A-Ploeg

Reeks C VTTL - Landelijk - Heren

# Team Aantal W V G Wed. W Wed. V Sets W Sets V Ptn
1 KTTC Salamander Mechelen A8800943430417024
2 T.T.C. Meerdaal Leuven B8701913730916623
3 TTK Gierle A8611794927820921
4 T.T.C. Meulebeke A8620794928021420
5 TTC Tamara Hoeselt C8530765227822518
6 TTC Lansweeper Hamme A8530735526320918
7 TTC Sint-Pauwels vzw A8350666223624214
8 TTC Zoersel B8350636524523214
9 KTTC Eikenlo-Eeklo vzw A8161488021828511
10 KTTC Salamander Mechelen D8170379117029810
11 TTC Hasselt B81702610212733010
12 T.T.C. Eendracht Kuurne A807136921833119

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A: Buskens B4 4/4 - Hoeben B4 4/4 - Verscuren B4 4/4 - Vanzeebroeck C2 2/4
Salamander D : Meys C0 1/4 - Rijckmans Fred C0 1/4 - Rijckmans E C0 0/4 - De Backer Jens C0 0/4

VERSLAG: Het is altijd lastig een derby te moeten betwisten. Dikwijls komen er wat "kweddelen" van dat was deze keer niet het geval al was de druk in de wedstrijden Buskens-Rijckmans Fr. en Verscuren-Rijckmans E erg groot toen er een 5e nipte set aan te pas kwam...de fluitketel stond bijna op springen.
De ingevallen Vanzeebroeck deed het met winst op Rijckmans E en De Backer erg kloek. Liever geen derby's meer al zal Salamander dat in de terugronde moeilijk kunnen ontlopen natuurlijk.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Gierle A : Gielen B4 4/4 - Lambrechts B6 2/4 - Van Camp B6 1/4 - Van Duppen C0 0/4
Salamander A : Buskens B4 3/4 - Hoeben B4 1/4 - Verscuren B4 3/4 - Demeer B6 2/4

VERSLAG:
Erg magertjes was de prestatie van ons A-team in de Gierlese Kempen! Kopman Gielen (clean sheet) had alleen last van Buskens die slechts met 14-12 in de belle het hoofd moest buigen. De andere Salamanders legde hij met een vleugje mosterd tussen zijnen boterham...begrijpen? moeilijk. Zeker Hoeben bleek niet op de hoogte van zijn taak...slecht geslapen? E stappeke in de wereld gezet vrijdagavond? Hoe kan je anders verklaren dat hij alleen Van Duppen over de knie kon leggen?
Verscuren pakte driemaal winst en gelukkig was invaller Demeer, zonder al teveel training op de hoogte van zijn taak. Hij muilkorfde Van Camp en Van Duppen. Vier op vier en mede aan de leiding om daar een tijdje te blijven staan zal het zeker beter moeten worden!

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A : Buskens B4 4/4 - Hoeben B4 2/4 - Verscuren B4 4/4 - De Backer C0 3/4
St. Pauwels A : Maes B6 1/4 - Van Den Broeck B6 0/4 - Van Den Nieuwenhof C0 2/4 - Malcontent C2 0/4

VERSLAG:
A en B ploegen samen thuis...het was gezellig, wat mensen die een kijkje kwamen nemen,goeie wedstrijden, vlotte overwinningen, wat kan een voorziitter meer verlangen!
Salamander nam een vliegende start en zette de Waaslanders direct op een 6-1 achterstand, alleen Hoeben, zoekend achter de "forme" en last van wat materiaal pech, liet zich verrassen door V.D.Nieuwenhof. Zelfde V.D.Nieuwenhof liet De Backer weinig kans en met nog een zege van Maes op Hoeben moest St. Pauwels tevreden zijn.
Het Mechels duo Buskens en Verscuren was out-standing.
Meteen staat Salamander A mee aan de leiding...genieten dus!

