Warning: Use of undefined constant A003 - assumed 'A003' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/d/1/8/kttc-salamander.be/httpd.www/ploeg.php on line 20

A-Ploeg

Reeks A Landelijk - RegionVTTL - Heren

# Team Aantal W V G Wed. W Wed. V Sets W Sets V Ptn
1 KTTC Salamander Mechelen A118211126440025928
2 TTK Turnhout A117221047236228827
3 TTC Rooigem Gent VZW C118301037336131327
4 TTC Smash Dolfijn B11632997735730125
5 T.T.C. Zandvoorde B11740968035332225
6 TTK Dylan Berlaar B11533968035832524
7 TTC Morata Mol A11434908634333723
8 TTC Nodo B11551977935931122
9 T.T.K. Herckenrode A11362799732434319
10 TTC Sint-Pauwels vzw A112817610030137716
11 TTC Zele A111916311327039014
12 T.T.C. Meulebeke A111914113521443614

Warning: Use of undefined constant A003 - assumed 'A003' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/d/1/8/kttc-salamander.be/httpd.www/ploeg.php on line 342 Warning: Use of undefined constant Yes - assumed 'Yes' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/d/1/8/kttc-salamander.be/httpd.www/ploeg.php on line 345

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Berlaar B: Vleugels B4 4/4 - Provoost B6 3/4 - Evens B6 1/4 - Huyskens B6 1/4
Salamander A: Hoeben B4 2/4 - De Backer B6 2/4 - Verbeeck B6 2/4-V.Itterbeeck B6 1/4

VERSLAG:
Salamander moest na een stevige partij tafeltennis, tenslotte nipt de duimen leggen.
Het was het duo Vleugels-Provoost die ons fanionteam de das omdeden, al diende de Balderse kopman in 3 matchen, zijn vel te redden via een 5e set.
Na 6 partijen stond alles nog gelijk, maar toen namen Provoost en Co bij de rust een 5-3 voorsprong, die ze later zouden uitbreiden tot 8-4. Een te late Mechelse reactie bracht hen terug tot 8-7. In de wedstrijd voor een gelijkspel kwam Vleugels tegen Hoeben nooit in gevaar. 9-7 verlies... 2x belle winst, 4x belle verlies maakten het verschil. Deze nederlaag stond niet in onze agenda.
Individueel? Hoeben klopte Evens en Huyskens idem dito voor Verbeeck. De Backer was de enige die Provoost de baas kon en nam ook met succes Evens op de korrel, liet zich dan weer ringeloren door Huyskens. Van Itterbeeck, op training nochtans in heel goede doen, kwam niet verder dan een zege tegen Huyskens.
Volgende week beter, we kijken er naar uit.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A: Hoeben B4 2/4 - Verbeeck B6 4/4 - Penninckx B6 2/4 - De Backer B6 3/4
Nodo Ekeren B : Soin B6 2/4 - Moens J B6 2/4 - Davidse C4 1/4 - Moens B D4 0/4

VERSLAG:
Vrij vlotte overwinning tegen een ploeg die verzwakt aantrad.Verbeeck was de man van de match met een 4op 4.
De Backer pakte de familie bij de kraag en won nog van Davidse. Spijtig verlies van Soin. Hoeben kon de beide Nodo kopmannen geen baas en Penninckx won van Soin en Moens B. Tegen Davidse verloor hij nipt in de belle. Meteen werd de misstap tegen Berlaar in de eerste week rechtgezet.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Zandvoorde B: Dupont B4 3/4 - De Puydt W B6 2/4 - De Jonckheere B6 1/4 - Gobert C0 0/4
Salamander A : Hoeben B4 2/4 - Verbeeck B6 4/4 - V.Itterbeeck B6 2/4 - Penninckx B6 2/4

