijk op zo'n korte tijd nog een 4e speler op te stellen.
Verscuren legde Bolain nog het vuur aan de schenen maar verloor in de 5e set. Hij klopte, evenals Hoeben en Rijckmans C0 Henrard en daar bleef het bij.
Het is opvallend...tegenwoordig zijn er bijna meer spelers ziek of gekwetst dan op en top in orde zijnde exemplaren. In mijn 62 jarige carrière nooit meegemaakt...hopelijk zal het in de teruronde beteren.
Ondanks alles blijft ons A-team op een 9e plaats geposteerd met 15p.  

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A: Buskens B4 3/4 - Verscuren B4 2/4 - Verscuren B4 2/4 - V. Win C0 1/4
Pallette La Villette: Wats B2 4/4 - Baudin B4 3/4 - Mehl B6 1/4 - Simon C4 0/4

VERSLAG: 
Zeker geen wedstrijd om warm van te worden. Slechts 3 vijfsetters kwamen er op het scorebord waarvan twee zeges voor de Carolingers.
De wedstrijd liep gelijk op tot 6-6 toen won Van Win vlot van Simon en kon Verbeeck slechts in extremis winnen van Mehl met 11-9 in de belle.
Toen was het de beurt aan de Salamander kopmannen om de winstcijfers te bewerkstelligen. Buskens kreeg jeugdspeler Wats niet klein 1-3, maar Verscuren was op weg naar de zege maar bij een 2-0 set voordeel ging de Mechelse kaars uit. Baudin rook de zege en speelde 3 perfecte sets na mekaar en zorgde hiermee dat de Waaltjes niet zonder punten de terugreis konden aanvatten.
Salamander staat op een goeie 8ste plaats met 17p. Degradatie afgewend? Het zou al heel verrassend zijn als Chiroux op de 11e plaats een 6 punten achterstand zou kunnen goed maken.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A: Verscuren B4 - Verbeeck B4 0/4 - Buskens ff - V. Reeth C4 0/4
Bon Secours A : Eudier B0 1+W - Michel B2 2+W - Pature B2 3+W - Devezon B2 2+W

VERSLAG:
Eén van de sterkste ploegen van de reeks op bezoek, het werd een match? om zo snel mogelijk te vergeten. De thuisploeg moest zaterdagmorgen nog een forfait noteren van de zieke Buskens het had daarenboven nog De Backer (examens) dienen te vervangen. De Mechelaars waren dus een hapklare brok voor de Waaltjes.
Wel zagen we een heel sterke Verscuren aan het werk. Hij klopte zowel Michel als Devezon na knappe wedstrijden en redde dus de Mechelse eer.
Toen Eudier, ziek zijn laatste 2 partijen niet meer wenste te betwisten, was de lol er helemaal af. Het enige positieve was dat er schappelijke cijfers op het scorebord kwamen. 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Braine B: Grandjean B2 1/3 - Pireaux B2 1/1 - Lemaitre B2 FF - Naessens Alicia E6 0/3
Salamander A: Buskens B4 2/2 - Verbeeck B4 2/2 - De Backer FF - V. Reeth C4 1/3

VERSLAG:
Jongens..jongens...wat gebeurt er toch met dit tafeltennis? Dat het wat aan't slabakken is dat is duidelijk.
Wij in alle staten...weer maar met drie! Verscuren onbeschikbaar en De Backer examens.
"Dubbele premie gasten" zei de voorzitter want, hoe zouden we gaan winnen met deze ploeg.
Bij Braine was het nog erger!!! Die kwamen opdagen met drie spelers wegens forfait van Lemaitre plus een vrouwelijke E6!! Als Pireaux dan komt melden dat wegens een schouderblessure hij slechts 1 wedstrijd gaat spelen, is het helemaal een soep! Zo maar eventjes 9 partijen staan op het wedstrijdblad met FF aangeduid.
Hoe kan van zulle poespas een verslag gemaakt worden? Het belangrijkste was dat Salamander met 3 punten naar Mechelen vertrok en van dubbele premie weinig in huis zal komen. Niet teveel meer beloven in't vervolg zou wel nuttig kunnen zijn!
Salamander komt op de 9e plaats met 21 punten

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A: Buskens B4 4/4 - Verscuren B4 3/4 - Hoeben B6 2/4 - V. Reeth C4 0/4
Rooigem B: Nys B2 3/4 - Ghequiere B4 2/4 - Vanderhaeghen B4 1/4 - Vandecaveye B6 1/4

VERSLAG:
Het was al een tijdje geleden dat we nog zo'n knappe wedstrijd hadden bijgewoond. Het resultaat mocht er zijn voor de Maneblussers.
Net vóór half-time bogen ze een achterstand van 2-4 naar 4-4 om en vanaf toen ging het steeds gelijk op tot 7-7, toen maakten Buskens tegen Nys en Verscuren tegen Ghequiere met twee mooie zeges dat de 3 punten onder de St. Rombouts toren bleven.
Man van de match was zeker Buskens die amper één set verloor, hij werd uitstekend bijgestaan door Verscuren die alleen Nys niet klein kreeg. Zeven op acht voor de kopmannen dan moest Hoeben de klus naar het negende punt maar klaren. Hij deed dat met zeges tegen Vandecaveye en Vanderhaeghen.
En Van Reeth onze 4de man? Normaal stond hij voor een onbegonnen taak en toch..hij speelde sterk bracht Vanderhaeghen op de rand van de nederlaag, maar moest in de 5e set het hoofd buigen met 11-6.
Een zege die Salamander A naar een 5e plaats heeft geleid met 24 punten.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:

