Warning: Field 'club_teamphoto' doesn't have a default value in /customers/d/1/8/kttc-salamander.be/httpd.www/adminzone/inc/ez_sql_mysqli.php on line 393

A-Ploeg

Reeks A Landelijk - RegionVTTL - Heren

# Team Aantal W V G Wed. W Wed. V Sets W Sets V Ptn
1 KTTC Salamander Mechelen A22182224410880846860
2 TTK Turnhout A22145319315968659153
3 T.T.C. Zandvoorde B22137219615671863550
4 TTC Rooigem Gent VZW C22148019915371764250
5 TTC Smash Dolfijn B22128218916366957548
6 TTK Dylan Berlaar B22118319315970661947
7 T.T.K. Herckenrode A22108418017268565646
8 TTC Nodo B221110118516770563745
9 TTC Morata Mol A22810417517767269342
10 TTC Sint-Pauwels vzw A22515215020260175234
11 TTC Zele A22219110724548583226
12 T.T.C. Meulebeke A22119210125147682826

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Berlaar B: Vleugels B4 4/4 - Provoost B6 3/4 - Evens B6 1/4 - Huyskens B6 1/4
Salamander A: Hoeben B4 2/4 - De Backer B6 2/4 - Verbeeck B6 2/4-V.Itterbeeck B6 1/4

VERSLAG:
Salamander moest na een stevige partij tafeltennis, tenslotte nipt de duimen leggen.
Het was het duo Vleugels-Provoost die ons fanionteam de das omdeden, al diende de Balderse kopman in 3 matchen, zijn vel te redden via een 5e set.
Na 6 partijen stond alles nog gelijk, maar toen namen Provoost en Co bij de rust een 5-3 voorsprong, die ze later zouden uitbreiden tot 8-4. Een te late Mechelse reactie bracht hen terug tot 8-7. In de wedstrijd voor een gelijkspel kwam Vleugels tegen Hoeben nooit in gevaar. 9-7 verlies... 2x belle winst, 4x belle verlies maakten het verschil. Deze nederlaag stond niet in onze agenda.
Individueel? Hoeben klopte Evens en Huyskens idem dito voor Verbeeck. De Backer was de enige die Provoost de baas kon en nam ook met succes Evens op de korrel, liet zich dan weer ringeloren door Huyskens. Van Itterbeeck, op training nochtans in heel goede doen, kwam niet verder dan een zege tegen Huyskens.
Volgende week beter, we kijken er naar uit.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A: Hoeben B4 2/4 - Verbeeck B6 4/4 - Penninckx B6 2/4 - De Backer B6 3/4
Nodo Ekeren B : Soin B6 2/4 - Moens J B6 2/4 - Davidse C4 1/4 - Moens B D4 0/4

VERSLAG:
Vrij vlotte overwinning tegen een ploeg die verzwakt aantrad.Verbeeck was de man van de match met een 4op 4.
De Backer pakte de familie bij de kraag en won nog van Davidse. Spijtig verlies van Soin. Hoeben kon de beide Nodo kopmannen geen baas en Penninckx won van Soin en Moens B. Tegen Davidse verloor hij nipt in de belle. Meteen werd de misstap tegen Berlaar in de eerste week rechtgezet.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Zandvoorde B: Dupont B4 3/4 - De Puydt W B6 2/4 - De Jonckheere B6 1/4 - Gobert C0 0/4
Salamander A : Hoeben B4 2/4 - Verbeeck B6 4/4 - V.Itterbeeck B6 2/4 - Penninckx B6 2/4

VERSLAG:
Knappe prestatie van onze fanionploeg met een "trekker" Verbeeck die niks liet liggen voor de W-Vlamingen! "Ik ben in topconditie" zei Kevin in de loop van de week en hij had dus gelijk...knap.
Hoeben en Van Itterbeeck vloerden De Jonckheere en Gobert, het had iets meer gemogen en Penninckx klopte dan wel De Puydt en Gobert, maar ook daar had het een ietsje beter gekund.
Salamander liep van bij het begin van de wedstrijd weg, maar Zandvoorde sloop terug tot 5-6, maar toen was hun lied uitgezongen en ging het naar 5-9 en varkentje gewassen.
Verbeeck en Co staan nu op een derde plaats met 7 punten.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Salamander A: Hoeben B4 2/4 -V. Itterbeeck B6 4/4 -Penninckx B6 4/4 -Rijckmans E C2 0/4
St. Pauwels A : Maes B6 2/4 - V.D.Nieuwenhof-C0-Snellinckx- C0 1/4- Boom C2 1/4

