A-Ploeg

Reeks C VTTL - Landelijk - Heren

# Team Aantal W V G Wed. W Wed. V Sets W Sets V Ptn
1 T.T.C. Meerdaal Leuven B2219122638981042062
2 KTTC Salamander Mechelen A22165122512773948254
3 TTK Gierle A22155221613675358454
4 TTC Tamara Hoeselt C22138119216068761049
5 TTC Lansweeper Hamme A22139019615672961348
6 TTC Zoersel B22128218716569155947
7 KTTC Eikenlo-Eeklo vzw A22119219315971963046
8 T.T.C. Meulebeke A22119219415864460946
9 TTC Sint-Pauwels vzw A22913017617658865140
10 T.T.C. Eendracht Kuurne A22219110724550384227
11 TTC Hasselt B2222006928335487826
12 KTTC Salamander Mechelen D2221919425843177025

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A: Buskens B4 4/4 - Hoeben B4 4/4 - Verscuren B4 4/4 - Vanzeebroeck C2 2/4
Salamander D : Meys C0 1/4 - Rijckmans Fred C0 1/4 - Rijckmans E C0 0/4 - De Backer Jens C0 0/4

VERSLAG: Het is altijd lastig een derby te moeten betwisten. Dikwijls komen er wat "kweddelen" van dat was deze keer niet het geval al was de druk in de wedstrijden Buskens-Rijckmans Fr. en Verscuren-Rijckmans E erg groot toen er een 5e nipte set aan te pas kwam...de fluitketel stond bijna op springen.
De ingevallen Vanzeebroeck deed het met winst op Rijckmans E en De Backer erg kloek. Liever geen derby's meer al zal Salamander dat in de terugronde moeilijk kunnen ontlopen natuurlijk.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Gierle A : Gielen B4 4/4 - Lambrechts B6 2/4 - Van Camp B6 1/4 - Van Duppen C0 0/4
Salamander A : Buskens B4 3/4 - Hoeben B4 1/4 - Verscuren B4 3/4 - Demeer B6 2/4

VERSLAG:
Erg magertjes was de prestatie van ons A-team in de Gierlese Kempen! Kopman Gielen (clean sheet) had alleen last van Buskens die slechts met 14-12 in de belle het hoofd moest buigen. De andere Salamanders legde hij met een vleugje mosterd tussen zijnen boterham...begrijpen? moeilijk. Zeker Hoeben bleek niet op de hoogte van zijn taak...slecht geslapen? E stappeke in de wereld gezet vrijdagavond? Hoe kan je anders verklaren dat hij alleen Van Duppen over de knie kon leggen?
Verscuren pakte driemaal winst en gelukkig was invaller Demeer, zonder al teveel training op de hoogte van zijn taak. Hij muilkorfde Van Camp en Van Duppen. Vier op vier en mede aan de leiding om daar een tijdje te blijven staan zal het zeker beter moeten worden!

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A : Buskens B4 4/4 - Hoeben B4 2/4 - Verscuren B4 4/4 - De Backer C0 3/4
St. Pauwels A : Maes B6 1/4 - Van Den Broeck B6 0/4 - Van Den Nieuwenhof C0 2/4 - Malcontent C2 0/4

VERSLAG:
A en B ploegen samen thuis...het was gezellig, wat mensen die een kijkje kwamen nemen,goeie wedstrijden, vlotte overwinningen, wat kan een voorziitter meer verlangen!
Salamander nam een vliegende start en zette de Waaslanders direct op een 6-1 achterstand, alleen Hoeben, zoekend achter de "forme" en last van wat materiaal pech, liet zich verrassen door V.D.Nieuwenhof. Zelfde V.D.Nieuwenhof liet De Backer weinig kans en met nog een zege van Maes op Hoeben moest St. Pauwels tevreden zijn.
Het Mechels duo Buskens en Verscuren was out-standing.
Meteen staat Salamander A mee aan de leiding...genieten dus!

