A-Ploeg

Afdeling 2D - Nationaal - Heren

# Team Aantal W V G Wed. W Wed. V Sets W Sets V Ptn
1 Palette Bon-Secours A6510732324211816
2 CTT Royal Alpa Schaerbeek Woluwe B5410512918011613
3 TTC Merelbeke A5410562418411013
4 Malonne A5410463417514613
5 TTC Schulen A6330445216519812
6 TTC Rooigem Gent VZW B6240445216719510
7 CTT Braine l'Alleud B6240445217818610
8 AF Royal Charleroi Villette B523030501261749
9 T.T.C. And Leie Lauwe A523041391521479
10 KTTC Salamander Mechelen A523031491271679
11 Royal Tts Chiroux Hannut A606020761072466
12 P.W. Diest B (af)000000000

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLoegen:
Bon Secours : Eudier B0 4/4 - Corentin B2 4/4 - Pature B2 4/4 - Devezon B2 3/4
Salamander A: Buskens B4 0/4 - Verscuren B4 0/4 - Verbeeck B4 0/4 - Hoeben B6 1/4

VERSLAG:
Het was gepronostikeerd... dit Bon Secours was op papier (zie klasseringer) te sterk voor de Mandeblussers. Vorig seizoen misten ze op een haartje de promotie naar 1ste Afdeling en nu ook weer zijn zij de grote promotie kandidaat.
Wat plaatste Salamander daartegen? De "eer" werd gered door Wito Hoeben die Devezon zuiver klopte. Verscuren ging 3x naar het canvas met uiterst nipt verlies telkens na een vijfsetter, spijtig dat hij de nederlaag niet mee kon verzachten. Geen nood Wim zal zeker nog brokken maken.
Het duo Verbeeck - Buskens kwam niet in het stuk voor. Stevig trainen zal de enige oplossing zijn om mee deze ploeg in deze 2e Nationale te houden.  

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A: Buskens B4 4/4 - Verbeeck B4 3/4 - Hoeben B6 3/4 - De Backer B6 2/4
Braine B : Pireaux B2 1/4 - Rifflart B4 2/4 - Lycops B4 0/4 - Wauthos B6 1/4

VERSLAG:
Een aantal jeugdspelers hadden na hun wedstrijden op zaterdagmorgen gezegd dat ze zeker zouden komen supporteren voor onze A en B ploegen...Blijkbaar is hiet het gezegde van:  veel beloven en weinig geven doet de ....... in vreugde leven! Spijtig want ze hebben wat gemist! 
Salamanders fanionteam (zonder Verscuren) aub nam een vlammende start, anders kan je een 7-2 stand iets voorbij halfweg de wedstrijd niet noemen.
Buskens had alleen veel tegenstand van Rifflart, een door de wol geverfde speler die het showelement niet vreesde, toch stopte Maxim hem onder de wol met 11-7 in de belle. De 3 andere Waaltjes kregen geen schijn van een kans.
Verbeeck liet zien dat hij met weinig trainingsarbeid toch nog in staat is knappe partijen neer te zetten. Hij verloor alleen van Rifflart en kletste de billen rood van onze 3 andere zuiderburen.
Hoeben, juist hersteld van een griepaanval zat met een vraagteken...zou het lukken? Hij nam een daverende start tegen Rifflart zette zowel Pireaux als Lycops een neus maar moest in Wauthos zijn meerdere erkennen.
En de jongste? De Backer speelde bij vlagen zeer sterk, viel af en toe wat terug, maar herpakte zich volledig in de 2e helft van de wedstrijd. Toen rijgde zowel Glycops al als Wauthos an zijn degen.
Ook hier werd de gevraagde revanche na een zware nederlaag in de openingswedstrijd tegen Bon Secours Peruwlez 15-1 aub met glans rechtgezet.  