VERSLAG:

Iedere week worden de ploegen, om welke reden dan ook, dooreen gerammeld.
Nu was het de beurt aan Verbeeck, die naar de C-ploeg verhuisde en Van Baekel die uit de B-ploeg werd gevist en eveneens in de C-ploeg werd gekatapilteert, in de hoop dat deze versterkingen de wedstrijd naar Mechelse zijde kon doen kantelen (zie verslag C-ploeg)... ook De Backer schoof op naar de B-ploeg.
Op de duur wordt je er meschogge van!
De A-ploeg moest meteen de tenen uitkuisen om het in moeilijkheden verkerende St. Pauwels van het lijf te houden.
Erwin Rijckmans opgesteld maar hij kwam spijtig genoeg niet op winst al dwong hij Boom wel tot een belle.
Kopman Hoeben kan spijtig genoeg niet wegcijferen dat hij, mede door studies in het Nederlandse Nijmegen, training en matchrytme mist. Hij klopte nog wel Snellinckx en Boom. Wito kan zeker een pak beter, maar...tenslotte gaan de studies voor en kan je van het tafeltennis alleen het beleg op uwen boterham verdienen.
Geen nood, zowel Penninckx als Van Itterbeeck maakten er een clean sheet van al had Penninckx alle moeite van de wereld om Boom van het lijf te houden (belle 11-5).Het belangrijkste de 3 punten waren binnen en zet dit team op een 2e plaats met slechts één punt achter leider Turnhout A.
Nog dit...het sympatieke Oost-Vlaamse viertal zal een tandje moeten bijsteken om het vege lijf in Landelijke te houden!    

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Ploegen : 
Herckenrode A: Jacobs B4 4/4 - Gaens C0 2/4 - Van Eyck C0 1/4 - Demarteau C0 1/4
Salamander A: Buskens B4 3/4 - Verbeeck B6 2/4 - Van Itterbeeck B6 3/4 - Rijckmans Fr. C2 0/4

VERSLAG:
Dame Fortuna keerde zich met de rug naar de Landelijke ploegen van Salamander!
De Backer was belet, Hoeben examens in Nederland, Hanssens, zware val met fiets!! Gelukkig was Buskens bereid om na 4 maanden zonder tafeltennis om in te vallen. We hadden ons in het achterhoofd al wat titelambities aangemeten, het werd een ontnuchterende zaterdagavond tegen de in de kelder van de rangschikking vertoevende Limburgers uit Herckenrode.
Na een 2-2 beginstand liepen de Mandeblussers zefs 2-5 uit en bleven tot 6-8 aan de leiding, toen verloor Verbeeck verrassend van Gaens...7-8. Buskens moest dan de meubelen redden tegen een toch wel sterke Jacobs en verloor spijtig genoeg met 3-1 en eindstand 8-8. Hoe kwam dat? Fred Rijckmans op wie we toch gehoopt hadden op 1 winstwedstrijd won niets...Verbeeck speelt teveel met ups and dawns. Hij kreeg noch Jabobs noch Gaens tegen de tatami... dat is voor Kevin één verlies wedstrijd te veel.
Van Itterbeeck moest zoals de drie andere Salamanders de hegemonie van de kopman van Herckenrode ondergaan, maar liet in zijn drie andere wedstrijden geen set vallen.
Wat nu? Op 3 november verplaatsing naar Turnhout, weer een zware dobber.
In de stand bevind ons fanionteam zich op één punt van leider Nodo B (13 punten), het zit echter allemaal kort bij mekaar als sardienen in een doosje. Na Nodo volgen 4 ploegen met één punt achterstand, gevolgd door 3 ploegen met amper 2 punten achter. Spannend allemaal! 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Turnhout A: Michielsen B4 3/4 - Boogers B4 2/4 - Kooreman C0 1/4 - V. Doorn C0 1/4
Salamander A: Buskens B4 2/4 - Verscuren B4 2/4 - De Backer B6 2/4 - V. Itterbeeck B6 3/4