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Ploegen :
Hoeselt C : Koopmansch B6 1/4 - Bouhon B6 0/4 - Gerrits B6 2/4 - Devue C0 4/4
Salamander A : Buskens B4 2/4 - Hoeben B4 3/4 - Verscuren B4 2/4 - Bollijn B6 2/4

VERSLAG:
Wat is dat met die A-ploeg? Onze B4'en maken in de vier eerste weken van de competitie weinig indruk. Nu ook weer. Zo wordt Buskens in zijn tweede partij afgepooierd met 3-0 en haalt hij amper 14 punten in 3 sets tegen C0 Devue, zelfde Devue moest verder amper één 5 setter toestaan tegen Verscuren. Het kan allemaal natuurlijk, maar het is moeilijk te begrijpen. Het waren de nrs. 3 en 4 van de Limburgers die het vuur aan de schenen legden van Hoeben en Co. Zij pakten eventjes 6 op 8. Bij een 7-7 stand wisten Hoeben tegen Bouhon (9-11 in de belle) en Buskens tegen Koopmans (8-11 in de vijfde set) de meubelen te redden.
Zijn er nog zekerheden in het tafeltennis? Ondanks alles blijft de ploeg mee aan de leiding, maar hoe lang nog als de messen niet gescherpt worden en spelers om allerlei redenen niet kunnen aantreden...we zien wel!!

VERSLAG VAN EEN AANWEZIGE

Ondanks een moeilijk te bespelen lokaal voor de Salamanders een veel te nipte 7-9 uitslag. Hoeben, al 2 weken zoekend naar de forme en Buskens met gebrek aan motivatie dwongen ons meteen in de achtervolging. Bollyn wint overtuigend van Bouhon, Verscuren doet hetzelfde tegen Koopmansch. 

 

Een klik in Wito's hoofd, hij presteert de rest van de avond zoals we van hem gewoon zijn en scoort 3 op 4, net voldoende om de ploeg met de volle 3 punten naar Mechelen te laten terugkeren want het trio Buskens, Verscuren, Bollyn blijft steken op 2 overwinningen. Wim en Maxim laten zich beiden in de luren leggen door de sterk acterende jonge snaak Devue. Hij doet trouwens knap 4 op 4. Ego gekrenkt bij de 2 Salamanders?? Het zal nog blijken in een competitie waar voor hen quasi elke week meer 'conters' dan 'perfo's' te pakken zijn. Gelukkig draait Buskens bij, merkt dat  de ploeg hem nodig heeft en speelt de rest van de avond min of meer aanvaardbaar tafeltennis. Verscuren haalt nooit zijn beste niveau, speelt nogal gefrustreerd maar houdt net het kopje boven water. 

 

Conclusie van deze moeizame avond? De rit op en af was voor ondergetekende aangenamer dan de match zelf! Eentje om snel te vergeten dus en uit te kijken naar matchen met meer fun-gehalte en motivatie! Kleine kanttekening nog om af te sluiten: Op een zelfde golflengte geraken met je ploegmaats is niet evident als er geen vaste ploegen zijn, die dan ook nog eens onderbemand zijn. Hier een knoop doorhakken zou de resultaten ten goede komen! 

 

 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A : Buskens B4 4/4 - Hoeben B4 4/4 - Verscuren B4 4/4 - Rijckmans F C0 2/4
Eikenlo Eeklo : De Ghein B6 0/4 - Boussy C0 0/4 - Blomme C0 1/4 - Nuytinck C0 1/4

VERSLAG:
De bezoekers kregen geen poot aan de grond. Wel werden er her en der wat 5 setters betwist, het ware maar erg geweest zijn moest ons fanionteam gewapend met 3 B4'en in moeilijkheden zou zijn geraakt!! Eikenlo verdween na de wedstrijd als dieven in de nacht, de salamanders bleven verweesd en dood van de dorst achter!!! 
Invaller Rijckmans Fr. won van Boussy en De Ghein 2x 5 sets) hij verloor echter tweemaal en kreeg daar een koekje van eigen deeg het gebeurde ook hier in 5 sets.
Salamander A staat samen met Meulebeke A met 15p. aan de leiding.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A : Verscuren B4 4/4 - Ladangh B6 2/4 - Bollijn B6 2/4 - Rijckmans F B6 2/4
Zoersel B : Devos B4 ff - Bickx B6 3/4 - Wouters St. B6 3/4 - Chamber-Weil C2 0/4