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Ploegen :
Hoeselt C : Koopmansch B6 1/4 - Bouhon B6 0/4 - Gerrits B6 2/4 - Devue C0 4/4
Salamander A : Buskens B4 2/4 - Hoeben B4 3/4 - Verscuren B4 2/4 - Bollijn B6 2/4

VERSLAG:
Wat is dat met die A-ploeg? Onze B4'en maken in de vier eerste weken van de competitie weinig indruk. Nu ook weer. Zo wordt Buskens in zijn tweede partij afgepooierd met 3-0 en haalt hij amper 14 punten in 3 sets tegen C0 Devue, zelfde Devue moest verder amper één 5 setter toestaan tegen Verscuren. Het kan allemaal natuurlijk, maar het is moeilijk te begrijpen. Het waren de nrs. 3 en 4 van de Limburgers die het vuur aan de schenen legden van Hoeben en Co. Zij pakten eventjes 6 op 8. Bij een 7-7 stand wisten Hoeben tegen Bouhon (9-11 in de belle) en Buskens tegen Koopmans (8-11 in de vijfde set) de meubelen te redden.
Zijn er nog zekerheden in het tafeltennis? Ondanks alles blijft de ploeg mee aan de leiding, maar hoe lang nog als de messen niet gescherpt worden en spelers om allerlei redenen niet kunnen aantreden...we zien wel!!

VERSLAG VAN EEN AANWEZIGE

Ondanks een moeilijk te bespelen lokaal voor de Salamanders een veel te nipte 7-9 uitslag. Hoeben, al 2 weken zoekend naar de forme en Buskens met gebrek aan motivatie dwongen ons meteen in de achtervolging. Bollyn wint overtuigend van Bouhon, Verscuren doet hetzelfde tegen Koopmansch. 

 

Een klik in Wito's hoofd, hij presteert de rest van de avond zoals we van hem gewoon zijn en scoort 3 op 4, net voldoende om de ploeg met de volle 3 punten naar Mechelen te laten terugkeren want het trio Buskens, Verscuren, Bollyn blijft steken op 2 overwinningen. Wim en Maxim laten zich beiden in de luren leggen door de sterk acterende jonge snaak Devue. Hij doet trouwens knap 4 op 4. Ego gekrenkt bij de 2 Salamanders?? Het zal nog blijken in een competitie waar voor hen quasi elke week meer 'conters' dan 'perfo's' te pakken zijn. Gelukkig draait Buskens bij, merkt dat  de ploeg hem nodig heeft en speelt de rest van de avond min of meer aanvaardbaar tafeltennis. Verscuren haalt nooit zijn beste niveau, speelt nogal gefrustreerd maar houdt net het kopje boven water. 

 

Conclusie van deze moeizame avond? De rit op en af was voor ondergetekende aangenamer dan de match zelf! Eentje om snel te vergeten dus en uit te kijken naar matchen met meer fun-gehalte en motivatie! Kleine kanttekening nog om af te sluiten: Op een zelfde golflengte geraken met je ploegmaats is niet evident als er geen vaste ploegen zijn, die dan ook nog eens onderbemand zijn. Hier een knoop doorhakken zou de resultaten ten goede komen! 

 

 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A : Buskens B4 4/4 - Hoeben B4 4/4 - Verscuren B4 4/4 - Rijckmans F C0 2/4
Eikenlo Eeklo : De Ghein B6 0/4 - Boussy C0 0/4 - Blomme C0 1/4 - Nuytinck C0 1/4

VERSLAG:
De bezoekers kregen geen poot aan de grond. Wel werden er her en der wat 5 setters betwist, het ware maar erg geweest zijn moest ons fanionteam gewapend met 3 B4'en in moeilijkheden zou zijn geraakt!! Eikenlo verdween na de wedstrijd als dieven in de nacht, de salamanders bleven verweesd en dood van de dorst achter!!! 
Invaller Rijckmans Fr. won van Boussy en De Ghein 2x 5 sets) hij verloor echter tweemaal en kreeg daar een koekje van eigen deeg het gebeurde ook hier in 5 sets.
Salamander A staat samen met Meulebeke A met 15p. aan de leiding.