VERSLAG:
Wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de rangschikking. In Mechelen wisten dat het een moeilijke match zou worden en dat werd het ook. We hadden vooropgesteld dat de Kempense kopman Michielsen minstens éénmaal diende geklopt te worden en dat gebeurde door een op een wolk spelende Bert Van Itterbeeck, die meteen ook beide C0'en met succes op de korrel nam. Alleen Boogers kon Bert een halt toeroepen.
Salamander had de herbegonnen Buskens en de reserve Verscuren opgesteld, beide B4 spelers. Zij konden hun maandenlange competitie-inactiviteit moeilijk verbergen. Buskens won wel van Van Doorn en Boogers, tegen deze laatste bij een 7-8 match-voorsprong. Winst was cruciaal, gelukkig klaarde Maxim de klus. Voor hem toch ook een verrassende neerlaag tegen C0 Kooreman.
Verscuren klopte Kooreman en Boogers, hij verloor dan weer verrassend tegen Van Doorn.
De Backer Won van Van Doorn en Kooreman en kwam tegen Michielsen een habbekrats te kort in de 5e set...12-10 aub.
Mooie winst die onze fanionploeg met Aarschot B en Berlaar B met 15 punten mee aan de leiding brengt.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN: 
Salamander A: Buskens B4 2/4 - Hoeben B4 2/4 - Verbeeck B6 4/4 - Van Itterbeck B6 3/4
Zele A: Saey B6 2/4 - Van Damme B6 2/4 - Neyt C2 0/4 - De Schoesitter C2 1/4

VERSLAG:
Een wow match werd het zeker niet. Salamander liep 10-0 uit, was het deze grote voorsprong die de "focus" dempte?
Beide Mechelse kopmannen gingen dan in het verlies tegen Saey en Van Damme. Zeker Buskens moet stilaan zijn  niveau gaan opkrikken, bij achterstand in zijn matchen laat hij te weinig zijn tanden zien...werk aan de winkel dus!
Gelukkig waren Verbeeck, ondanks zijn 4 op 4 te veel geweeklaag! en Van Itterbeeck verloor die alleen van verdediger De Schoesitter (hanteert een speelstijl die hem helemaal niet ligt) die zorgden dat er geen accidenten gebeurden. Door deze zege pakt onze A-ploeg de leiding in zijn reeks met 18 punten dit mede in de hand gewerkt door de nederlagen van medeleiders S.D.Aarschot B, Nodo B en Berlaar B. Zandvoorde en Rooigem C volgen nu op één punt.
Volgende zaterdag staat er weer een moeilijke verplaatsing naar S.D.Aarschot op het programma, hopelijk kunnen Buskens en Co die wedstrijd zgevierend afsluiten.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Sm.Dolfijn Aarschot B: Andries B6 3/4 - Ponseele C0 0/4 - Willems C0 0/4 - V.D.Berghe NG 0/4
Salamander A: Buskens B4 4/4 - Verscuren B4 3/4 - Verbeeck B6 3/4 - V. Itterbeeck B6 3/4

VERSLAG:
De opstelling van de 2e geklasseerde in de rangschikking was ondermaats met zelfs een dame NG als 4e speler! Het werd zeker niet het duel dat we hadden verwacht.
Buskens met zijn clean sheet liet her en der een setje liggen maar had verder geen problemen.
De 3 overige Mechelaars kregen een stevig spelende Andries niet onder de knoet...daarmee is alles gezegd over deze match.Onze A-ploeg blijft aan de leiding de kortste achtervolger is nu Zandvoorde op amper één punt.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

We waren wel een beetje bevreesd want Mol is degelijk team, zonde dat ze hun kopman Lavrijsen niet konden opstellen, die ging liever naar het Theater 40-45, dat speelde natuurlijk in de kaart van ons A-team (waarbij Verscuren op de bank bleef) die een daverende start namen en in de 9e partij Mol al schaakmat hadden gezet 9-0 aub.

Kopman Buskens B4 bleef ongeslagen, moest telkens wel een 4e set toestaan, duwde dan weer op de gas om accidenten te vermijden!