VERSLAG:
Wat een amechtig gedoe tegen dit onvolledig Zoersel team. We mogen er niet aan denken indien Devos niet afwezig was gebleven. Gelukkig had Salamander met Verscuren een speler in de rangen die de boot drijvende hield, hij klopte iedereen en moest amper één set prijs geven. De andere drie Salamanders? Zij kregen gelukkig een erg jonge en goed spelende Chambet-Weil niet zonder grote problemen voor Bollijn en Rijckmans onder de zoden telkens in een nipte vijfde set. Natuurlijk misten wij Buskens en Hoeben, maar zeker hadden we van de vervangers wel iets meer verwacht.
Kom de 3 punten bleven in Mechelen en blijven we mee aan de leiding...hoe lang nog?

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
 Kuurne A : Verstraete B6 0/4 - Van Herreweghe C0 1/4 - Van De Maele C0 2/4 - Coussens C2 0/4
Salamander A : Buskens B4 4/4 - Hoeben B4 4/4 - Ladangh B6 3/4 - Van Win C0 2/4

VERSLAG:
Tegen hekkensluiter Kuurne kende onze fanionploeg weinig moeite om de 3 punten mee naar Mechelen te brengen, ondanks Verscuren belet was.
Buskens had het alleen lastig tegen Van Herreweghe (3-2) en Hoeben had een 5e set nodig tegen Van De Maele (11-8). Ladangh vond het in Kuurne blijkbaar erg plezant! Hij wou blijkbaar lange matchen spelen en deed dat door 4 belles te betwisten. Alleen de belle tegen Van De Maele ging verloren. Invaller Van Win deed zijn duit in de zak...hij knokte zich voorbij Verstraete en Coussens al was deze laatste hardnekkig, maar verloor dan toch met 12-10 in de beslissende set.
Door deze overwinning en de 8-8 van Meerdaal B tegen Gierle A, staat ons A-team aan de leiding met amper één punt vóór op de Leuvenaars. Wat nu ??? 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A : Buskens B4 3/4 - Hoeben B4 3/4 - Verscuren B4 3/4 - Aerts C0 3/4
Meulebeke A : Vandecasteele B4 3/4 - Lambrecht R C0 0/4 - Payne C90 1/4 - Noppe J D0 0/4

VERSLAG:
De uitslag ziende zou je kunnen denken dat het een overloper werd, maar dat was het niet. Het West-Vlaamse duo Vandecasteele en Payne, bezorgde de Mechelaars meer kopzorgen dan hen lief was. Beide onorthodoxe spelers, meesters in het gebruik van de lange noppenrubber hielden hun ploeg tot bij de rust goed in de wedstrijd mede doordat Vandecasteele met 11/9 in de belle won van Verscuren en ook Payne Hoeben aan de noppendegen rijgde!! Ook Buskens haalde in de vijfde set bakzeil tegen Vandecasteele (straffe gast doch). Wie klopte die Charel dan wel? Hoeben met 3-1. Aerts strategisch ingehaald (kan met de lange nop vrij goed overweg) pakte mooi 3 op 4. Opdracht volbracht..gelukkig waren Lambrecht en Noppe niet van hetzelfde alooi als hun ploegmaats, zoniet ware het een heel moeilijke wedstrijd geworden.
Salamander blijft dus aan de leiding met amper 1 punt voorsprong op Meerdaal B. Volgende week staat er een moeilijke verplaatsing naar Hamme te wachten!

