Warning: Use of undefined constant A003 - assumed 'A003' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/d/1/8/kttc-salamander.be/httpd.www/ploeg.php on line 20

A-Ploeg

Afdeling 1A - Prov. Antwerpen - Jeugd

# Team Aantal W V G Wed. W Wed. V Sets W Sets V Ptn
1 TTC Zoersel A101000782225210978
2 TTK Turnhout B10820683223814268
3 TTK Merksplas A10640574320416957
4 KTTC Salamander Mechelen A10460554520717655
5 TTC Nodo C10181227811425222
6 TTK Rijkevorsel A10091208010126820

Warning: Use of undefined constant A003 - assumed 'A003' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/d/1/8/kttc-salamander.be/httpd.www/ploeg.php on line 342 Warning: Use of undefined constant Yes - assumed 'Yes' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/d/1/8/kttc-salamander.be/httpd.www/ploeg.php on line 345

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Turnhout B: Michielsen E0  1/3  Dockx E0  2/3  Havermans E2 3/3 
Salamander A: Smet E0  0/3  Bongers E0  2/3  Geeraerts E0  1/3 + dubbel

VERSLAG:
Onze vernieuwde ploeg, met aanwinsten Bongers en Geeraerts (beiden van Hove), moest meteen in de wei tegen Turnhout, dat zoals altijd degelijke jeugdploegen afvaardigt. Dat was vandaag niet anders. Zeno Bongers liet meteen zien dat hij uit het goede hout is gesneden, met mooie winst op Michielsen en Dockx, alleen Havermans was te sterk. Lucas Geeraerts verloor ook van Havermans, met wel héél nipte setstanden. Hij is een vechter en dat zal zeker in de komende wedstrijden worden bewezen. Eigenaardig genoeg kwam Warre Smet niet tot winst vandaag. Dockx was hem gemakkelijk de baas, maar zowel Michielsen als Havermans hadden een belle nodig om hem te verslaan. 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Nodo C: Walravens E0 0/3  Wijnen E4 0/3  Coesemans E4 1/3
Salamander A: Smet E0 3/3  Bongers E0 3/3  Geeraerts E0  2/3+ dubbel

VERSLAG:
Zowel Zeno Bongers als Warre Smet verliezen vandaag één setje, sterk gespeeld noem ik dat. Een belle in het dubbel zette de bordjes meteen op 0-7 tussenstand. Toen moest Lucas Geeraerts de duimen leggen tegen Coesemans, ook al in een belle, hij kon de voorsprong niet behouden. Verliezen van Emma Coesemans is geen ramp, da's een goede speelster, Lucas. Voilà, een 1-9 uitslag: daar kan je eens flink mee uitpakken, gasten. 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Rijkevorsel A: Michielsen E0 2/3  Verdonck E4 0/3  Maes NG 0/2
Salamander A: Smet E0 2/3  De Jonghe E4 3/3  Geeraerts E0  2/3+ dubbel

VERSLAG:
Zeno in laatste instantie vervangen door Jiri De Jonghe, die er een fijne middag van heeft gemaakt. Verdonck ging gemakkelijk over de knie, dan Michielsen: die loopt 0-2 uit maar 'the man' komt opnieuw terug en wint de belle met 11-5. Zoals mama Hélène over hem zegt: het is een diesel die wat langer nodig heeft om op toeren te komen. We beginnen het stilaan te geloven. Lucas Geeraerts is een goede speler die perfect in onze ploeg past. Vandaag wint ook hij 2 matchen zonder noemenswaardige tegenstand, alleen Michielsen (goede speler!) was hem te sterk. Warre Smet loopt er zoals gewoon relaxed bij en wint dan gemakkelijk van Maes, Michielsen had een belle nodig tegen hem. Tegen Verdonck had Warre dan weer de belle in zijn voordeel. Onze ploeg draait mee bovenaan de rangschikking.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Zoersel A: Aerts D4 3/3  Geluykens E2 2/3  Van Proeyen E2 0/3 + dubbel
Salamander A: Smet E0 1/3  De Jonghe E4 1/3  Geeraerts E0  2/3

VERSLAG:
Opnieuw met Jiri in de ploeg voor de geblesseerde Zeno, naar Zoersel, wat nooit een gemakkelijke verplaatsing is. Ditmaal werden er geen belles betwist. Onze A-ploeg heeft zich moeten neerleggen bij het overwicht van de thuisploeg, die met een D4 in de ploeg al serieus versterkt aan de match begon. Helaas was deze Aerts té sterk voor onze gasten, alleen Lucas Geeraerts kon hem een set afsnoepen. Lucas kon dan weer winnen van Geluykens en Van Proeyen, al gaf deze laatste wel wat weerwerk. Warre Smet kon ook alleen Van Proeyen de baas, Jiri deed het hem dan maar na. Het is een spannende competitie: met 4 ploegen op een paar punten van elkaar... gas geven en de leiding nemen!!