Ook Van Itterbeeck B6 speelt al een hele tijd op een niveau dat we al een aantal seizoenen niet meer hadden gezien. Ook hij bleek niet te pakken door de Mollenaren. 4 op 4…knap
Hoeben won van Mertens C0 en Van Genechten C0 en kon niet wegcijferen dat de studies in Nederland zijn prestaties gans normaal geen goed doen.
De Backer won van Van Hoof B6 en D’Aes B6, verloor in vijf sets van Van Genechten C0 (9-11) en had een belle nodig tegen Menten C0 die hij nipt met 11-9 in de vijfde set won.

Door verlies van Zandvoorde komt Turnhout op de 2e plaats op 2 punten.
Volgende week staat er een kwaje verplaatsing naar Rooigem C op het menu

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Rooigem C : Ghequière B4 2/4 - Bockaert B4 4/4 - Aneca B6 3/4 - Vanderhaegen B6 3/4
Salamander A: Buskens B4 2/4 - Hoeben B4 2/4 - De Backer B6 2/4 - Van Itterbeeck B6 0/4

VERSLAG:
We hadden het weer aan onze rekker!! Rooigem B kreeg forfait van La Cipale A en zette 2 van hun spelers uit deze ploeg in tegen Salamander...van competitievervalsing gesproken en een slecht moment om deze ploeg te bekampen natuurlijk...soit, ondanks alles is dat een zware nederlaag al gingen er wel 7 vijfsetters nipt verloren!
Kopman Buskens vloerde Vanderhaegen en Ghequière, verloor van Aneca in de belle maar was kansloos tegen Bockaert die aan 100% acteerde.
Hoeben kwam niet op winst, toch tweemaal verlies in een vijfsetter tegen Vanderhaegen  en Aneca. De Backer eigenlijk "de man" van de Mechelse vier, hij klopte zowel Ghequière als Anica met 14-12 in de vijfde set, verlies van Vanderhaegen en Bockaert.
Man in forme Van Itterbeeck bleef op 0/4 steken. Ook hij moest in een vijfsetter de duimen leggen, zowel tegen Vanderhaegen (5-11) als tegen Aneca (7-11). 7 belles in totaal een bewijs dat Salamander zich tot het uiterste heeft verdedigd.
Ondanks alles zal de Mechelse fanionploeg zich toch tot herfstkampioen kronen.
Intussen zijn Turnhout, Zandvoorde en Rooigem tot op één punt genaderd. Volgende week tegen hekkensluiter Merelbeke moeten de drie punten in Mechelen blijven.

 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A: Buskens B4 4/4 - Verscuren B4 4/4 - De Backer B6 4/4 - Penninckx B6 4/4
Meulebeke A: Lambrecht R.- C0 0/4 - Vermandel C90 0/4 - Lambrecht W. C2 0/4 - Vaernewijck C2 0/4

VERSLAG:
De fanionploeg van KTTC Salamander raasde als een typhoon over hekkensluiter Meulebeke heen. Slechts 3 sets gingen verloren, meer kan daar niet aan toegevoegd worden.
In de rangschikking blijft dit A-team aan de leiding met Turnhout in het kielzog.
Nu 5 weken rust en hopelijk staan de spelers op 12 januari klaar om Berlaar B te bekampen, ploeg die bij de start van het seizoen Salamander al direct een nederlaag in de schoot legde. 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A: Buskens B4 4/4 - Verscuren B4 2/4 - Verbeeck B6 4/4 - PLateus B6 0/4
Berlaar B: Evens B6 1/4 - Provoost B6 2/4 - Huyskens B6 2/4 - Peere B6 1/4