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A : Buskens B4 1/4 - Hoeben B4 3/4 - Verscuren B4 3/4 - Verbeeck B6 1/4
Meerdaal Leuven B : Vangrunderbeeck B4 4/4 - Beerts B4 3/4 - De Meter B4 1/4 - De Wel B4 2/4

VERSLAG:
WAT ALS ??? (een gekend TV programma) kon men zich na deze wedstrijd met de eerste plaats als inzet afvragen!! Schrijver dezes miste van alles wat een "match au sommet" kon en moest brengen...
Salamander hinkte de zaken voortdurend achterna na een miserabele start 1-5, alleen een erg sterk spelende Hoeben won van De Wel. Buskens ontgoochelde, te weinig opbouw, liet te snel het koppeke hangen, ja dan blijf je steken bij één winstpartij tegen De Wel. Hoeben hield zijn ploeg in de wedstrijd met een tweede winst tegen De Meter. Salamander kwam nog terug tot 4-5 met zeges van Buskens tegen De Wel en Verbeeck tegen De Meter 4-5, de aanwezigen zagen het misschien nog wel zitten maar de Leuvenaars beslisten er, dankzij hun sterk kopduo, anders over, ze liepen weg naar 4-9 en de punten waren foetsie. Toen wonnen Verscuren, die misschien wel zijn slechtste wedstrijd speelde in de kleuren van de Mechelse club, tegen De Meter. Wim was, door omsrtandigheden, ook door verlies in zijn eerste wedstrijd, zijn focus kwijt en dat was voor de ploeg dodelijk aangezien we  hem zeker op een 75% prestatie hadden vastgepind. Verbeeck speelde erg verdienstelijk speelde een oerdegelijke eerste wedstrijd tegen Beerts en won nog knap van De Meter.
Hoeben was ongetwijfeld "de man" van de wedstrijd! Alleen verlies van Van Grunderbeeck..we hadden al eerder gemerkt dat hij goed in zijn vel zat en dat de fantasie uit zijn spel verdwenen was, realistisch tafeltennis en het allemaal niet te moeilijk maken, zo moet het.
6-10 in zijn totaliteit op het scorebord. Meteen is de Mechelse fanionploeg zijn leidersplaats kwijt aan Meerdaal dat nu de leiding heeft met 29 punten gevolgd door Salamander met 28 punten en Gierle 26 punten, spijtig, maar het is de realiteit. 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Hasselt B : Blokken B6 3/4 - Vandenwijngaerde C2 1/4 - Vanardennen C4 0/4 - Brebels C6 0/4
Salamander A : Buskens B4 3/4 - Hoeben B4 4/4 - Ladangh B6 2/4 - Van Win C0 3/4

VERSLAG:
Hekkensluiter Hasselt B mocht geen struikelsteen zijn voor Salamander A en werd dat ook niet. Verscuren op rust gezet werd vervangen door Van Win die het erg goed heeft gedaan door alleen van Brebels te verliezen met 11/5 in de vijfde set. Kopman Buskens liet zich eveneens verrassend ringeloren door Brebels. Maxim is zeker niet aan zijn sterkste heenronde bezig. En Ladangh? Hij blijft wat op de sukkel, zijn mindere resultaten blijven onder de hersenpan zitten, het word wel tijd om dat allemaal van zich af te schudden en het vertrouwen op te krikken.
De man voor het ogenblik is zeker Hoeben, hij won alles al had hij in de wedstrijd tegen Blokken zijn handen vol om tenslotte zijn 4 op 4 vast te leggen door een zege met 12-10 in de vijfde set. Spijtig dat we Wito zullen moeten missen vanaf de 14e speelweek, dan vertrekt hij voor vier maanden naar Zwitserland om er te gaan studeren....jammer!
De ploeg blijft na de heenronde op een mooie twee plaats gerangschikt met 31 punten en dat is op amper 1 punt van het toch wel sterkste team van de reeks m.n. Meerdaal B.
Het seizoen hervat op 13 januari, tijd om de batterijen terug op te laden en voor de interclubleider om het competitie-tafeltennis wat uit het hoofd te zetten.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A: Buskens B4 3/4 - Hoeben B4 3/4 - Verscuren B4 3/4 - De Backer C0 2/4
Gierle A : Gielen B4 4/4 - Deprez B6 0/4 - Lambrechts B6 1/4 - Proost D4 0/4

