A-Ploeg

Reeks A Landelijk - RegionVTTL - Heren

# Team Aantal W V G Wed. W Wed. V Sets W Sets V Ptn
1 TTK Turnhout A4301402413310611
2 KTTC Salamander Mechelen A4310382613910010
3 T.T.C. Zandvoorde B4310402414011110
4 TTC Nodo B4310392513910710
5 TTC Morata Mol A4202392513310410
6 TTC Smash Dolfijn B42113727126969
7 TTK Dylan Berlaar B421132321231229
8 TTC Rooigem Gent VZW C422034301211098
9 TTC Zele A40312242971455
10 T.T.C. Meulebeke A40311747811505
11 TTC Sint-Pauwels vzw A40312341941505
12 T.T.K. Herckenrode A404023411031294

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Berlaar B: Vleugels B4 4/4 - Provoost B6 3/4 - Evens B6 1/4 - Huyskens B6 1/4
Salamander A: Hoeben B4 2/4 - De Backer B6 2/4 - Verbeeck B6 2/4-V.Itterbeeck B6 1/4

VERSLAG:
Salamander moest na een stevige partij tafeltennis, tenslotte nipt de duimen leggen.
Het was het duo Vleugels-Provoost die ons fanionteam de das omdeden, al diende de Balderse kopman in 3 matchen, zijn vel te redden via een 5e set.
Na 6 partijen stond alles nog gelijk, maar toen namen Provoost en Co bij de rust een 5-3 voorsprong, die ze later zouden uitbreiden tot 8-4. Een te late Mechelse reactie bracht hen terug tot 8-7. In de wedstrijd voor een gelijkspel kwam Vleugels tegen Hoeben nooit in gevaar. 9-7 verlies... 2x belle winst, 4x belle verlies maakten het verschil. Deze nederlaag stond niet in onze agenda.
Individueel? Hoeben klopte Evens en Huyskens idem dito voor Verbeeck. De Backer was de enige die Provoost de baas kon en nam ook met succes Evens op de korrel, liet zich dan weer ringeloren door Huyskens. Van Itterbeeck, op training nochtans in heel goede doen, kwam niet verder dan een zege tegen Huyskens.
Volgende week beter, we kijken er naar uit.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A: Hoeben B4 2/4 - Verbeeck B6 4/4 - Penninckx B6 2/4 - De Backer B6 3/4
Nodo Ekeren B : Soin B6 2/4 - Moens J B6 2/4 - Davidse C4 1/4 - Moens B D4 0/4

VERSLAG:
Vrij vlotte overwinning tegen een ploeg die verzwakt aantrad.Verbeeck was de man van de match met een 4op 4.
De Backer pakte de familie bij de kraag en won nog van Davidse. Spijtig verlies van Soin. Hoeben kon de beide Nodo kopmannen geen baas en Penninckx won van Soin en Moens B. Tegen Davidse verloor hij nipt in de belle. Meteen werd de misstap tegen Berlaar in de eerste week rechtgezet.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Zandvoorde B: Dupont B4 3/4 - De Puydt W B6 2/4 - De Jonckheere B6 1/4 - Gobert C0 0/4
Salamander A : Hoeben B4 2/4 - Verbeeck B6 4/4 - V.Itterbeeck B6 2/4 - Penninckx B6 2/4

VERSLAG:
Knappe prestatie van onze fanionploeg met een "trekker" Verbeeck die niks liet liggen voor de W-Vlamingen! "Ik ben in topconditie" zei Kevin in de loop van de week en hij had dus gelijk...knap.
Hoeben en Van Itterbeeck vloerden De Jonckheere en Gobert, het had iets meer gemogen en Penninckx klopte dan wel De Puydt en Gobert, maar ook daar had het een ietsje beter gekund.
Salamander liep van bij het begin van de wedstrijd weg, maar Zandvoorde sloop terug tot 5-6, maar toen was hun lied uitgezongen en ging het naar 5-9 en varkentje gewassen.
Verbeeck en Co staan nu op een derde plaats met 7 punten.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Salamander A: Hoeben B4 2/4 -V. Itterbeeck B6 4/4 -Penninckx B6 4/4 -Rijckmans E C2 0/4
St. Pauwels A : Maes B6 2/4 - V.D.Nieuwenhof-C0-Snellinckx- C0 1/4- Boom C2 1/4

VERSLAG:

Iedere week worden de ploegen, om welke reden dan ook, dooreen gerammeld.
Nu was het de beurt aan Verbeeck, die naar de C-ploeg verhuisde en Van Baekel die uit de B-ploeg werd gevist en eveneens in de C-ploeg werd gekatapilteert, in de hoop dat deze versterkingen de wedstrijd naar Mechelse zijde kon doen kantelen (zie verslag C-ploeg)... ook De Backer schoof op naar de B-ploeg.
Op de duur wordt je er meschogge van!
De A-ploeg moest meteen de tenen uitkuisen om het in moeilijkheden verkerende St. Pauwels van het lijf te houden.
Erwin Rijckmans opgesteld maar hij kwam spijtig genoeg niet op winst al dwong hij Boom wel tot een belle.
Kopman Hoeben kan spijtig genoeg niet wegcijferen dat hij, mede door studies in het Nederlandse Nijmegen, training en matchrytme mist. Hij klopte nog wel Snellinckx en Boom. Wito kan zeker een pak beter, maar...tenslotte gaan de studies voor en kan je van het tafeltennis alleen het beleg op uwen boterham verdienen.
Geen nood, zowel Penninckx als Van Itterbeeck maakten er een clean sheet van al had Penninckx alle moeite van de wereld om Boom van het lijf te houden (belle 11-5).Het belangrijkste de 3 punten waren binnen en zet dit team op een 2e plaats met slechts één punt achter leider Turnhout A.
Nog dit...het sympatieke Oost-Vlaamse viertal zal een tandje moeten bijsteken om het vege lijf in Landelijke te houden!    

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Over Ons

Opgericht op 25 april 1936

Facebook

Adres

KTTC Salamander Mechelen
Donkerlei 72
2800 Mechelen
Tel Lokaal: 0488/99.64.91
Tel Voorzitter: 0476/21.30.01
Email: tafeltennis.salamander@gmail.com