VERSLAG:
Leider Salamander kreeg Berlaar B op bezoek en die hadden de eerste confrontatie van de competitie gewonnen. Berlaar moest nu zijn kopman missen (examens) maar ook Salamander kon, om dezelfde redenen De Backer niet opstellen.
Je meent dan dat het een knappe wedstrijd zou worden voor Salamander met het mes tussen de tanden, dat is dan blijkbaar bij een paar Mechelaars niet goed doorgedrongen ofwel hadden ze van de spreuk nog nooit gehoord. Een ontgoochelde voorzitter moest toezien hoe Berlaar bleef dreigen door de zwakke prestaties van het duo PLateus en Verscuren. Plateus verloor zijn eerste partij tegen Provoost, deed zich daarbij pijn aan de voet en zakte door een gebrek aan zelfvertrouwen helemaal uit de wedstrijd. Verscuren kreeg in zijn partij tegen Huyskens af te rekenen met een hardnekkige neusbloeding, verloor met 9-11 in de belle waardoor ook hij wegzakte, Evens nog wel vloerde, maar dan tegen Provoost door gebrek aan concentratie, zichzelf uit de match loodste. Hij kwam in de belle nog wel sterk opzetten maar moest met 9-11 de duimen leggen.
Gelukkig was het duo Buskens - Verbeeck outstanding. Zeker Verbeeck raasde elke wedstrijd over zijn tegenstanders heen, alleen Huyskens kon een 5e set afdwingen. Ook Buskens had geen medelijden, al moet hij wel opletten zijn focus een ganse wedstrijd hoog te houden. Hij diende zijn laatste wedstrijd tegen Evens niet te spelen, die gaf wegens ziek geworden forfait.
Meteen blijft Salamander aan de leiding al volgen vier teams op een paar luttele puntjes. Het is zeker nog niet binnen.   

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Nodo B:  Soin B6 2/4 - Heirman C0 0/4 - Brands C0 1/4 - Zwaenepoel C2 1/4
Salamander A: Buskens B4 4/4 - Penninckx B6 2/4 - Verbeeck B6 2/4 - V. Itterbeeck B6 4/4

VERSLAG:
Het was een ganse week puzzelen van "hoe gaan we de ploeg samenstellen!" want Nodo was geen kat om zonder handschoenen aan te pakken. Vier B-spelers waren bij Salamander voor deze speelweek onbeschikbaar begin er dan maar aan.
De vrees bleek ongegrond...Nodo wisselt ook regelmatig van spelers in deze ploeg en deze maal waren ze niet "au grand complet" aan de opslag zodat het voor Buskens en Co nog vrij makkelijk verliep.
 Bij een beginstand van 2-2 liep Salamander uit tot 9-2 en was het varkentje gewassen! Individueel deeed het duo Buskens en Van Itterbeeck het met een 4 op 4 uitstekend al had Buskens het in zijn laatste partij nog erg veel last met Soin, maar ronde het toch af met winst in de vijfde set 11/9.
Het andere duo Penninckx - Verbeeck stond maar erg slapjes op de benen. Penninckx verloor van Soin en Zwaenepoel (11/5 in de belle) en Verbeeck liep een blauwtje tegen Soin en Brands. Je kan er van tijd kop noch staart aan krijgen maar kom de punten waren binnen en ons fanionteam blijft aan de leiding kort op de hielen gezeten door Rooigem C op amper één puntje.


beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A: Buskens B4 3/4 - Verbeeck B6 3/4 - V. Itterbeeck B6 0/4 - Penninckx B6 2/4
Zandvoorde B: Dupont B4 2/4 - Depuydt B6 1/4 - De Jonckheere B6 4/4 - Gobert C0 1/4

VERSLAG:
We wisten wel dat Zandvoorde een gevaarlijke tegenstander zou zijn en dat is ook gebleken!
De Salamander clan hield drie uur en een half de adem in, een echte cupmatch. Grootse wedstrijden waren er niet te bekijken dat werd dus gecompenseerd met een grote dosis spanning.
We pakten na 3 partijen de leiding 2-1 en dachten dat de eerste stap werd gezet naar de zege...nee dus want toen verloor Buskens van De Jonckheere met 11-9 in de vijfde set en...2-2! Van dan af liep ons A-team achter de feiten aan en bij 3-5 werd er rusten geblazen. De hervatting was katastrofaal in zoverre dat de Mechelaars op een 3-7 achterstand werden getrakteerd.
Schrijver dezes zag de bui al hangen. Toen vloerde Verbeeck de West-Vlaamse kopman Dupont en liet Buskens Dupuydt helemaal geen kans. Dat arme wicht kreeg noch kop noch staart aan de gevarieerde services van de Salamander kopman en...5-7! Verbeeck en Co zaten terug een beetje in de wedstrijd. 
De laatste 4 wedstrijden werden dus cruciaal! Penninckx klopte Gobert, maar Van Itterbeeck verloor tegen de erg sterk spelende De Jonckheere zijn 4e wedstrijd en..6-8.
Verbeeck had geen erbarmen met Depuydt (7-8) maar Buskens had een zware kluif aan Dupont. Hij moest matchverlies vermijden! Hij verloor de 4e set met 13-11, herpakte zich in de beslissende set met zware 11-7 cijfers en...8-8; Een "oef" ging door de speelzaal.
Gelukkig verloor 2e gerangschikte Rooigem tegen SD Aarschot zodat Salamander toch één punt verder uitliep op Rooigem, maar krijgen ook SD Aarschot en Turnhout op 2 punten in het vaarwater. Conclusie het gaat nog erg spannend worden.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
St. Pauwels: Maes B6 1/4 - V.D.Broeck C0 2/4 - Piron C0 0/4 - Snellinckx C0 2/4
Salamander A: Buskens B4 3/4 - Hoeben B4 2/4 - Verbeeck B6 3/4 - V. Itterbeeck B6 3/4