VERSLAG:
Het ging om de 2e plaats dan was het spijtig dat Gierle met een invaller diende aan te treden, ondanks alles verweerden de Kempenaren zich nog voorbeeldig. Het was Gielen die zijn ploeg als een echte kapitein in de race hield en geen wedstrijd verloor. Verscuren puschte hem wel naar een vijfde set, maar verloor met 11-6.
Alleen Lambrechts kon nog éénmaal scoren door De Backer met 11-8 in de belle te verslaan.
Door deze zege heeft Salamander zich wat vaster op de 2e plaats genesteld met 37 punten. Kan die tweede plaats behouden blijven? Het zal, door omstandigeheden, heel moeilijk worden.
Gierle over de vloer, met 2 ploegen dan nog, het geeft altijd spektakel tijdens de matchen. Na de wedstrijden kunnen de vriendschapsbanden dan weer worden aangehaald.
Meer van dat tijdens de zaterdagavonden!

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Triest...door een gebrek aan "personeel" door afwezigheid van Verscuren, Buskens en Bollijn (er waren eventjes 7 spelers voor Landelijke afdelingen onbeschikbaar aub), diende ons "fanionteam"!!! voor zijn wedstrijd op St. Pauwels, forfait te geven. Ondanks dit spijtige voorval blijven Verscuren en Co toch nog mooi op de 2e plaats.
Door een afwezigheid van Hoeben voor het vervolg van deze competitie (studeren in Zwitserland!)is het mogelijk dat deze ploeg misschien nog wel verder zal wegzakken. Degradatie is niet aan de orde, daarvoor is de voorsprong op derde laatste Gullegem te groot (13p.). Indien nodig kan er nog wel ingegrepen worden natuurlijk.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A : Verscuren B4 2/2 +0/2 ff. - Buskens B4 2/4 - Ladangh B6 2/4 - Van Win C0 0/4
Hoeselt C : Martens B4 1+1ff - Gerrits B6 2+1ff - Grossemans B6 2/4 - Devue C0 2/4

VERSLAG:
Salamander A was onthoofd! Het was niet enkel Hoeben die voor de rest van het seizoen uitvalt, maar het was ook Verscuren die ziek(griep) eerst ff. had gegeven, maar dan toch zijn ploeg niet in de steek wou laten, maar na twee partijen die hij won, toch diende te stoppen!
Neem daarbij het flipperkast tafeltennis dat Buskens opdiste zodat hij zijn eerste twee wedstrijden tegen Devue en Grosemans verloor. Hij herpakte zich daarna en degradeerde Martens en Gerrits...de vraag blijft? Waarom begon hij zo zijn wedstrijden niet??? We hadden dan, ondanks alles nog een drawn kunnen versieren.
Ladangh deed zijn werk en klopte Martens en Devue.
De kersverse papa Van Win kwam niet op snee. Het boutseren van een zoon (Lars) had hem blijkbaar teveel energie gekost.
Salamander A blijft ondanks alles op de 2e plaats met 38 punten. Gierle A kittelt met 37 punten echter aan hun voeten. 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Eeklo A : De Ghein B6 2/4 - Nuytinck C0 3/4 - Blomme C0 1/4 - Hoste C0 3/4
Salamander A : Buskens B4 4/4 - Demeer B6 1/4 - Bollijn B6 0/4 - Plateus C0 2/4

VERSLAG:
Verrassende en toch enigszins begrijpelijke nederlaag van Salamander A. Verscuren nog niet 100% in orde ontbrak en dat scheelt natuurlijk een pak.
We deden het met invaller Demeer, een heropotredende Bollijn na elleboogkwetsuur en coming-man Plateus.
Buskens toonde zich een waardig kopman en liet de Oost-Vlamingen geen kans. Demeer, wegens zijn job in de onmogelijkheid om te trainen voelde dat uiteraard erg aan en kon alleen Blomme kloppen.
Tot overmaat van ramp kwetste Bollijn zich terug aan de elleboog en kon zijn kansen niet naar behoren verdedigen met een 0 op 4 als resultaat en voor hem einde van het seizoen, hopelijk komt alles in orde voor het nieuwe seizoen.
Plateus deed zijn ding, won van De Ghein met 11-9 in de vijfde set, klopte Blomme en bleef tegen Hoste steken op een 11-8 nederlaag in de belle.
Na deze nederlaag verhuist de ploeg naar de derde plaats met 39 punten. Mogen we nog rekenen op een tweede stek? Het ziet er in ieder geval niet te best uit.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Zoersel B: Van Ginkel B4 2/4 - Bickx B6 2/4 - Wouters St. B6 2/4 - Van Eetveldt C0 2/4
Salamander A : Buskens B4 4/4 - Verscuren B4 4/4 - Ladangh B6 0/4 - Rijckmans Fr C0 0/4