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Rooigem B: Ghequière B4 2/4 - Aneca B4 1/4 - V.D.Haegen B4 - Haezebrouck D2 0/4
Salamander A: Buskens B4 4/4 - Verscuren B4 2/4 -Verbeeck B4 2/4 - Hoeben B6 2/4

VERSLAG:
Salamander rijft de punten binnen waar het kan, zodanig dat de Mechelse falanx met 7 punten op een 2e plaats gerangschikt staat.
Geluk mag er ook wat bij zijn...Rooigem kwam verzwakt aan de opslag doordat het een D2 speler als laatste man had opgesteld, gans normaal wist die jongen geen wedstrijd te winnen, neem daarbij de hooconjunctuur van Buskens 4 op 4 aub zodat de zege reeds voor een groot gedeelte in de handen van de Mechelaars lag.
Wat bakten de 3 andere Salamanders er van? Alle drie pakten ze 2 zeges, Verbeeck en Hoeben beiden tegen Aneca en Haezebrouck en Verscuren tegen Haezenbrouck en Ghequière. Het had allemaal wel wat beter gemogen! maar kom de 3 punten kwamen mee naar de Donkerlei en dat is tenslotte het belangrijkste.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Schulen A: Poels W B2 4/4 - Poel J. B2 4/4 - Pennings B4 3/4 - Surmont B6 2/4
Salamander A : Buskens B4 2/4 - Verscuren B4 0/4 - Verbeeck B4 0/4 - Hoeben B6 1/4

VERSLAG:
Brrr!! Wat een taffeling! Hadden we niet verwacht...alleen Buskens kon zijn voetje plaatsen naast de Limburgers. Hij klopte Pennings en Surmont en dwong Poel W. tot een belle die hij dan met 11-6 verloor.
Verscuren verkocht zijn huid wel duur tegen Pennings (11-7 in de belle) en Poel W. (11-9 in de 5e set), maar kwam niet op winst en dat zijn we van Wim niet gewoon!
Ook Verbeeck kwam niet aan winst toe. Een off-day?
Alleen Hoeben kon de cijfers nog wat milderen. Hij klopte Surmont.
Meteen duikt ons A-team naar een 3e plaats met 8 punten, maar daar staat alles op een kluitje. De 11e plaats (degradatieplaats aub) heeft 4 punten samen geraapt, het scheelt hem allemaal niet zoveel.
Volgende zaterdag komt Merelbeke A op bezoek en dat ook wordt zeker geen hapje!

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A: Buskens B4 2/4 - Verbeeck B4 0/4 - Hoeben B6 2/4 - De Backer B6 1/4
Merelbeke A: De Kepper B2 4/4 - Douchy B2 4/4 - Neirinck B4 2/4 - V.D.Maele B4 1/4

VERSLAG:
Salamander A leed tegen een zwaarder geklasseerd Merelbeeks niertal..een op zich normale nederlaag, het had zeker beter gekund. Verscuren was onbeschikbaar, maar zelfs dan moest het beter.
Buskens nam een stevige start met zeges over Neirinck en V.D.Maele. Hij werd niet gevolgd door zijn ploegmaats, zodat bij de rust en bij een 2-6 stand alle aspiraties konden opgeborgen worden. Hoeben herpakte zich wel door zoals Maxim Neirinck en V.D. Maele te vloeren maar daar bleef het bij.De Backer, goed activerend maakte nog een perfo door V.D. Maele onder de zoden te stoppen, maar ook daar bleef het spijtig genoeg bij.
Verbeeck stond toen al een ganse wedstrijd, door gebrek aan zelfvertrouwen, tegen zichzelf te spelen met een 0 op 4 als gevolg. Stevig beginnen trainen kan een oplossing bieden, gebeurt dat niet dan blijven de resultaten uit!
Ook opvallend, in gans de wedstrijd werd geen enkele vijfsetter betwist. Niet te ver wegzakken is de boodschap. 6e plaats met amper 6 punten, het is niet te vet!

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Salamander A diende door het algemeen forfait van Diest B niet aan te treden.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Over Ons

Opgericht op 25 april 1936

Adres

KTTC Salamander Mechelen
Donkerlei 72
2800 Mechelen
Tel Lokaal: 0488/99.64.91
Tel Voorzitter: 0476/21.30.01
Email: tafeltennis.salamander@gmail.com