VERSLAG:
Knappe prestatie van onze fanionploeg met een "trekker" Verbeeck die niks liet liggen voor de W-Vlamingen! "Ik ben in topconditie" zei Kevin in de loop van de week en hij had dus gelijk...knap.
Hoeben en Van Itterbeeck vloerden De Jonckheere en Gobert, het had iets meer gemogen en Penninckx klopte dan wel De Puydt en Gobert, maar ook daar had het een ietsje beter gekund.
Salamander liep van bij het begin van de wedstrijd weg, maar Zandvoorde sloop terug tot 5-6, maar toen was hun lied uitgezongen en ging het naar 5-9 en varkentje gewassen.
Verbeeck en Co staan nu op een derde plaats met 7 punten.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Salamander A: Hoeben B4 2/4 -V. Itterbeeck B6 4/4 -Penninckx B6 4/4 -Rijckmans E C2 0/4
St. Pauwels A : Maes B6 2/4 - V.D.Nieuwenhof-C0-Snellinckx- C0 1/4- Boom C2 1/4

VERSLAG:

Iedere week worden de ploegen, om welke reden dan ook, dooreen gerammeld.
Nu was het de beurt aan Verbeeck, die naar de C-ploeg verhuisde en Van Baekel die uit de B-ploeg werd gevist en eveneens in de C-ploeg werd gekatapilteert, in de hoop dat deze versterkingen de wedstrijd naar Mechelse zijde kon doen kantelen (zie verslag C-ploeg)... ook De Backer schoof op naar de B-ploeg.
Op de duur wordt je er meschogge van!
De A-ploeg moest meteen de tenen uitkuisen om het in moeilijkheden verkerende St. Pauwels van het lijf te houden.
Erwin Rijckmans opgesteld maar hij kwam spijtig genoeg niet op winst al dwong hij Boom wel tot een belle.
Kopman Hoeben kan spijtig genoeg niet wegcijferen dat hij, mede door studies in het Nederlandse Nijmegen, training en matchrytme mist. Hij klopte nog wel Snellinckx en Boom. Wito kan zeker een pak beter, maar...tenslotte gaan de studies voor en kan je van het tafeltennis alleen het beleg op uwen boterham verdienen.
Geen nood, zowel Penninckx als Van Itterbeeck maakten er een clean sheet van al had Penninckx alle moeite van de wereld om Boom van het lijf te houden (belle 11-5).Het belangrijkste de 3 punten waren binnen en zet dit team op een 2e plaats met slechts één punt achter leider Turnhout A.
Nog dit...het sympatieke Oost-Vlaamse viertal zal een tandje moeten bijsteken om het vege lijf in Landelijke te houden!    

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Ploegen : 
Herckenrode A: Jacobs B4 4/4 - Gaens C0 2/4 - Van Eyck C0 1/4 - Demarteau C0 1/4
Salamander A: Buskens B4 3/4 - Verbeeck B6 2/4 - Van Itterbeeck B6 3/4 - Rijckmans Fr. C2 0/4

VERSLAG:
Dame Fortuna keerde zich met de rug naar de Landelijke ploegen van Salamander!
De Backer was belet, Hoeben examens in Nederland, Hanssens, zware val met fiets!! Gelukkig was Buskens bereid om na 4 maanden zonder tafeltennis om in te vallen. We hadden ons in het achterhoofd al wat titelambities aangemeten, het werd een ontnuchterende zaterdagavond tegen de in de kelder van de rangschikking vertoevende Limburgers uit Herckenrode.
Na een 2-2 beginstand liepen de Mandeblussers zefs 2-5 uit en bleven tot 6-8 aan de leiding, toen verloor Verbeeck verrassend van Gaens...7-8. Buskens moest dan de meubelen redden tegen een toch wel sterke Jacobs en verloor spijtig genoeg met 3-1 en eindstand 8-8. Hoe kwam dat? Fred Rijckmans op wie we toch gehoopt hadden op 1 winstwedstrijd won niets...Verbeeck speelt teveel met ups and dawns. Hij kreeg noch Jabobs noch Gaens tegen de tatami... dat is voor Kevin één verlies wedstrijd te veel.
Van Itterbeeck moest zoals de drie andere Salamanders de hegemonie van de kopman van Herckenrode ondergaan, maar liet in zijn drie andere wedstrijden geen set vallen.
Wat nu? Op 3 november verplaatsing naar Turnhout, weer een zware dobber.
In de stand bevind ons fanionteam zich op één punt van leider Nodo B (13 punten), het zit echter allemaal kort bij mekaar als sardienen in een doosje. Na Nodo volgen 4 ploegen met één punt achterstand, gevolgd door 3 ploegen met amper 2 punten achter. Spannend allemaal! 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Turnhout A: Michielsen B4 3/4 - Boogers B4 2/4 - Kooreman C0 1/4 - V. Doorn C0 1/4
Salamander A: Buskens B4 2/4 - Verscuren B4 2/4 - De Backer B6 2/4 - V. Itterbeeck B6 3/4