VERSLAG:
Het verhaal van de wedstrijd? Onze kopmannen deden wat van hen verwacht werd al moesten ze soms diep gaan om de Kempenaren van het lijf te houden. Ze maakten er toch een clean-sheet van. Het deed voorzitter plezier te horen dat Buskens zich aan het herpakken is en goed geconcentreerd heeft getafeltennist.
Spijtig genoeg geraakte het duo Ladangh-Rijckmans niet aan winst. Ladangh verloor twee vijfsetters erg nipt tegen Wouters en Van Eetveldt. Rijckmans wist alleen Van Eetveldt te bedreigen maar verloor met 11-6 de beslissende set.
Meteen is Salamander zijn 2e plaats kwijt aan Gierle. Het staat nu 3e met 41p. en dat zijn 2 punten achter Gierle A. Meerdaal B is als leider niet meer te pakken. 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A : Buskens B4 4/4 - Verscuren B4 4/4 - Demeer B6 3/4 - Meys Peter C0 3/4
Kuurne A : Verstraete B6 0/4 - Vanherreweghe C0 2/4 - Van De Maele C0 0/4 - Coussens C2 0/4

VERSLAG:
Dit in degradatie verkerende Kuurne had weinig verhaal tegen Buskens en Co. 4 vijfsetters sleepten ze uit de brand, waarvan Vanherreweghe er twee won tegen Meys en Demeer.
Spannend was het ook al niet tot 4-2 klampten de Kuurrenaren aan maar dan ging het voor Salamander non stop naar een 14-2 zege. Meteen pakt onze fanionploeg terug de tweede plaats met dezelfde punten als Gierle 44 stuks.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Meulebeke A: Vandecasteele B4 2/4 - Lambrecht C0 1/4 - Vermandel C0 1/4 - Payne C0 1/4
Salamander A: Buskens B4 4/4 - Verscuren B4 4/4 - Ladangh B6 2/4 - Meys C0 1/4

VERSLAG:
Van dit Meulebeke mocht ons fanionteam gaan schrik hebben, alhoewel...met noppentovenaars als Vandecasteele en Payne weet je maar nooit. Buskens en Verscuren kenden geen erbarmen en nagelden iedereen aan de muur. Anders was het gesteld met Ladangh ook een noppenspecialist, hij wist alleen Payne in de 5e set en Vermandel te vloeren. Invaller Meys nochtans al een tijdje spelend op een goed niveau wist alleen raad met Lambrecht. Hij noopte zowel Payne (11-9) als Vermandel (13-11) tot een vijfsetter, maar ging toch nipt tenonder. Tegen Lambrecht  liet hij het niet zo ver komen met 3-0 winst.
De strijd om de 2e plaats gaat dus verder aangezien ook Gierle A won blijven beide ploegen op een gedeelde 2e plaats met 47 punten

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Meerdaal B: Beckers B4 2/4 - V.Grunderbeeck B4 3/4 - De Wel B4 3/4 - Popleu B6 3/4
Salamander A : Buskens B4 2/4 - Verscuren B4 2/4 - Ladangh B6 0/4 - Demeer B6 1/4