verslag:
Het was toch wat eigenaardig dat St. Pauwels kon blijven aanklampen in de eerste helft van de wedstrijd! 4-4 Hoeben, Buskens, Verbeeck en Van Itterbeeck verloren hun wedstrijd...raar, heel raar! Onderschatting?
In de 2e helft kon alleen Van den Broeck nog winnen van Hoeben, een Hoeben die door studies in Nederland bijna niet kan trainen, spijtig genoeg.
Buskens verloor van Snellinckx met 11-9 in de belle en won verder vrij makkelijk zijn 3 andere wedstrijden. Ook Hoeben liet zich ringeloren door Snellinckx en ging dan ook nog ten onder tegen V.D.Broeck, de reden hiervoor werd hierboven al aangehaald.
Verlies van Verbeeck tegen Van Den Broeck en nipte winst tegen Maes 11-8 in de vijfde set.
Van Itterbeeck stond kort bij een 4 op 4, maar werd door Maes (11-8 in de belle) van een clean sheet weggehouden.
Salamander A blijft dus aan de kop van de rangschikking met 39 punten gevolgd door SD Aarschot en Rooigem C met 37 punten.
Volgend weekeinde geen competitie...de interclubleiders kunnen op adem komen.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A: Buskens B4 4/4 - Hoeben B4 3/4 - Verscuren B4 4/4 - De Backer B6 4/4
Herckenrode A: Jacobs B4 1/4 - Gaens C0 0/4 - Vaneynck C0 0/4 - Dumarteau C0 0/4

VERSLAG:
Eeen logische overwinning als je de klasseringen in ogenschouw neemt....maar de Mechelse fanionploeg raasde over de Limburgers heen. In de heen wedstrijd kwamen Van Itterbeeck en Co met een 8-8 naar huis terug, wat een verschil. Slechts één 5-setter werd er toegestaan. Verscuren knalde er op los als in zijn beste tijden. Hoeben na maanden met weinig tafeltennis is "back in bussines?! " en traint er stevig op los. Ook Buskens schroeft zijn niveau omhoog en wat gezegd van De Backer? De yougster deed niet onder voor zijn meer ondervindingrijke ploegmakkers en pakte knap 4 op 4. De verwachte boeman m.n. Wout Jacobs kreeg de tijd niet om uit de startblokken te schieten en kon alleen Hoeben de baas, meteen was de eer voor de Limburgers gered.
Wat viel die 16e speelweek mee!! Gevaarlijkste tegenstander Rooigem ging roemloos tenonder bij Morata Mol. Ook SD Aarschot verloor met een onvolledig team op Turnhout, zodanig dat Turnhout nu op de 2e plaats staat op 3 punten van ons A-team dat volgende zaterdag de Kempenaren in eigen lokaal gaat ontmoeten 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A: Buskens B4 1/2 - Hoeben B4 2/2 - Verscuren B4 2/3 - De Backer B6 1/3
Turnhout A: Michielsen B4 2/2 - Boogers B4 1/4 - Kooreman C0 ff - V. Dooren C0 2/4