VERSLAG:
Wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de rangschikking. In Mechelen wisten dat het een moeilijke match zou worden en dat werd het ook. We hadden vooropgesteld dat de Kempense kopman Michielsen minstens éénmaal diende geklopt te worden en dat gebeurde door een op een wolk spelende Bert Van Itterbeeck, die meteen ook beide C0'en met succes op de korrel nam. Alleen Boogers kon Bert een halt toeroepen.
Salamander had de herbegonnen Buskens en de reserve Verscuren opgesteld, beide B4 spelers. Zij konden hun maandenlange competitie-inactiviteit moeilijk verbergen. Buskens won wel van Van Doorn en Boogers, tegen deze laatste bij een 7-8 match-voorsprong. Winst was cruciaal, gelukkig klaarde Maxim de klus. Voor hem toch ook een verrassende neerlaag tegen C0 Kooreman.
Verscuren klopte Kooreman en Boogers, hij verloor dan weer verrassend tegen Van Doorn.
De Backer Won van Van Doorn en Kooreman en kwam tegen Michielsen een habbekrats te kort in de 5e set...12-10 aub.
Mooie winst die onze fanionploeg met Aarschot B en Berlaar B met 15 punten mee aan de leiding brengt.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN: 
Salamander A: Buskens B4 2/4 - Hoeben B4 2/4 - Verbeeck B6 4/4 - Van Itterbeck B6 3/4
Zele A: Saey B6 2/4 - Van Damme B6 2/4 - Neyt C2 0/4 - De Schoesitter C2 1/4

VERSLAG:
Een wow match werd het zeker niet. Salamander liep 10-0 uit, was het deze grote voorsprong die de "focus" dempte?
Beide Mechelse kopmannen gingen dan in het verlies tegen Saey en Van Damme. Zeker Buskens moet stilaan zijn  niveau gaan opkrikken, bij achterstand in zijn matchen laat hij te weinig zijn tanden zien...werk aan de winkel dus!
Gelukkig waren Verbeeck, ondanks zijn 4 op 4 te veel geweeklaag! en Van Itterbeeck verloor die alleen van verdediger De Schoesitter (hanteert een speelstijl die hem helemaal niet ligt) die zorgden dat er geen accidenten gebeurden. Door deze zege pakt onze A-ploeg de leiding in zijn reeks met 18 punten dit mede in de hand gewerkt door de nederlagen van medeleiders S.D.Aarschot B, Nodo B en Berlaar B. Zandvoorde en Rooigem C volgen nu op één punt.
Volgende zaterdag staat er weer een moeilijke verplaatsing naar S.D.Aarschot op het programma, hopelijk kunnen Buskens en Co die wedstrijd zgevierend afsluiten.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Sm.Dolfijn Aarschot B: Andries B6 3/4 - Ponseele C0 0/4 - Willems C0 0/4 - V.D.Berghe NG 0/4
Salamander A: Buskens B4 4/4 - Verscuren B4 3/4 - Verbeeck B6 3/4 - V. Itterbeeck B6 3/4

VERSLAG:
De opstelling van de 2e geklasseerde in de rangschikking was ondermaats met zelfs een dame NG als 4e speler! Het werd zeker niet het duel dat we hadden verwacht.
Buskens met zijn clean sheet liet her en der een setje liggen maar had verder geen problemen.
De 3 overige Mechelaars kregen een stevig spelende Andries niet onder de knoet...daarmee is alles gezegd over deze match.Onze A-ploeg blijft aan de leiding de kortste achtervolger is nu Zandvoorde op amper één punt.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

We waren wel een beetje bevreesd want Mol is degelijk team, zonde dat ze hun kopman Lavrijsen niet konden opstellen, die ging liever naar het Theater 40-45, dat speelde natuurlijk in de kaart van ons A-team (waarbij Verscuren op de bank bleef) die een daverende start namen en in de 9e partij Mol al schaakmat hadden gezet 9-0 aub.