VERSLAG:
Een ingecalculeerde nederlaag tegen de nummer één van de reeks. Kopman Buskens wint, ondanks veel en veel te weinig training toch nog van De Wel en Van Grunderbeeck, al was het tegen deze laatste met 12-10 in de belle.
Verscuren had een 3 op 4 in het vizier nadat hij Popleu en Beckers (13-11 in de 5e set) had gevloerd. Tegen Van Grunderbeeck werd het spijtig genoeg een "close finish" 11-9 verlies in de belle.
Invaller Ladangh had alleen grip op Popleu maar verloor in de vijfde set. Kwam voor de rest niet erg in het stuk voor. Het werd voor hem een seizoen met haken en ogen zodat zijn B6 klassering onder druk komt te staan.
Demeer, door omstandigheden in de onmogelijkheid om te trainen, maakte door winst tegen Beckers zelfs een "perfo".
Door deze nederlaag komt Gierle A terug op gelijke hoogte, Salamander blijft door twee zeges tegen dat zelfde Gierle echter op de 2e plaats staan. 
Volgende speelweek staan er met Salamander-Hasselt B en Gierle tegen Kuurne twee wedstrijden op het programma die zowel de Maneblussers als de Kempenaren niet kunnen verliezen, zodat we er kunnen vanuit gaan dat de 2e plaats met eindronde als gevolg zeker naar Salamander zal gaan....Knap!

 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A: Buskens B4 3/3 -Verscuren B4 3/3 - Hanssens B6 3/3 - Meys C0 3/3 -4 W0
Hasselt B: Kähn B6 ff - Vandenwijngaerde C2 0/4 - Vanerdenne C4 0/4 - Brebels C6 0/4

VERSLAG:
Dit was nu een laatste wedstrijd die er teveel aan was! Hekkensluiter Hasselt vaardigde een onvolledige en verzwakte ploeg af, ploeg die het lastig zou hebben om in 1ste Prov. Antwerpen mee te draaien.
Na 7 maanden competitie snakt zowat iedereen naar het einde. Ook wij hadden in Landelijke de nodige problemen, diegenen die zich wat schikken naar de tafeltenniscompetitie worden steeds zeldzamer. Jaar na jaar neemt dit fenomeen toe. Gelukkig zijn er in Salamander nog een "hoop" spelers die zich daaraan wel houden.
De wedstrijd?? Ja 16-0 (normaal) zegt genoeg. Alleen Meys verloor zelfs geen setje, de 3 andere Salamanders verloren af en toe de concentratie en dat bracht hier en daar een set verlies met zich mee.

Salamander A plaatst zich dus voor de eindronde en dient daarin uit te komen tegen Salamander B (zaterdag a.s.) en Diest C en dat is juist de club die een gans seizoen jongleerd met spelers en daardoor dikwijls aan de basis ligt dat de rangschikking bokkesprongen neemt en er zelfs niet verwachte slachtoffers door vallen. We zullen superbest moeten acteren om deze eindronde op onze naam te kunnen schrijven.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander D : Van Win C0 2/4 - Meys C0 1/4 - Rijckmans Fr C0 WO - Van Gestel C6 0/4
Salamander A : Verscuren B4 3/3 - Buskens 1/3 - Hoeben 3/3 - Logghe C4 1/3

VERSLAG:
Je vraagt je af dat ge na zo'n wedstrijd nog wel een verslag moet bijeen zoeken! Ik hoop dat zulke matchen in de herfst van mijn bestaan niet meer voorkomen!
Eerst en vooral waren er de forfaits van 16 spelers over het geheel van de interclub zodat er diende geschoven te worden om al die afwezigheden kunnen op te vangen.
Zo diende de D-ploeg zelfs met drie spelers te starten en diende op het laatste ogenblik Logghe opgeroepen om tenminste één ploeg in deze derby volledig te krijgen...waar gaat dat allemaal naar toe?
Als de spelers er ondanks alles nog wat proberen van te maken kunnen we daar nog mee leven, als Buskens dan aan zet kwam deden mijn ogen pijn. Veel te weinig inzet...geen focus ja dan geef je twee wedstrijden op een schoteltje aan je vrienden van de D-ploeg. Van Win en Meys kregen een B4 in de schoot geworpen interclubleider begreep er niks van. Buskens is een geweldige revanche verschuldigd aan zijn ploeg die komende zaterdag tegen het derde geklasseerde Gierle A zijn tweede plaats dient te verdedigen. 

Over Ons

Opgericht op 25 april 1936

Facebook

Adres

KTTC Salamander Mechelen
Donkerlei 72
2800 Mechelen
Tel Lokaal: 0488/99.64.91
Tel Voorzitter: 0476/21.30.01
Email: tafeltennis.salamander@gmail.com