Salamander A: Buskens B4 4/4 - Verscuren B4 2/4 - V. Itterbeeck B6 1/4 - V. Win C0 1/4
Janik B4 2/4 - V.Damme B4 3/4 - Pennings B4 2/4 - Surmont C2 1/4

VERSLAG:
Is er een malaise in het Vlaamse tafeltennis? Je zou het op de duur gaan geloven. De weken dat je onvolledige ploegen aan de opslag krijgt zijn legio idem wat betreft verzwakte teams.
Het was ook deze speelweek weer van dat. Schulen had als 4e speler een C2 opgesteld en de thuisploeg had geen andere keuze dan ook een C0 op te stellen en een speler m.n. Van Itterbeeck die juist had hervat na een chirurgische ingreep aan het oog. Wordt tafeltennis nog wel "au sérieux" genomen rijst dan de vraag.
Kom het was afgelopen zaterdag qua spelpeil zeker niet slecht en zelfs erg spannend.
Salamander heeft met Buskens een speler in de ploeg die bijna geen steek laat vallen, ook nu verloor hij amper één set!!
Verscuren kreeg Pennings niet klein en liet in de laatste partij de zege tegen Van Damme en de 3 punten ontglippen door een nederlaag met 9-11 in de vijfde set.. spijtig aan zijn inzet lag het zeker niet.
Van Itterbeeck klopte Surmont en verloor met 11/7 in de belle van Van Damme, voor een heroptreden met erg weinig training mocht dat zeker gezien worden.
Van Win legde als C0 de B-spelers het vuur aan de schenen, hij klopte Pennings en ging tenonder in de belle tegen Janik. We hadden een zege verwacht tegen Surmont, maar die bleef in het dak steken
Door deze drawn nestelt de ploeg zich op een mooie 5e plaats met 16 punten.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Merelbeke: De Kepper B2 2/4 - Neirinck B2 2/4 - Douchy B2 4/4 - V.D.Maele B4 2/4
Salamander A: Buskens B4 3/4 - Verscuren B4 1/4 - Hoeben B6 1/4 - De Backer B6 1/4

VERSLAG:
Her 4e geklasseerde Merelbeke A bleek te sterk voor het Mechelse A-team.
Nochtans trok Buskens de lijn door en presteerde weer erg knap. Hij klopte zowel De Kepper, Neirinck en Van de Maele telkens met 3-1, alleen Douchy kon hem onder de knoet houden. De rode loper was uitgelegd, maar de rest van ons A-team volgede niet. Verscuren bleef steken op één zege tegen V.D.Maele. Hoeben vloerde Neirinck maar ging tegen Van de Maele tenonder in de 5e set.
De Backer won knap van De Kepper en legde ook nog Van de Maele het vuur aan de schenen maar daar bleef het bij.
Het bleek allemaal niet voldoende te zijn om de 10-6 nederlaag te vermijden, nochtans stond het bij de rust 4-4. Bij een 6-5 stand lieten de Oost-Vlamingen nog amper één steek vallen. Meteen komt Salamander op een 7e plaats te staan met 29 punten.
Volgende week geen wedstrijd door het algemeen forfait van Diest B.    

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Door het algemeen forfait van Diest, diende onze A-ploeg niet in actie te komen

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Lauwe A: De Vos Bob B4 2/4 - De Vos Beau B4 4/4 - De Vos Sara B6 3/4 - Kind B6 2/4
Salamander A: Buskens B4 3/4 - Verbeeck B4 1/4 - Van Baekel B6 1/4 - Rijckmans F. C0 0/4.

VERSLAG:
Moeten we dan toch naar Lourdes? We trokken met een onuitgegeven ploeg naar Lauwe! Verscuren en De Backer waren niet beschikbaar en Hoeben belde ziek af op zaterdagmorgen, je zou er rimpels van krijgen.
De Lauwense familie De familie De Vos zette de Mandeblussers een serieuze tackle.
Buskens hield het vaandel hoog met 3x winst. Alleen de schonen Beau kon hem een voetje lichten. Maxim had het wel "ferm" lastig tegen het jonge talentje Sara (11-5 in de belle), maar ook Kind dwong hem tot een vijfde set (11/9). Bob was een hap.
Verbeeck klopte Kind met 3-2, maar kwam niet verder. Wat zou je willen als je kwasi niet meer traint.
Van Baekel won knap van Kind in de vijfde set (11-5), maar ondervond dat 2e Nationale wat zwaarder weegt dan de Landelijke afdelingen...normaal dat wel.
Last minute player Rijckmans Fred dwong Kind tot een belle maar moest het onderspit delven met 11-5.
Ondanks dit puntenverlies staat onze fanionploeg nog steeds op de 8ste plaats op 12 teams met 28 punten 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Over Ons

Opgericht op 25 april 1936

Adres

KTTC Salamander Mechelen
Donkerlei 72
2800 Mechelen
Tel Lokaal: 0488/99.64.91
Tel Voorzitter: 0476/21.30.01
Email: tafeltennis.salamander@gmail.com