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Merksplas A: Campers D4 2/3  Adriaenssen E2 2/3 Van Herpe E4 2/3
Salamander A: Smet E0 0/3  Bongers E0 2/3  Geeraerts E0  1/3 + dubbel

VERSLAG:
A-ploeg op volle sterkte naar Merksplas, maar een overwinning hebben ze niet kunnen meenemen. Zeno Bongers was vandaag de enige die op niveau presteerde door 2 matchen te winnen. Hij klopt lokale D4 Campers met een droge 0-3! Tegen Adriaenssen liep het al wat stroever maar kon hij toch met 1-3 de match binnenrijven. Helaas verliest hij van Van Herpe in een belle. Warre Smet verliest met nipte cijfers van Adriaenssen;tegen Campers kan hij een set winnen. Van Herpe wint vrij gemakkelijk van hem. Hier had ik toch iets weer verwacht. Lucas Geeraerts kan ook van Campers een set winnen; tegen Van Herpe kan hij de punten binnenrijven; Adriaenssen kan hem de baas.. in een belle. Al bij al had hier iets meer ingezeten vandaag. Slecht gespeeld: nee, dat ook niet, maar het tikkeltje geluk ontbreekt.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Turnhout A: Docx E0 3/3  Geerts E0 3/3  Havermans E2 1/3
Salamander A: Smet E4 1/3  Geeraerts E0 0/3  Bongers E0 1/3 + dubbel

VERSLAG:
Warre Smet kan vandaag winnen van Havermans in een belle; tegen Docx kan hij helemaal niet op; Geerts kan hem nekken in een belle na een spannende match. Lucas Geeraerts moet met lege handen huiswaarts; hij speelde niet slecht maar als de bal niet in je voordeel wil rollen moet je je daar bij neerleggen. Hij kon enkele sets winnen maar het was niet zijn dag vandaag. Zeno Bongers kan Havermans kloppen in een belle, speelt sterk tegen Geerts maar verliest nipt; hij verliest een belle van Docx. Ook hier had de stand iets milder kunnen zijn. Ondanks 4 verliesmatchen staat onze ploeg nog altijd 3e!

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Nodo C: Walravens E0 1/3  Wijnen E4 0/3  Coesemans E4 0/3
Salamander A: Smet E0 3/3  Bongers E0 3/3  Geeraerts E0  2/3+ dubbel

VERSLAG:
Net zoals de match in de heenronde wisten onze kids Nodo klein te krijgen met een 9-1 score. Niet dat het nu zo gemakkelijk ging, de 3 belles die werden betwist gingen naar Salamander. Warre Smet won zijn belle tegen Wijnen met 11-8 na een spannende match. Zowel Walravens ald Coesemans vormden geen probleem. Ook Zeno Bongers won zijn belle, tegen Walravens werd het in set 5 11-9, ook hier na een spannende match. De andere matchen vormden geen hindernis voor Zeno; hij is aan een goede reeks bezig. Lucas Geeraerts moest de duimen leggen tegen Walravens; Coesemans en Wijnen konden hem geen set ontfutselen. Al bij al een puike prestatie. Blijven bevestigen, gasten!

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Wedstrijd om de 3e plaats in de rangschikking. Onze Salamander boys waren ondanks het startuur van 13.00 nog niet goed wakker, want ze lieten Merksplas zonder al te veel tegenwerk weglopen naar een 0-4 stand. Pas dan bracht Zeno weerwerk met overwinningen op Van Herpe en Ceusters.  Jiri moest Lucas Geeraerts vervangen en had de avond voordien niet zijn beste avond. Buiten winst tegen van Herpe en nipt verlies van Ceusters kwam hij niet.  Warre tenslotte wachtte tot de 3e set van zijn eerste wedstrijd om wakker te worden, maar dan was de match al weg.  Daarna herpakte hij zich wel met belles tegen Ceusters en een prachtige match tegen Campers (D4), maar het was net niet goed genoeg. De dubbel ging ook verloren.  Zo sluit Salamander A de heenronde af op de 4e plaats.  Terugronde verlengd verblijf in 1A?  Ja, normaal wel, maar net nu komt de jeugdcommissie af met een nieuwe regeling voor de terugronde!!!!!  Vanaf plaats 4 zak je naar divisie 2.  2 dagen nieuwe regels ivm reekssamenstelling en onze jeugdspelers in zak en as.  Jeugdcommissie, geen nieuwe regels tijdens het seizoen want dan zijn er altijd gedupeerde clubs.

Over Ons

Opgericht op 25 april 1936

Adres

KTTC Salamander Mechelen
Donkerlei 72
2800 Mechelen
Tel Lokaal: 0488/99.64.91
Tel Voorzitter: 0476/21.30.01
Email: tafeltennis.salamander@gmail.com