Kopman Buskens B4 bleef ongeslagen, moest telkens wel een 4e set toestaan, duwde dan weer op de gas om accidenten te vermijden!

Ook Van Itterbeeck B6 speelt al een hele tijd op een niveau dat we al een aantal seizoenen niet meer hadden gezien. Ook hij bleek niet te pakken door de Mollenaren. 4 op 4…knap
Hoeben won van Mertens C0 en Van Genechten C0 en kon niet wegcijferen dat de studies in Nederland zijn prestaties gans normaal geen goed doen.
De Backer won van Van Hoof B6 en D’Aes B6, verloor in vijf sets van Van Genechten C0 (9-11) en had een belle nodig tegen Menten C0 die hij nipt met 11-9 in de vijfde set won.

Door verlies van Zandvoorde komt Turnhout op de 2e plaats op 2 punten.
Volgende week staat er een kwaje verplaatsing naar Rooigem C op het menu

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Rooigem C : Ghequière B4 2/4 - Bockaert B4 4/4 - Aneca B6 3/4 - Vanderhaegen B6 3/4
Salamander A: Buskens B4 2/4 - Hoeben B4 2/4 - De Backer B6 2/4 - Van Itterbeeck B6 0/4

VERSLAG:
We hadden het weer aan onze rekker!! Rooigem B kreeg forfait van La Cipale A en zette 2 van hun spelers uit deze ploeg in tegen Salamander...van competitievervalsing gesproken en een slecht moment om deze ploeg te bekampen natuurlijk...soit, ondanks alles is dat een zware nederlaag al gingen er wel 7 vijfsetters nipt verloren!
Kopman Buskens vloerde Vanderhaegen en Ghequière, verloor van Aneca in de belle maar was kansloos tegen Bockaert die aan 100% acteerde.
Hoeben kwam niet op winst, toch tweemaal verlies in een vijfsetter tegen Vanderhaegen  en Aneca. De Backer eigenlijk "de man" van de Mechelse vier, hij klopte zowel Ghequière als Anica met 14-12 in de vijfde set, verlies van Vanderhaegen en Bockaert.
Man in forme Van Itterbeeck bleef op 0/4 steken. Ook hij moest in een vijfsetter de duimen leggen, zowel tegen Vanderhaegen (5-11) als tegen Aneca (7-11). 7 belles in totaal een bewijs dat Salamander zich tot het uiterste heeft verdedigd.
Ondanks alles zal de Mechelse fanionploeg zich toch tot herfstkampioen kronen.
Intussen zijn Turnhout, Zandvoorde en Rooigem tot op één punt genaderd. Volgende week tegen hekkensluiter Merelbeke moeten de drie punten in Mechelen blijven.

 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A: Buskens B4 4/4 - Verscuren B4 4/4 - De Backer B6 4/4 - Penninckx B6 4/4
Meulebeke A: Lambrecht R.- C0 0/4 - Vermandel C90 0/4 - Lambrecht W. C2 0/4 - Vaernewijck C2 0/4

VERSLAG:
De fanionploeg van KTTC Salamander raasde als een typhoon over hekkensluiter Meulebeke heen. Slechts 3 sets gingen verloren, meer kan daar niet aan toegevoegd worden.
In de rangschikking blijft dit A-team aan de leiding met Turnhout in het kielzog.
Nu 5 weken rust en hopelijk staan de spelers op 12 januari klaar om Berlaar B te bekampen, ploeg die bij de start van het seizoen Salamander al direct een nederlaag in de schoot legde. 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Over Ons

Opgericht op 25 april 1936

Adres

KTTC Salamander Mechelen
Donkerlei 72
2800 Mechelen
Tel Lokaal: 0488/99.64.91
Tel Voorzitter: 0476/21.30.01
Email: tafeltennis.salamander@gmail.com