VERSLAG: Spijtig...spijtig...spijtig...! Een wedstrijd tussen de nrs. één en twee van de reeks had moeten uitdraaien op een dolle partij tafeltennis. Toch wel een serieus aantal mensen die kwamen kijken, wat was het resultaat? Een tafeltennismatch die er geen was. Turnhout "arriveerde" in Mechelen met 3 spelers als Michielsen dan voor zijn twee laatste wedstrijden forfait gaf (kwetsuur) trok het helemaal op niks meer. Voor de toeschouwers was het ontluisterend.
Een ganse week was men bezig geweest met deze wedstrijd. Hoeben en Buskens speelden amper 2 wedstrijden, span de boog dan maar op! Buskens verloor van Boogers die dan op zijn beurt zijn laatste wedstrijd tegen Hoeben "flanste". Verscuren en De Backer hadden dan weer het genoegen? om drie matchen te kunnen betwisten. Verscuren verloor zijn openingswedstrijd tegen Michielsen, klopte daarna van ambetatie bijna een gat in de TT-tafel met winst tegen de twee andere Kempenaren . De Backer won van Boogers na een knappe partij tafeltennis, verloor daarna van Michielsen en verrassend van Van Dooren.
Om 20u45 was de wedstrijd? ten einde en konden de officiële scheidsrechters huiswaarts. Hoe krijg je mensen nog warm om naar een normaal voorziene topwedstrijd te komen kijken?
Door deze overwinning blijft Salamander aan de leiding met 45 punten gevolgd door Rooigem C met 41 punten.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Zele A: Van Damme C0 1/4 - De Schoesitter C2 1/4 - Neyt C2 1/4 - Poppe E0 0/4
Salamander A: Buskens B4 4/4 - Hoeben B4 4/4 - Verbeeck B6 4/4 - Penninckx B6 1/4

VERSLAG:
Veel is er over deze wedstrijd niet te vertellen. Er werden 12 4 setters gespeeld en Buskens die moeite had om De Schoesitter van het lijf te houden in een 5e set. Verrassend was zeker de 1 op 4 van Penninckx die een totale off-day meemaakte.
Ons A-team blijft dus an de leiding en breid zijn punten voorsprong nog uit doordat Rooigem C ten onder ging op Berlaar. Buskens en Co tellen nu 48 punten, Turnhout als 2e heeft 43 p. Rooigem en SD Aarschot volgen op 6 punten. Met nog 4 wedstrijden (er zijn nog 8 punten te verdienen) staan de Mechelaars er goed voor Is de titel binnen? Er zou al heel wat moeten gebeuren als Salamander die titel niet grijpt...mais...on sait jamais. Gefocust blijven dus!

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:

Salamander A: Buskens B4 3/3 - Hoeben B4 1/3 - Verscuren B4 3/3 - Verbeeck B6 3/3
SD Aarschot B : Maththues B4 0/3 - Garcia B6 0/3 -De Meyer B6 1/4 - Vercammen C0 1/4

VERSLAG:
Aarschot B had nog een stevig viertal naar Mechelen gestuurd. Er werden knappe wedsrrijden gespeeld, maar de Buskens' boys lieten er geen gras over groeien en liepen vrij snel van de tegenstrevers weg tot 10-2.
Toen kwam de wedstrijd Buskens versus Garcia aan de beurt en dat liep verkeerd.
Garcia die blijkbaar voelde dat hij tegen de Mechelse kopman weinig kans ging maken vond het de moment gekomen om zijn tegenstrever te gaan intimideren. Toen Maxim ging reageren was het hek van de dam..scheidsrechter Mattheus zat er bij en vergat de roede boven te halen. Toen de gemoederen bedaard bleken, maakte een op de tenen getrapte Maxim brandhout van de Aarschot speler en toen begon het weer met een Garcia die erg persoonlijk werd. Wit van woede gaf Buskens forfait voor de laatste partij hetgeen ook Garcia deed. Door al dat gejammer zag Mattheus het ook niet meer zitten en gaf er voor zijn laatste partij eveneens de brui aan.  De gemoederen weer bedaren lukte na een tijdje, maar de Salamanders hadden genoeg van al die heisa en vroegen Garcia om na de wedstrijd Mechelen te verlaten. Voorafgaand gaf een zieke Vercammen na 2 partijen eveneens forfait, zodat deze wedstrijd die erg goed begonnen was in chaos eindigde. 
Salamander blijft na deze zege ruim op kop en heeft nog één gelijkspel nodug om zich aan de "Champagne" te kunnen begeven.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Morata Mol A: Lavreysen B6 0/4 - V. Hoof B6 2/4 - D'Aes B6 0/4 - Weckx C0 0/4
Salamander A: Buskens B4 3/4 - Hoeben B4 4/4 - Verscuren B4 4/4 - De Backer B6 3/4