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A : Verscuren B4 4/4 - Ladangh B6 2/4 - Bollijn B6 2/4 - Rijckmans F B6 2/4
Zoersel B : Devos B4 ff - Bickx B6 3/4 - Wouters St. B6 3/4 - Chamber-Weil C2 0/4

VERSLAG:
Wat een amechtig gedoe tegen dit onvolledig Zoersel team. We mogen er niet aan denken indien Devos niet afwezig was gebleven. Gelukkig had Salamander met Verscuren een speler in de rangen die de boot drijvende hield, hij klopte iedereen en moest amper één set prijs geven. De andere drie Salamanders? Zij kregen gelukkig een erg jonge en goed spelende Chambet-Weil niet zonder grote problemen voor Bollijn en Rijckmans onder de zoden telkens in een nipte vijfde set. Natuurlijk misten wij Buskens en Hoeben, maar zeker hadden we van de vervangers wel iets meer verwacht.
Kom de 3 punten bleven in Mechelen en blijven we mee aan de leiding...hoe lang nog?

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
 Kuurne A : Verstraete B6 0/4 - Van Herreweghe C0 1/4 - Van De Maele C0 2/4 - Coussens C2 0/4
Salamander A : Buskens B4 4/4 - Hoeben B4 4/4 - Ladangh B6 3/4 - Van Win C0 2/4

VERSLAG:
Tegen hekkensluiter Kuurne kende onze fanionploeg weinig moeite om de 3 punten mee naar Mechelen te brengen, ondanks Verscuren belet was.
Buskens had het alleen lastig tegen Van Herreweghe (3-2) en Hoeben had een 5e set nodig tegen Van De Maele (11-8). Ladangh vond het in Kuurne blijkbaar erg plezant! Hij wou blijkbaar lange matchen spelen en deed dat door 4 belles te betwisten. Alleen de belle tegen Van De Maele ging verloren. Invaller Van Win deed zijn duit in de zak...hij knokte zich voorbij Verstraete en Coussens al was deze laatste hardnekkig, maar verloor dan toch met 12-10 in de beslissende set.
Door deze overwinning en de 8-8 van Meerdaal B tegen Gierle A, staat ons A-team aan de leiding met amper één punt vóór op de Leuvenaars. Wat nu ??? 

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

PLOEGEN:
Salamander A : Buskens B4 3/4 - Hoeben B4 3/4 - Verscuren B4 3/4 - Aerts C0 3/4
Meulebeke A : Vandecasteele B4 3/4 - Lambrecht R C0 0/4 - Payne C90 1/4 - Noppe J D0 0/4

VERSLAG:
De uitslag ziende zou je kunnen denken dat het een overloper werd, maar dat was het niet. Het West-Vlaamse duo Vandecasteele en Payne, bezorgde de Mechelaars meer kopzorgen dan hen lief was. Beide onorthodoxe spelers, meesters in het gebruik van de lange noppenrubber hielden hun ploeg tot bij de rust goed in de wedstrijd mede doordat Vandecasteele met 11/9 in de belle won van Verscuren en ook Payne Hoeben aan de noppendegen rijgde!! Ook Buskens haalde in de vijfde set bakzeil tegen Vandecasteele (straffe gast doch). Wie klopte die Charel dan wel? Hoeben met 3-1. Aerts strategisch ingehaald (kan met de lange nop vrij goed overweg) pakte mooi 3 op 4. Opdracht volbracht..gelukkig waren Lambrecht en Noppe niet van hetzelfde alooi als hun ploegmaats, zoniet ware het een heel moeilijke wedstrijd geworden.
Salamander blijft dus aan de leiding met amper 1 punt voorsprong op Meerdaal B. Volgende week staat er een moeilijke verplaatsing naar Hamme te wachten!

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

beschikbaar =
homecaptain =
awaycaptain =
referee =
homescore =
awayscore =
matchsystem =

Over Ons

Opgericht op 25 april 1936

Facebook

Adres

KTTC Salamander Mechelen
Donkerlei 72
2800 Mechelen
Tel Lokaal: 0488/99.64.91
Tel Voorzitter: 0476/21.30.01
Email: tafeltennis.salamander@gmail.com