VERSLAG: 
Mol gaf wel wat weerstand, maar Hoeben en Co pakten de Kempenaren direct bij de keel en na tien partijen was de stand 9-1 en waren de 3 punten binnen.
Die punten zorgden voor de zekerheid dat dit A-team KAMPIOEN is in zijn reeks en de promotie naar 2e Narionaal een feit is. Hoeben en Verscuren bleven ongeslagen, maar zowel Buskens (verlies in de 5e set) als De Backer lieten zich door Van Hoof verrassen.
Met 54 punten op het conto is Salamander A niet meer inhaalbaar, Turnhout volgt als tweede op 5 punten. PROFICIAT aan Verscuren en Co.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A: Buskens B4 3/3 - Hoeben B4 3/3 - Verscuren B4 1/3 - De Backer B6 1/3

Aneca B6 2/4 - V.D.Haeghen B6 2/4 - SImal ff. - Dullaert C6 0/4
VERSLAG :

Buskens en Co waren gebrand op een stevige pot tafeltennis tegen een ploeg die toch een gans seizoen mee aan de kop van de rangschikking draaide.
De teleurstelling van de Salamander voorzitter was groot...nu ook weer kregen we een gehalveerd team voor de voeten.
Gelukkig waren Buskens en Hoeben op niveau, zodat we toch nog 4 knappe partijen te bewonderen kregen. Hoeben in een zeer goede forme had geen "kompasse met de Oost-Vlamingen". Buskens daarentegen had een ferme kluif aan Vanderhaeghen, een jonge kerel die bijna gaten in onze TT-tafels sloeg. Toch wist Maxim hem in een zinderende 5e set te bedwingen.
Verscuren liet het afweten in zijn laatste partij van de competitie. Hij kon zich niet opladen tegen een onvolledige ploeg. De focus ontbrak en dat loopt tegen de nummers één en twee van Rooigem falikant af. Ook van De Backer hadden we iets meer verwacht, alleen winst tegen C6 Dullaert (deed zijn uiterste best) is voor hem te weinig.
De 3 punten bleven dus in Mechelen hetgeen de titel helemaal in de "sacoche" deed belanden. Turnhout A als tweede volgt al op 5 punten. Volgende speeldag nog een verplaatsing naar "rode lantaarn". Spijtig genoeg kunnen Verscuren no-h Hoeben  niet deelnemen...weer geschuif, gelukkig voor de laatste maal, het seizoen 2018-2019 zit er op.  

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Meulebeke A: Lambrecht R. C0 2/4 - Vermandel C0 1/4 - Lambrecht W. C2 1/4 - Devoldere C4 0/4
Salamander A: Buskens B4 4/4 - Penninckx B6 3/4 - Plateus C2 1/4 - V. Reeth C4 2/4

VERSLAG:
Verscuren en Hoeben bleken onbeschikbaar, gelukkig was deze wedstrijd tegen hekkensluiter Meulebeke en werd het seizoen '18-'19 toch nog afgesloten met een zege. Buskens pakte gans normaal 4 op 4. Dat Penninckx en Plateus zich lieten ringeloren door de broertjes Lambrecht zou toch niet mogen. Plateus verloor die wedstrijd tegen W. Lambrecht met 11-8 in de vijfde set.
De in laatste instantie opgeroepen Bert Van Reeth deed het goed met zeges tegen Lambrecht W en Devoldere telkens in 5 sets.

Over Ons

Opgericht op 25 april 1936

Adres

KTTC Salamander Mechelen
Donkerlei 72
2800 Mechelen
Tel Lokaal: 0488/99.64.91
Tel Voorzitter: 0476/21.30.01
Email: tafeltennis.salamander@gmail.com